به گفته یکی از محققان برجسته در Standard Chartered، زمستان کریپتو به پایان رسیده است. این محقق استدلال کرد که بیت کوین احتمالا تا پایان سال آینده به 100000 دلار خواهد رسید.

کارمند رسمی دارای مجوز استاندارد

بر اساس گزارشی از جف کندریک، رئیس تحقیقات دارایی های دیجیتال استاندارد چارترد، برترین ارز دیجیتال بیت کوین ممکن است تا پایان سال 2024 به 100000 دلار برسد. یک داستان CNBC در روز دوشنبه گزیده هایی از گزارش کندریک را نقل کرد.

کندریک در گزارش خود با عنوان «بیت کوین – مسیر رسیدن به 100000 دلار» گفت: «ما پتانسیل را برای بیت کوین (BTC) می‌بینیم که تا پایان سال 2024 به سطح 100000 دلار برسد، زیرا معتقدیم زمستان رمزنگاری بسیار مورد تبلیغ بالاخره به پایان رسیده است. مرحله.”

کندریک پیشنهاد کرد که بیت کوین می تواند از چندین عامل بهره مند شود. به عنوان مثال، بی ثباتی اخیر در بخش بانکی، تثبیت دارایی های ریسک به دلیل پایان چرخه افزایش نرخ فدرال رزرو ایالات متحده و بهبود سودآوری استخراج ارز دیجیتال.

در حالی که عدم قطعیت ها ادامه دارد، کندریک استدلال کرد که مسیر رسیدن به سطح 100000 دلار در حال روشن تر شدن است. بیت کوین در سال جاری رشد کرده است و در آوریل برای اولین بار در ده ماه گذشته از 30000 دلار گذشت.

این دستاوردها نشان دهنده بهبودی جزئی پس از از دست دادن تریلیون ها دلار در سال 2022 توسط بخش کریپتو، به دنبال افزایش نرخ بهره بانک های مرکزی و انفجارهای پررنگ شرکت های رمزنگاری است.

ناظران نسبت به بیت کوین صعودی می کنند

این فقط Standard Chartered نیست که در ماه های اخیر به طور فزاینده ای نسبت به چشم اندازهای بیت کوین رشد کرده است. رابرت کیوساکی، معروف به خاطر کتاب مالی شخصی اش پدر پولدار، بابای فقیراخیرا داشته است پیش بینی کرد بیت کوین به ۱۰۰ هزار دلار خواهد رسید.

کیوساکی در توییتی در 20 آوریل از خرید بسیاری از ارزهای دیجیتال با اشاره به ماهیت غیرمتمرکز غیر فیات آن نوشت. “چرا؟ زیرا مردم از BC حمایت می کنند نه FED یا GOV. بریتیش کلمبیا به دلیل پول مردم بریتیش کلمبیا نیازی به کمک مالی FED یا دولت نداشت.

در یادداشت اخیر، مارکوس تیلن، رئیس تحقیقات ماتریکسپورت، پیش بینی کرد که بیت کوین تا آوریل 2024 به حدود 65623 دلار خواهد رسید. تیم دریپر، گاو بیت کوین به یاهو گفته است! مالی که بیت کوین احتمالاً در عرض یک سال به 250000 دلار افزایش خواهد یافت. با این حال، دریپر در سه سال گذشته همین پیش بینی را انجام داده است.

پیش‌بینی ارزش‌گذاری‌های بالا در طول صعودهای گذشته بیت‌کوین رایج بوده است. بیانیه یکی از تحلیلگران سیتی در نوامبر 2020 گفت که بیت کوین می تواند تا پایان سال 2022 تا 318000 دلار افزایش یابد. این بیت در سال گذشته با 65 درصد کاهش در قیمت 16500 دلار بسته شد.

اکثر سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال بر این باورند که “نصف شدن بیت کوین” آینده، که پاداش های داده شده به ماینرهای بیت کوین را تا 50 درصد کاهش می دهد، می تواند یک رویداد محرک برای افزایش قابل توجه دیگری در ارزش سکه باشد.

The post Crypto Bear Market Over، بیت کوین در مسیر 100,000 دلار، می گوید Standard Chartered Researcher اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *