کوین اولری، سرمایه‌گذار Shark Tank، استدلال می‌کند که سرمایه‌گذاران نهادی ایالات متحده تمایلی به سرمایه‌گذاری پول مشتری بدون شفافیت نظارتی ندارند و تیلور سویفت از اقدام قانونی اجتناب کرد زیرا FTX ابتدا سقوط کرد.

اولری مدعی است که کریپتو برای سرمایه‌گذاران نهادی «مرده» است، زیرا دارایی‌های مستقل و صندوق‌های بازنشستگی بدون مقررات به کریپتوها دست نمی‌زنند.

اولری می گوید که دعوای کوین بیس مقررات را تسریع نمی کند

او گفت که شکایت اخیر کوین بیس علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) هیچ کمکی به تنظیم مقررات نخواهد کرد. پرونده Coinbase از SEC می‌پرسد که آیا قوانین جدیدی برای ارزهای دیجیتال در ایالات متحده ایجاد می‌کند یا خیر

در حالی که اکثر صورت‌حساب‌های ارزهای دیجیتال در انتظار تصویب کنگره متوقف شده‌اند، اولری به لایحه جدید استیبل‌کوین دو حزبی خوش‌بین است.

تنها روایتی که در (کاپیتول هیل) ادامه دارد و من از آن حمایت می‌کنم (برای دریافت) استیبل کوین‌ها برای انجام تراکنش‌ها برای جایگزینی سیستم سوئیفت و سیستم ACH.

او پیش بینی می کند که بیت کوین برای مدت طولانی بین 17000 تا 35000 دلار معامله می شود و همان معامله گران به صورت رفت و برگشتی معامله می کنند.

او گفت: “هیچ پول جدیدی وارد آن نمی شود.”نظر داد.

کوین اولری که در ابتدا یک شکاک در حوزه ارزهای دیجیتال بود، در سال 2021 اعلام کرد که 3 درصد از پرتفوی خود را در بیت کوین سرمایه گذاری کرده است. اولری نیز دارد در شرکت کریپتو کانادایی WonderFi سرمایه گذاری کرد.

او 15 میلیون دلار به علاوه یک سهام مالکیت در FTX و FTX.US دریافت کرد تا سفیر و سخنگوی آنها باشد. گزارش شده است که او در سال گذشته زمانی که FTX اعلام ورشکستگی کرد، 9.7 میلیون دلار از دست داد.

تیلور سوئیفت از شکایت فرار کرد زیرا FTX ابتدا سقوط کرد

اولری گفت که تنها دلیلی که تیلور سویفت قراردادی 100 میلیون دلاری با FTX امضا نکرد این بود که صرافی قبل از اینکه او بتواند این کار را انجام دهد از هم پاشید.

وکیل آدام مسکوویتز، به نمایندگی از سرمایه گذاران در یک دادخواست دسته جمعی علیه FTX و مروج افراد مشهور،ادعا کردسوئیفت به دلیل عدم اطمینان در مورد وضعیت امنیتی FTT امتناع کرد.

از دیگر چهره های مشهور دخیل در این شکایت می توان به تام بردی، ستاره سابق NFL، شکیل اونیل و استف کوری، بازیگران بسکتبال، لری دیوید کمدین و خود اولری اشاره کرد.

در دادخواست آمده است،

“هیچ یک از این متهمان قبل از بازاریابی این محصولات FTX برای عموم، بررسی لازم را انجام ندادند.”

منبع: بارون

هفته گذشته، یک قاضی آمریکایی، بن آرمسترانگ اینفلوئنسر رمزارز، با نام مستعار BitBoy را از انتشار توییت‌ها و ایمیل‌های آتش‌زا برای Moskowitz منع کرد. آرمسترانگ نیز یکی از متهمان دعوای کلاسی است.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

The post کوین اولری بر تیلور سوئیفت سایه می اندازد بیش از قرارداد تبلیغاتی 100 میلیون دلاری FTX اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *