تتر، صادرکننده پیشرو استیبل کوین در جهان، ادعا می کند که مازاد ذخایر آن به بالاترین حد خود رسیده است.

در اولین گزارش تضمینی سه ماهه خود که در 10 می منتشر شد، تتر گزارش داد که ذخایر مازاد افزایش یافته و به بالاترین سطح تاریخ 2.44 میلیارد دلار رسیده است. علاوه بر این، این رقم نشان دهنده افزایش 1.48 میلیارد دلاری برای سه ماهه اول سال 2023 است.

علاوه بر این، گزارش ذخایر تلفیقی تتر ادعا کرد که در پایان سه ماهه دارایی‌های 81.8 میلیارد دلاری را ادغام کرده است.

علاوه بر این، اکثر ذخایر آن در اسناد خزانه داری ایالات متحده سرمایه گذاری می شود. این شرکت افزود که قرار گرفتن در معرض بانک ها را کاهش می دهد:

وی همچنین در تلاش است تا گام‌هایی برای کاهش اتکای خود به سپرده‌های بانکی خالص به عنوان منبع نقدینگی بردارد و در عوض از بازار رپو به‌عنوان اقدامی اضافی برای اطمینان از استانداردهای بالاتر حمایت از کاربران خود با حفظ نقدینگی مورد نیاز استفاده کند.

تتر برای شفافیت تلاش می کند

ذخایر تتر “بسیار مایع باقی می ماند.” گفت. اکثر سرمایه‌گذاری‌های آن در وجه نقد، معادل‌های نقدی و 85 درصد در «سایر سپرده‌های کوتاه‌مدت» نگهداری می‌شود.

علاوه بر این، این شرکت همچنین میزان وام های تضمین شده خود را از 8.7 درصد به 6.5 درصد کاهش داده است. طلا و بیت کوین به ترتیب حدود 4 و 2 درصد از کل ذخایر را تشکیل می دهند. بر اساس این گزارش، تمام انتشارات جدید توکن در اسناد خزانه داری ایالات متحده سرمایه گذاری شده یا در Repo یک شبه قرار داده شده است.

Tether CTO، پائولو آردوینو، نظر داد

ما همچنان به نظارت مستمر بازده تعدیل شده بر اساس ریسک در تمام دارایی‌های موجود در پرتفوی خود ادامه می‌دهیم و انتظار داریم با تغییر محیط کلی اقتصادی و پیشرفت چرخه بازار به عنوان بخشی از فرآیندهای مدیریت ریسک عادی و مداوم، تغییرات بیشتری ایجاد کنیم.

در همین حال، جرمی آلر، مدیرعامل Circle گزارش داده است که این شرکت ذخایر USDC خود را تعدیل کرده است. او همچنین در تلاشی برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض بدهی احتمالی ایالات متحده گفت که دایره به اوراق خزانه داری ایالات متحده با تاریخ کوتاه تغییر کرده بود.

ما نمی‌خواهیم از طریق نقض بالقوه توانایی دولت ایالات متحده برای پرداخت بدهی‌هایش، افشاگری کنیم.»

افزایش سهم بازار USDT

علاوه بر این، سهم بازار تتر با عرضه در گردش 82 میلیارد USDT در زمان نگارش به 62 درصد افزایش یافته است.

نمودار عرضه تتر USDT | مسر

علاوه بر این، از ابتدای سال، ارزش بازار USDT 24 درصد افزایش یافته است در حالی که رقبای آن کاهش یافته اند.

در اخبار مرتبط، ایالت نیویورک در 10 مه قانونی را پیشنهاد کرد تا به استیبل کوین های دارای وثیقه فیات به عنوان نوعی از اوراق وثیقه مجوز دهد.

پست تتر از مازاد ذخایر استیبل کوین USDT در تمام زمان ها گزارش می دهد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *