مجلس ملی کره جنوبی لایحه ای را تصویب کرد که قانونگذاران و مقامات دولتی را ملزم می کند تا دارایی های رمزنگاری خود را اعلام کنند.

با افزایش محبوبیت ارزهای دیجیتال، با سایر دارایی ها مانند سهام، اوراق قرضه، طلا و املاک و مستغلات همتراز رفتار می شود.

در حالی که مقامات دولتی قبلاً باید دارایی های سنتی خود را اعلام می کردند، چنین قانونی برای دارایی های دیجیتال مانند ارزهای دیجیتال و توکن های غیرقابل تعویض (NFT) وجود نداشت.

لایحه افشای رمز ارزهای کره جنوبی

از دسامبر، مقامات باید پس از تصویب دو لایحه به اتفاق آرا توسط مجلس ملی، دارایی های دیجیتال خود را افشا کنند. مطابق با یونهاپمقامات همچنین باید دارایی های ارزهای دیجیتال خود را از 30 می تا پایان ژوئن فاش کنند.

همچنین، برخی از قانونگذارانی که مسئول پیش‌نویس قوانین پیرامون ارزهای دیجیتال یا قوانین دیگری هستند که می‌توانند بر قیمت دارایی‌های دیجیتال تأثیر بگذارند، از داشتن آن‌ها منع خواهند شد.

یون جائه اوک، از حزب حاکم، حزب قدرت مردم، معتقد است قوانین جدید باید ظرف دو ماه اجرایی شود. او می گوید:

با توجه به سطح بالای منافع عمومی کنونی، به ویژه در مورد قانونگذاران، اجرای قانون شش ماه بعد از ابلاغ مناسب نیست.

سیاستمدار تحت تحقیق

توسعه در مورد افشای کریپتو پس از بررسی کیم نام کوک، سیاستمدار حزب مخالف صورت گرفت. او با اتهامات مبنی بر تجارت رمزنگاری مشکوک مواجه است.

ظاهراً، کیم دارایی‌های رمزنگاری خود را – به ارزش حدود 4.5 میلیون دلار – قبل از اینکه دولت قانون سفر رمزنگاری را در مارس 2022 اعمال کند، پول نقد کرده است.

کیم و برخی دیگر از سیاستمداران DPK با مالیات بر عایدی سرمایه کریپتو در سال 2021 مخالفت کردند. به دلیل مخالفت ها، دولت اعمال مالیات را تا سال 2023 و بعداً تا سال 2025 به تعویق انداخت.

اختلافات و جنایات مربوط به رمزارز نیز در کره جنوبی رو به افزایش است. اخیراً یک زن به دلیل اختلاف نظر و تلاش برای سرقت دارایی های رمزنگاری او در منطقه گانگنام ربوده و به قتل رسید.

با توجه به افزایش جرم و جنایت، یک فوریت برای مقررات ارزهای دیجیتال وجود دارد. در ماه آوریل، مجلس ملی در اولین مرحله بررسی، یک لایحه مقررات مربوط به کریپتو را تصویب کرد.

در مورد صورتحساب کریپتو کره جنوبی یا هر چیز دیگری چیزی برای گفتن دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

The post مقامات دولت کره جنوبی باید دارایی های کریپتو را اعلام کنند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *