Tether و برنامه پرداخت Strike در حال همکاری هستند. کاربران این اپلیکیشن محبوب که به سرعت حضور خود را در کشورهای سراسر جهان گسترش داده است، می توانند از تتر استیبل کوین به عنوان روش پرداخت استفاده کنند. خبر خوب برای برخی، اما نه برای تنظیم‌کننده‌هایی که هنوز ارزهای دیجیتال را یک طرح پونزی می‌دانند.

Strike، پلتفرم پرداخت دیجیتال ساخته شده بر روی شبکه لایتنینگ بیت کوین، تتر (USDT) را به پلتفرم خود اضافه کرده است. در یک بیانیه روز دوشنبه، تتر گفت که این همکاری باعث افزایش راحتی و کارایی تراکنش‌های دیجیتال می‌شود.

تتر و اعتصاب

در این بیانیه، پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر، مدعی شد که این مشارکت «نشان دهنده پذیرش و به رسمیت شناختن فزاینده استیبل کوین ها به عنوان یک راه حل پرداخت دیجیتال قابل اعتماد و کارآمد است».

در بیانیه همچنین ادعا شده است که استیبل کوین‌هایی مانند تتر «پلی قابل اعتماد بین دنیای رمزارز و سیستم مالی سنتی» اضافه می‌کنند. اما برخی از رگولاتورها با قابلیت اطمینان استیبل کوین به فروش نمی رسند.

Strike به کاربران این امکان را می دهد که با استفاده از شبکه لایتنینگ بیت کوین، پول را به صورت آنی، جهانی و بدون کارمزد ارسال و دریافت کنند. از زمان تأسیس در سال 2019، این شرکت به شدت گسترش یافته است. اکنون USDT ممکن است مستقیماً از این رشد منتفع شود و در آن نقش داشته باشد.

در آخر هفته، این اپلیکیشن همچنین اعلام کرد که پرداخت های بیت کوین آن به 65 کشور جهان گسترش خواهد یافت. علاوه بر این، مقر آن نیز به السالوادور منتقل خواهد شد. به گفته مدیرعامل جک مالرز، تصمیم برای جابجایی به دلیل افزایش فشار نظارتی و عدم شفافیت در ایالات متحده است.

یک مقام سابق SEC می‌گوید: «خانه کارت‌های ماموت» را ببندید

در حالی که زمینه بازاریابی ممکن است بر ثبات و قابلیت اطمینان تأکید کند، Tether در هفته‌های اخیر مورد انتقاد قرار گرفته است. یکی از مقامات سابق SEC از شرکت به دلیل عدم وجود حسابرسی مناسب انتقاد کرده است. جان رید استارک، رئیس سابق دفتر اجرای اینترنت SEC، معتقد است که استیبل کوین می‌تواند «دومینوی بعدی سقوط» باشد.

تتر گواهینامه ها را به عنوان دلیلی بر سلامت مالی و موقعیت قوی خود در بازار ذکر کرده است. اما در غیاب حسابرسی، استارک استدلال می‌کند، چه کسی می‌داند که ارقام مالی واقعی ممکن است چه باشند؟

او در توییتر گفت: «تحت هر شرایطی، یک گواهی با ممیزی یکسان نیست – و این نوع «عکس فوری تأیید نشده» هرگز از هیچ گونه نظارت قانونی عبور نمی کند.

تتر نزدیک به شش سال است که قول حسابرسی مناسب را داده است. در ژوئیه 2021، استوارت هوگنر، مشاور عمومی تتر، وعده داده است حسابرسی کامل در «ماه‌ها، نه سال‌ها». با این حال، این شرکت هنوز این مرحله را انجام نداده است.

استیبل کوین ها برای حفظ ثبات و القای اعتماد به شدت به ذخایر مالی متکی هستند، زیرا هر واحد را با دارایی های دنیای واقعی پشتیبانی می کنند. استارک تنها صدایی نیست که می‌پرسد تتر چقدر به چنین مدلی پایبند است. اگرچه، تتر ادعا می کند که توکن های آن به طور کامل توسط ذخایر فراوانی پشتیبانی می شود که در بین طبقات دارایی می رسد.

پست تتر استیبل کوین به برنامه پرداخت Strike به عنوان Vendetta Grinds On رگولاتورها اضافه شد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *