قیمت پشته ها (STX). در حفظ شکست از یک خط مقاومت شکست خورد و اعتبار آن را زیر سوال برد.

علاوه بر این، قیمت در یک الگوی نزولی کوتاه‌مدت معامله می‌شود، شکستی که از آن می‌تواند حرکت نزولی شدید را تسریع کند و تأیید کند که شکست قبلی معتبر نبوده است.

قیمت پشته‌ها نتوانست برک‌آوت را حفظ کند

قیمت STX از یک خط مقاومت نزولی در 2 می آغاز شد. این خط از 20 مارس برقرار بود. پس از چنین شکست هایی، انتظار می رود قیمت یک حرکت صعودی قابل توجهی را آغاز کند.

با این حال، قیمت STX نتوانست این کار را انجام دهد. در عوض، تقریباً بلافاصله پس از شکست سقوط کرد و اکنون در سطوح قبل از شکست معامله می شود. این یک علامت نزولی در نظر گرفته می شود زیرا اعتبار شکست را مورد تردید قرار می دهد.

نمودار روزانه STX/USDT. منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز یک قرائت نزولی ارائه می دهد. معامله گران از RSI به عنوان یک شاخص حرکت برای ارزیابی اینکه آیا یک بازار بیش از حد خرید شده یا بیش از حد فروش است و برای تعیین اینکه آیا یک دارایی را انباشته یا بفروشند، استفاده می کنند.

اگر RSI بالاتر از 50 باشد و روند صعودی باشد، گاوها همچنان مزیت دارند، اما اگر قرائت زیر 50 باشد، برعکس است. قرائت فعلی زیر 50 است که نشانه ای از روند نزولی است.

علاوه بر این، رد خط 50 با شکست شکست خورده همزمان شد، که نشان می دهد معتبر نیست.

پیش بینی قیمت STX: آیا یک خرابی قریب الوقوع است؟

تحلیل تکنیکال از بازه زمانی کوتاه مدت شش ساعته نشان می دهد که قیمت سکه STX می تواند حرکت نزولی قابل توجهی را آغاز کند.

در مرحله اول، معاملات قیمت در داخل یک کانال موازی صعودی یک الگوی اصلاحی در نظر گرفته می شود. این بدان معنی است که شکست نهایی از آن محتمل ترین سناریو است.

این واقعیت که قیمت در بخش پایینی کانال معامله می شود، احتمال شکست را بیشتر می کند.

در مرحله بعد، RSI زیر 50 است و در حال شکست از خط روند واگرایی صعودی خود است. اگر سقوط قیمت و RSI اتفاق بیفتد، نزولی بودن روند را تایید می‌کند و افت آن به منطقه 0.55 دلاری که قبلاً مشخص شده بود رخ خواهد داد.

علاوه بر پشتیبانی فعلی 0.67 دلار، منطقه حمایت بلندمدت بعدی 0.55 دلار است. از سوی دیگر، نزدیکترین مقاومت در 1.0 دلار است.

پیش بینی قیمت پشته ها (STX).
نمودار شش ساعته STX/USDT. منبع: TradingView

بنابراین، خروج از کانال این پیش‌بینی نزولی قیمت STX را باطل می‌کند. در این صورت قیمت Stacks می تواند به ناحیه مقاومت 1.0 دلاری حرکت کند.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

The post پس از افت 25 درصدی ماه آوریل، قیمت Stacks (STX) چیست؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *