طبق گزارش‌ها، تتر با سودی که از خزانه‌داری دولتی که از استیبل کوین USDT حمایت می‌کرد، 52670 بیت کوین (BTC) خریداری کرد.

بازدهی از خزانه‌داری دولت این کشور در بحبوحه افزایش تقریباً 500 واحدی نرخ وجوه فدرال در 13 ماه گذشته به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

اعتماد به نفس تتر در میان مشکلات رقیب رشد می کند

علاوه بر بیت کوین، این شرکت دارای 3.3 میلیارد دلار شمش طلا و 140 میلیون دلار اوراق قرضه شرکتی است.

انتشار USDT نیز با وجود فرصتی برای سرمایه گذاران برای کسب بازدهی بالاتر در بانک ها افزایش یافته است. اکنون 83 میلیارد دلار USDT در گردش است که نشان دهنده تمایل سالم به دلارهای دیجیتال خارج از سیستم بانکی ایالات متحده است.

صدور USDT | منبع: گیرویک

سرمایه گذاران رمزارز برای تجارت دارایی های دیجیتال بدون انتقال بانکی دلاری، استیبل کوین می خرند. صادرکنندگان استیبل کوین ارزش دارایی های خود را از طریق دارایی های درون زنجیره ای یا خارج از زنجیره، 1 دلار نگه می دارند.

انتشار USDT از یک محدودیت نظارتی بر روی استیبل کوین رقیب BUSD بهره مند شد، که رگولاتورهای نیویورک به Paxos دستور دادند که استخراج آن را متوقف کند.

رقیب Circle وقتی دسترسی به سپرده های پشتوانه استیبل کوین خود را در یک بانک ورشکسته در آخر هفته 10 مارس از دست داد، متحمل ضربه شد.

پس از درخواست شرکت برای انحلال داوطلبانه، تتر قرار گرفتن در معرض سیلورگیت کپیتال را رد کرد.

تتر به ازای هر سپرده دلاری که دریافت می کند، یک USDT می کند. از سپرده‌ها برای خرید ابزارهای مالی نقدی استفاده می‌کند که اگر مشتریان USDT خود را بازخرید کنند، می‌تواند بفروشد. سپرده های مشتریان را بیمه نمی کند.

این شرکت به دلیل چاپ بیش از حد USDT مورد انتقاد قرار گرفته است. اخیراً حدود 1 میلیارد دلار USDT برای معاوضه های زنجیره ای و ضرابخانه های آتی مجوز داده است.

تتر موج سیاست فدرال رزرو را به سود 1.5 میلیارد دلاری رساند

کاربر توییتر girevik سرزنش کرد فدرال رزرو (فدرال رزرو) و خزانه داری ایالات متحده برای کمک به خرید بیت کوین تتر با افزایش نرخ بهره به بالاترین حد در 16 سال اخیر.

نرخ بهره آمریکا |  منبع: AP
نرخ بهره آمریکا | منبع: AP

تتر بخش قابل توجهی از ذخایر USDT خود را در اسکناس‌های T فروخته شده توسط خزانه‌داری ایالات متحده با تخفیف یا ارزش اسمی در اختیار دارد. خریدار می تواند صورتحساب را قبل از سررسید آن 4 تا 52 هفته بازخرید کند.

سود به دست آمده بستگی به نزدیک بودن تاریخ بازخرید به تاریخ سررسید دارد. نرخ‌های بهره بالاتر بر قیمت‌های تخفیفی اسکناس‌ها و میزان سودی که خریدار می‌تواند در بازخرید به دست آورد، تأثیر می‌گذارد.

تتر به دست آورده سود 1.5 میلیارد دلاری از بازده خزانه داری با افزایش نرخ ها در سه ماهه اول 2023 افزایش یافته است.

وال استریت ژورنال اخیراً پس از توقف ارائه خدمات بانکی ولز فارگو در سال 2018، تتر را به استفاده از شرکت های پوسته برای دسترسی به بانک های ایالات متحده متهم کرد.

تتر این اتهامات را رد کرد. قبلاً ادعا کرده بود که در شبکه اجرای جرایم مالی ثبت شده است و از قوانین پولشویی این اداره پیروی می کند.

برای آخرین تجزیه و تحلیل بیت کوین (BTC) BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

پست تتر از سیاست فدرال رزرو برای خرید 1.5 میلیارد دلار بیت کوین استفاده کرد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *