متخصص مبارزه با پول شویی (AML) VAF Compliance یک ربات تلگرام جدید راه اندازی کرده است که شرکت های رمزنگاری را قادر می سازد با AML مطابقت داشته باشند و قوانین مشتری خود را بشناسند، زیرا مقررات جهانی مجوز بیشتر اعمال می شود.

این سرویس با استفاده از فهرست رو به رشدی از آدرس‌های کیف پول تحریم‌شده، خطرات ناشی از پذیرش وجوه رمزنگاری آلوده را در کسب‌وکارها قضاوت می‌کند.

ربات ابزارهای سازگاری کیف پول AML موجود را تکمیل می کند

این ربات با چندین بلاک چین سازگار است و به زبان انگلیسی و چینی کمک می کند.

به گفته این شرکت مستقر در دبی، کسب و کارها می توانند برای گزارش تراکنش ها در چندین بلاک چین هزینه پرداخت کنند.

VAF اخیرااختصاص دادهصرافی کریپتو Huobi یک رتبه C برای تراکنش های مربوط به کیف پول خوشه ای مرتبط با تروریسم و ​​کودک آزاری. و سناتورهای آمریکایی ماه گذشته بایننس، بزرگترین صرافی رمزنگاری جهان را به «محل فعالیت غیرقانونی» متهم کردند.

ابزارهای AML مانند ربات VAF می توانند به شرکت های رمزنگاری در اتحادیه اروپا و هنگ کنگ کمک کنند تا از قوانین آتی پیروی کنند.

نمونه ای از WAF داشبورد ریسک سازگاری

Notabene، شرکتی که به شرکت‌های کیف پول ارزهای دیجیتال کمک می‌کند تا از قانون سفر گروه ویژه اقدام مالی پیروی کنند، که در سال 2019 شامل تراکنش‌های رمزنگاری شد. .

لانا شوارتزمن اخیراً به BeInCrypto گفت: “آنها باز بودند و به سرعت حرکت کردند.”

به گفته شوارتزمن، رئیس مقررات و انطباق Notabene، قوانین جدید به صنعت مهلتی برای رعایت آن می دهد. زیرمجموعه قوانین انتقال وجه MiCA به بررسی هویت در هر دو انتهای انتقال ارز دیجیتال نیاز دارد.

به گفته آلیس نوفل، مدیر اجرایی شرکت نوتابن، ایالات متحده می تواند از استراتژی MiCA استفاده کند و از طریق ملاقات با صنعت، در مورد پول شویی رعایت کند.

لایحه MiCA که توسط قانونگذاران اروپایی در اکتبر 2022 مورد توافق قرار گرفت، اواخر این ماه توسط شورای اتحادیه اروپا رای گیری خواهد شد.

قوانین جدید هنگ کنگ برای تشدید الزامات ثبت نام در بورس

احتمالاً هاب بعدی ارزهای دیجیتال بزرگ جهانی، مقاله مشاوره اخیر هنگ‌کنگ درباره الزامات آن مبنی بر اینکه همه شرکت‌های ارز دیجیتال در کمیسیون اوراق بهادار و آتی ثبت نام کنند، نگرانی‌هایی را ایجاد کرد.

ثبت تضمین می‌کند که شرکت‌ها با فرمان 2022 (اصلاحی) مبارزه با پولشویی و مبارزه با تامین مالی تروریسم مطابقت دارند. ارسال‌ها برای مقاله مشاوره در 31 مارس بسته می‌شوند. این مقاله به رژیم مجوزدهی که از اول ژوئن اجرایی می‌شود اطلاع می‌دهد.

ZA، بزرگترین بانک مجازی هنگ کنگ، چک های AML را برای شرکت های محلی Web3 که مایل به افتتاح حساب هستند با تأیید اطلاعات آنها در ثبت شرکت شهر انجام می دهد. مدیر عامل شرکت دارد تایید شده که هیچ یک از مشتریانش قوانین جاری شهر را زیر پا نگذاشته اند.

طبق مقررات مجوز فعلی، HashKey و OSL تنها دو صرافی ثبت شده هستند.

مانند بانک Silvergate که اخیراً منحل شده است، ZA به شرکت‌های ارز دیجیتال ریل‌های تبدیل فیات به کریپتو ارائه می‌دهد.

برای آخرین تحلیل بیت کوین (BTC) Be(In)Crypto، اینجا را کلیک کنید.

پست ربات تلگرام می تواند به صرافی های اتحادیه اروپا کمک کند تا از قوانین جدید پیروی کنند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *