Sui (SUI) به زیر ساختار کوتاه مدت سقوط کرد و نشان داد که کاهش قیمت در آینده روی کارت است.

این شکست پس از رد یک مقاومت طولانی مدت رخ داد و اعتبار آن را افزایش داد. علاوه بر این، جنبش RSI از نزول مداوم پشتیبانی می کند.

نزول سوئی پس از خرابی شتاب می گیرد

قیمت SUI تحت یک خط مقاومت نزولی از 4 می کاهش یافته است. این افت آن را به منطقه حمایت افقی 1 دلار در 8 می رساند و از آن زمان کاهش یافته است.

اگر کاهش ادامه یابد، نزدیکترین حمایت در 1 دلار خواهد بود. اینکه قیمت به زیر 1 دلار سقوط کند یا از خط مقاومت خارج شود، در تعیین روند آینده بسیار مهم است.

نمودار شش ساعته SUI/USDT. منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی شش ساعته (RSI) یک قرائت نزولی ارائه می دهد. هنگام ارزیابی شرایط بازار، معامله گران از RSI به عنوان یک شاخص حرکت برای تعیین اینکه آیا بازار بیش از حد خرید شده یا بیش از حد فروش است و تصمیم می گیرند که آیا یک دارایی را انباشته یا بفروشند، استفاده می کنند.

اگر RSI بالاتر از 50 باشد و روند صعودی باشد، گاوها همچنان مزیت دارند، اما اگر قرائت زیر 50 باشد، برعکس است. این اندیکاتور به زیر 50 سقوط کرد و به سمت پایین حرکت می کند (دایره سبز) که نشانه روند نزولی است.

پیش بینی قیمت SUI: آیا قیمت به پشتیبانی باز می گردد؟

تحلیل تکنیکال نمودار کوتاه مدت 1 ساعته از احتمال کاهش پشتیبانی می کند. دلیل اصلی این امر شکست قیمت از کانال موازی صعودی در 17 می است.

این نشان می دهد که ساختار قبلی دیگر معتبر نیست و کاهشی در پی خواهد داشت. بنابراین، با قرائت های نزولی از بازه زمانی شش ساعته همسو می شود.

علاوه بر این، RSI ساعتی زیر 50 است و کاهش می یابد، که نشان می دهد انتظار می رود این افت ادامه یابد. در این صورت، قیمت SUI احتمالاً به ناحیه مقاومت افقی 1 دلار سقوط خواهد کرد.

Sui (SUI) پیش بینی قیمت
نمودار ساعتی SUI/USDT. منبع: TradingView

از سوی دیگر، حرکت به بالای خط حمایت کانال، پیش بینی نزولی کوتاه مدت قیمت را باطل می کند. در این صورت، افزایش به خط مقاومت کانال در 1.30 دلار انتظار می رود.

از آنجایی که این امر باعث شکست مقاومت بلندمدت می شود، می تواند سرعت افزایش را تسریع کند.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

The post تجزیه و تحلیل قیمت Sui (SUI): آیا افت زیر 1 دلار قریب الوقوع است؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *