بازی آنلاین رایگان Storybook Brawl که قبلاً سام بانکمن-فرید، رئیس سابق FTX آن را ستایش کرده بود، پس از فروپاشی صرافی به آسیب جانبی دیگری تبدیل شده است.

Storybook Brawl در بیانیه ای تایید کرد که بازی نبرد دیجیتالی سرورهای خود را در اول ماه مه تعطیل می کند.

FTX نزاع کتاب داستان را از بین می برد

دسته توییتر بازی اشاره شدما گزینه‌های مختلفی را بررسی کرده‌ایم، و متأسفانه هیچ مسیری در پیش نیست.»

واحد ایالات متحده FTX، توسعه دهنده Storybook Brawl’s Good Luck Games LLC را خریداری کرد مارس 2022. بیانیه صرافی که اکنون از بین رفته است اشاره می کند که هدف آن ادغام آن در بخش توسعه بازی های این شرکت است.

این زمانی رخ داد که FTX Gaming شرط خود را برای استفاده از فناوری‌های بلاک چین سازگار با محیط زیست افزایش داد و تعهد گسترده‌تر خود را به بی‌طرفی آب و هوا و کربن برجسته کرد. Storybook Brawl برای سام بنکمن-فرید، بنیانگذار صرافی نیز عزیز بود.

او در آن روز خاطرنشان کرده بود: «ما نمی‌توانستیم بازی Storybook Brawl را متوقف کنیم.» یکی از بنیانگذاران بیان کرده بود که اگرچه این یک بازی فوق‌العاده سرگرم‌کننده است که دفتر FTX از آن لذت می‌برد، اما آنها می‌خواستند از نظر ادغام اخلاقی بازی‌ها و تراکنش‌های ارزهای دیجیتال پیشرو باشند.

نزاع کتاب داستان زیر چتر بازی FTX | اسکرین شات توسط بخار

با شایعات احیای FTX چه انتظاری داریم؟

FTX که توسط سرمایه گذاران برجسته ای مانند Temasek، Softbank و Sequoia حمایت می شد، در نوامبر سال گذشته سقوط کرد و ضربه ای به این بخش وارد کرد.

بر اساس گزارش‌ها، صرافی سابق به رقیب سابق بایننس، شبکه اجرای جرایم مالی ایالات متحده و تنظیم‌کننده سوئیسی FINMA در میان فهرست طولانی ماتریس طلبکاران خود بدهکار است.

در آن زمان، Storybook Brawl به تازگی شرکت کرده بود لغو شد مسابقات قهرمانی جهان در باهاما پس از ورشکستگی برنامه ریزی شده است.

در همین حال، این هفته، شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه FTX پس از پیشنهاد خرید 250 میلیون دلاری Tribe Capital برای احیای صرافی ارزهای دیجیتال، دوباره به FTX داده خواهد شد. توکن FTX (FTT) از زمان انتشار این خبر افزایش یافته است، اما مذاکرات همچنان ادامه دارد.

The post Storybook Brawl Closes Shop Unable to Recover from FTX Collapse اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *