برنامه انتشار توکن SUI باعث ایجاد گفتگوهایی در مورد کاهش قیمت در بین جامعه شده است. عرضه بالا چه تاثیری بر پروژه خواهد داشت؟

توکن SUI از ماه گذشته در مرکز بحث در میان جامعه ارزهای دیجیتال بوده است. پس از راه اندازی شبکه اصلی، جامعه از کاهش قیمت به دلیل برنامه زمان بندی انتشار توکن می ترسد.

عرضه بالا در پیش است

داده های بایننس پژوهش نشان می دهد که در حال حاضر تخصیص توکن SUI به شدت به بنیاد Sui، مشارکت کنندگان اولیه و خزانه داری Mysten Labs متمرکز است. سه طرف بیش از 75 درصد از کل عرضه را در اختیار دارند.

منبع: تحقیق بایننس

علاوه بر این، نمودار زمان‌بندی انتشار توکن نشان می‌دهد که هجوم بالایی از عرضه از سوی مشارکت‌کنندگان اولیه و فروش سری A و B وجود خواهد داشت. از حدود اکتبر 2023، جهش بزرگی در عرضه در گردش توکن وجود خواهد داشت.

حتی پس از می 2030، بنیاد Sui، که تقریباً 36.28 درصد از عرضه را در اختیار دارد، به واگذاری توکن ها ادامه خواهد داد.

برنامه انتشار توکن Sui
منبع: تحقیق بایننس

لمس نکردن SUI با قطب ده فوتی: جامعه

مایلز دویچر، تحلیلگر مشهور ارزهای دیجیتال می گوید“این مقدار دیوانه کننده ای از عرضه اولیه است که وارد بازار شده است.” یک کاربر توییتر توضیح می دهد:

انتشار توکن های بالا می تواند (و در واقع می تواند) منجر به تورم شدید شود، که ارزش توکن را کاهش می دهد و قدرت خرید آن را در مقایسه با توکن هایی با انتشار شدید کاهش می دهد. این می تواند منجر به کاهش ارزش کلی شبکه شود و به پایداری دراز مدت اکوسیستم آسیب برساند.

یکی دیگر از کاربران توییتر می‌گوید: «عاشق $SUI هستم، اما… اکنون با یک قطب ده فوتی آن را لمس نمی‌کنم». در مقابل، برخی از جامعه اعضا مشتاقانه منتظر خرید $SUI با نرخ ارزان تر هستند.

پس از راه اندازی شبکه اصلی دیروز، BeInCrypto گزارش داد که توکن SUI حدود 40 درصد کاهش یافته است.

قیمت توکن SUI
منبع: BeInCrypto

در مورد توکن Sui یا هر چیز دیگری چیزی برای گفتن دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید ما را بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

این پست ترس جامعه از رقیق شدن قیمت با برنامه انتشار توکن SUI اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *