دادگاه مونته نگرو به دو کوون، بنیانگذار آزمایشگاه Terraform، که متهم به کلاهبرداری از گذرنامه است، وثیقه صادر کرد. علاوه بر اتهامات جدی تر در سایر حوزه های قضایی.

دو کوون، مؤسس آزمایشگاه Terraform، پس از بازداشت به اتهام کلاهبرداری از گذرنامه، با قید وثیقه آزاد خواهد شد. گزارش ها از رسانه های محلی پیشنهاد می کند که دادستان ها معامله ای به ارزش 400000 یورو را پذیرفته اند. مقامات کوون و هم‌متهم او، هان چانگ جون، را قبل از محاکمه آزاد خواهند کرد.

ادعای بیگناهی کوون

به نظر می رسد که دادستان ها تمایلی به اعطای وثیقه در این پرونده ندارند. در جلسه دیروز، جایی که کوون نسبت به اتهامات وارده بی گناه اعتراف کرد، دادستان ها تمایلی به اعطای وثیقه نداشتند. برانکو آنجلیچ، وکیل مدافع، وثیقه 400000 یورویی (437000 دلار) را برای هر فرد پیشنهاد کرد و در خانه دوست دختر دو کوون حبس خانگی داشت.

اما دادستان هاریس سابوتیچ با استناد به منابع مالی و خطر احتمالی پرواز به شدت مخالفت کرد.

مقامات به عنوان بخشی از شرایط وثیقه خود، هان چانگ جون، مدیر اجرایی Kwon و Terra را تحت نظارت قرار داده و آنها را در آپارتمان خود محبوس خواهند کرد.

پلیس هر دو مرد را در ماه مارس در فرودگاه مونته نگرو به اتهام استفاده از اسناد مسافرتی جعلی از کشورهای مختلف دستگیر کرد. هر دو نفر معتقدند که پاسپورت هایی که استفاده کرده اند واقعی بوده است.

استرداد به آمریکا و کره جنوبی

دیروز، کوون گفت که در صورت اعطای وثیقه، نامزد نمی شود. او به زبان انگلیسی گفت: «با تدابیر امنیتی موافقم، در صورت درخواست حاضر خواهم شد».

ناظران می توانند مبلغ وثیقه را برای فردی که 100 میلیون دلار در بانک سوئیس دارد، اندک ببینند. هم ایالات متحده و هم کره جنوبی درخواست استرداد این زوج از مونته نگرو را داشته اند تا با اتهامات جنایی مرتبط با فروپاشی آزمایشگاه Terraform روبرو شوند.

کوون ابتدا مدت کوتاهی پس از انفجار Terra/Luna ناپدید شد. بحران متعاقب آن 45 میلیارد دلار از ارزش بازار را ظرف یک هفته از بین برد

The post بنیانگذار Terraform Labs، Do Kwon با وثیقه به اتهام تقلب در گذرنامه آزاد شد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *