مقامات در تگزاس دستور توقف و توقف اضطراری علیه کلاهبرداری رمزنگاری هوش مصنوعی (AI) صادر کرده اند ادعا کردنdly تایید شده توسط ایلان ماسک، چانگ پنگ ژائو و ویتالیک بوترین.

از ماه گذشته، قالی‌کشی‌های مختلف و کلاهبرداری‌های ارزهای دیجیتال آشکار شده است. بازیگران بد از هیاهوی هوش مصنوعی (AI) برای فریب سرمایه گذاران از پول خود استفاده می کنند.

TruthGPT – AI Crypto Scam

هیئت اوراق بهادار ایالت تگزاس (تگزاس SSB) تحقیقاتی را در مورد کلاهبرداری رمزنگاری هوش مصنوعی TruthGPT Coin راه اندازی کرده است.

طبق یک SSB تگزاس بیانیه مطبوعاتیتوسعه دهندگان سکه TruthGPT، Horatiu Charlie Caragaceanu، The Shark of Wall Street و Hedge4.ai، ادعا کردند که این سکه 10000 برابر افزایش سرمایه خواهد داشت.

این تیم ادعا کرد که مدل هوش مصنوعی آنها، Elon Musk AI، می تواند ارزهای دیجیتال را تجزیه و تحلیل کند و قیمت های آینده را پیش بینی کند. از قضا، تیم اعلام کرد که مدل هوش مصنوعی می تواند پروژه های سرمایه گذاری کلاهبرداری را نیز شناسایی کند.

علاوه بر این، SSB تگزاس می گوید که این پروژه به دروغ ظاهری ایجاد کرد که شخصیت های محبوبی مانند ایلان ماسک، چانگ پنگ ژائو و ویتالیک بوترین بخشی از اکوسیستم هستند.

ایلان ماسک در حال برنامه ریزی برای راه اندازی یک استارت آپ هوش مصنوعی به نام TruthGPT است تا با ChatGPT OpenAI رقابت کند.

رگولاتورها دستور توقف اضطراری و توقف پروژه سکه TruthGPT را صادر کرده‌اند، پروژه‌ای که فقط بر هیاهوی TruthGPT ماسک است.

با توجه به دستورات توقف و توقف، پروژه باید فوراً درگیر شدن در فعالیت‌های خاصی را که غیرقانونی تلقی می‌شوند متوقف کند.

بستری برای کلاهبرداری

تراویس ایلز، کمیسر اوراق بهادار گفت:

هوش مصنوعی غوغا می کند. این پوشش گسترده ای توسط رسانه های سنتی دریافت کرده است، در رسانه های اجتماعی روند رو به رشدی دارد و پتانسیل تاثیرگذاری بر صنایع مختلف را دارد. بازیگران بد به تلاش خود برای سرمایه گذاری از این منافع عمومی گسترده ادامه می دهند.

آنها در حال ابداع طرح‌هایی هستند که ظاهری را ایجاد می‌کنند که پلت‌فرم‌های هوش مصنوعی پیشرفته‌ای را توسعه داده‌اند – اما به جای اینکه این پیشنهادها ریشه در هوش مصنوعی داشته باشند، اغلب چیزی جز تقلب نیست.

ماه گذشته، BeInCrypto گزارش داد که یک کیف پول در پشت 114 سکه میم قرار دارد که در قالی‌کشی نقش داشته است. برخی از میم کوین‌ها با هوش مصنوعی همراه شدند و Bad AI Doge، ScaryAI و TechGPTETH نام‌گذاری شدند.

همانطور که فناوری جدید به میدان می آید، نیاز به تنظیم دارد. از این رو، با ظهور هوش مصنوعی، تنظیم کننده های جهانی به این فناوری با هدف تنظیم آن نگاه می کنند.

اواخر ماه گذشته، اتحادیه اروپا لایحه ای را برای تنظیم ابزارهای هوش مصنوعی مولد مانند ChatGPT و Midjourney پیشنهاد کرد.

اکنون، فایننشال تایمز گزارش شده است که ناظر رقابت بریتانیا از نزدیک بازار هوش مصنوعی و توسعه مدل‌های پشت ابزارهای محبوبی مانند ChatGPT را بررسی می‌کند.

در مورد کلاهبرداری های رمزنگاری هوش مصنوعی یا هر چیز دیگری چیزی برای گفتن دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید ما را بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، کلیک اینجا.

پست کلاهبرداری رمزنگاری هوش مصنوعی تایید شده توسط ایلان ماسک با سرکوب تگزاس روبرو شد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *