استوارت آلدروتی، مدیر ارشد حقوقی ریپل، گفت که تصمیم دادگاه عالی ایالات متحده در مورد پرونده توییتر و یوتیوب با استدلال ریپل در مورد اصول هاوی مطابقت دارد.

آلدروتی در توییتی در 19 مه خاطرنشان کرد که دیوان عالی گفت که نمی تواند به سادگی عوامل یک پرونده قدیمی را اعمال کند. در عوض، با در نظر گرفتن قانون اساسی، آن عوامل را با شرایط فعلی تطبیق می دهد.

تفسیر “قرارداد سرمایه گذاری” ریپل

به گفته آلدروتی، این دیدگاه با عقیده ریپل که هوی و اساسنامه اجرایی آن «حاوی «خاک» قانون عرفی است که در آن «قرارداد سرمایه‌گذاری» مستلزم قراردادی برای سرمایه‌گذاری است که حقوق پس از فروش را برای خریدار و تعهدات ایجاد می‌کند، سازگار است. بر روی فروشنده

این به این معنی است که افسر حقوقی از دادگاه انتظار دارد که تفسیر قراردادهای سرمایه گذاری را تحت “تست هوی” برای تطبیق با فناوری های نوظهور مانند ارز دیجیتال اتخاذ کند.

در همین حال، توییت آخرین بیانیه خوش بینانه ذینفعان ریپل و جامعه آن است. چندین تحلیلگر پیش بینی می کنند که دادگاه پس از پیروزی های اخیر XRP به نفع XRP رای خواهد داد.

دادگاه Grant SEC، درخواست تمدید ریپل

در یک تحول جداگانه، قاضی آنالیسا تورس اعطا شده درخواست SEC و ریپل برای تمدید پرونده سخنرانی هینمن و سایر اسناد مرتبط به مدت یک هفته.

دو طرف نامه مشترکی نوشته بودند و از دادگاه خواسته بودند تا قبل از مهلت 13 ژوئن این اسناد را به آنها اجازه دهد.

Ripple، SEC Extension Letter (منبع: توییتر (النور ترت))

در همین حال، این خبر به گمانه زنی هایی منجر شد که دو طرف ممکن است به دنبال توافق باشند. با این حال، جان دیتون، وکیل رمزارز و دارنده XRP، آب سردی روی این احتمال ریخته است.

به گفته دیتون، اگر ایمیل‌های هینمن به توافق منجر می‌شد، SEC منتظر دستور قضایی نخواهد بود که از آن بخواهد آنها را به ریپل تحویل دهد. او اشاره شد که هر تلاشی برای مهر و موم نگه داشتن اسناد در حال حاضر احتمالاً شکست خواهد خورد.

به نظر او، کمیسیون بورس و اوراق بهادار درخواست تمدید کرد زیرا می خواهد اسناد را ویرایش کند تا حکم دادگاه را با دقت برآورده کند. فراتر از آن، برای SEC خیلی دیر است که بپذیرد XRP یک امنیت نیست.

XRP از هفته مثبت لذت می برد

در حالی که آینده XRP همچنان مبهم است، این توکن در هفته گذشته از عملکرد قیمتی مثبتی برخوردار بود. بر اساس داده های BeInCrypto، دارایی دیجیتال در زمان نگارش این مقاله بیش از 9 درصد افزایش یافت و به 0.4662 دلار معامله شد.

عملکرد قیمت XRP
قیمت XRP (منبع: BeInCrypto)

نرخ ایجاد حساب در XRP Ledger نیز امسال افزایش یافته است. طبق XRP Scan، شبکه بلاک چین به طور متوسط ​​روزانه بیش از 1000 حساب جدید داردداده ها.

The post Ripple Indicated: تصمیم دیوان عالی ایالات متحده از موضع ریپل حمایت می کند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *