بایننس با سؤالات سختی روبرو است زیرا مجریان قانون بین المللی خواستار همکاری آن در پرونده Terra Luna هستند.

شرکت تحلیلی MyChargeBack مستقر در نیویورک می‌گوید این صرافی اگر از دادستان‌های کره جنوبی که خواستار مسدود کردن دارایی‌های دو کوون، بنیانگذار Terra Luna است، پیروی کند.

کارشناس می گوید بایننس نباید مقامات کره جنوبی را ناراحت کند

کوون در حال حاضر به دلیل تقلب در گذرنامه در مونته نگرو بازداشت است. مقامات کره جنوبی از بایننس خواستند تا از انحلال رمزارز کوون جلوگیری کند.

تاکنون، بایننس گفته است که به دادستان ها پاسخ داده است، اما نمی تواند در مورد تحقیقات در حال انجام اظهار نظر کند. دادستان ها گمان می کنند که Kwon دارایی های Binance را به بیت کوین تبدیل کرده است.

ایوان اسپایسر، محقق ارز دیجیتال MyChargeBack، گفت که بایننس به خوبی با کره جنوبی‌هایی که روابط نزدیکی با آمریکا دارند همکاری می‌کند.

بایننس واقعاً تلاش کرده است تا آنجا که ممکن است از ایالات متحده خارج شود تا از خود محافظت کند. بنابراین نمی‌خواهد از هیچ یک از کشورهای میزبان خود به اشتباه عبور کند، به خصوص نه کشوری که مانند کره جنوبی به ایالات متحده نزدیک باشد.»

اسپایسر تخمین می‌زند که بیت کوین کوون «میلیاردها» ارزش دارد، با توجه به اینکه استیبل کوین TerraUSD که او ایجاد کرد یکی از پرمصرف‌ترین ارزهای دیجیتال بود.

این سکه به مکانیزم آربیتراژ با یک کوین خواهر متکی بود تا ارزش خود را در 1 دلار حفظ کند. این سیستم در ماه مه سال گذشته به طرز شگفت انگیزی سقوط کرد و سرمایه گذاران را حداقل 40 میلیارد دلار از دست داد.

دادستان های کره جنوبی کوون را به نقض قانون بازار سرمایه کره جنوبی متهم کرده اند. کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا او را به هشت فقره کلاهبرداری در رابطه با سرمایه گذاران آمریکایی متهم کرده است.

اسپایسر انتظار دارد کوون از منابع قابل توجه خود برای مخالفت با استرداد و فرار به آفریقا یا دبی استفاده کند.

چانگ پنگ ژائو باید پرونده دو کوون را از نزدیک تماشا کند

اسپایسر استدلال کرد که چانگپنگ ژائو، مدیر عامل بایننس باید به دنبال سرنخ‌هایی از پرونده کوون باشد.

کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده (CFTC) از ژائو، ساموئل لیم و بایننس به دلیل مربیگری بازارسازان ایالات متحده برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی که دسترسی به میز معاملات مشتقات بایننس را محدود می کند، متهم کرد.

CFTC در حال مذاکره با بایننس است، اگرچه هنوز توافق رسمی حاصل نشده است.

اسپایسر اضافه کرد که کره جنوبی باید به سرعت قوانین ارزهای دیجیتال را ایجاد کند تا کلاهبردارانی را که از چکش SEC در ایالات متحده فرار می کنند، از هدف قرار دادن کشور منصرف کند.

برای آخرین تحلیل بیت کوین (BTC) Be(In)Crypto، اینجا را کلیک کنید.

The post بحران Terra Luna همچنان ثبات بایننس را تهدید می کند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *