فدرال رزرو ایالات متحده یک رکود را پیش بینی کرده است و صندوق بین المللی پول یک اقتصاد جهانی کند را پیش بینی می کند. آیا اکنون زمان خرید بیت کوین و اتریوم است؟ بیایید عملکرد آنها را تا کنون در سال جاری و پیش بینی های تحلیلگران در نظر بگیریم.

نشست فدرال رزرو دقایق نشان می دهد که بحران بانکی ایالات متحده احتمالاً اقتصاد را در سال جاری وارد رکود خواهد کرد.

جلسه مارس کمیته بازار آزاد فدرال همچنین به پیامدهای بالقوه شکست بانک سیلیکون ولی و مشکلات گسترده‌تر توجه کرد، علی‌رغم اینکه مایکل بار، معاون نظارت، اظهار داشت که بخش بانکی هنوز «سالم و انعطاف‌پذیر است».

در سطح بین‌المللی، اوضاع هنوز تاریک‌تر به نظر می‌رسد. صندوق بین المللی پول دارد پیش بینی رشد جهانی از 3.4 درصد در سال 2022 به 2.8 درصد در سال جاری کاهش خواهد یافت. انتظار می رود اقتصادهای پیشرفته کاهش قابل توجهی در رشد تجربه کنند و از 2.7 درصد در سال 2022 به 1.3 درصد در سال 2023 کاهش یابد.

با ابرها در افق – اگر طوفانی نباشد – اکنون زمان مناسبی برای خرید بیت کوین و اتریوم است؟

بیت کوین

بیت کوین تا کنون سال امیدوار کننده ای داشته است. بازارها سال 2023 را با انتظارات کم آغاز کردند و در بحبوحه کاهش رشد جهانی و پس از فاجعه بارترین سال در تاریخ ارزهای دیجیتال، وارد سال جدید شدند. با این حال، قیمت از ابتدای سال جدید 65 درصد افزایش یافته است. سکه همچنین بهترین دارایی Q1 بود. اگرچه، شتاب تا حدودی متوقف شده است، و قیمت از اواسط مارس عمدتاً در حدود مرز 28000 تا 30000 دلار افزایش یافته است.

یاروسلاو ایوانف، مدیر استراتژیک ALTA، مطمئن نیست که آیا خرس ها بازار را ترک کرده اند یا خیر. ایوانف فکر می کند که ممکن است سرمایه گذاران با شروع خوب سال گمراه شوند و احتیاط را موعظه می کند. او احتمال کمی برای رسیدن ارزش بیت کوین به 40000 دلار تا پایان سال 2023 را پیش بینی می کند. در حالی که همچنین بیان می کند که کاهش احتمالی می تواند به عنوان فرصتی برای خرید بیت کوین با قیمت کاهش یافته تلقی شود.

در همین حال، دنیس تراپزنکو، تحلیلگر و معامله گر در توسعه معدن Vekus، پیش بینی می کند که بیت کوین سال 2024 را در سطوح نزدیک به قیمت های فعلی آغاز خواهد کرد و انتظار دارد قیمت آن تا پایان سال 2023 در محدوده حمایت و مقاومت 19592 تا 48700 دلار حرکت کند.

اتریوم

کارشناسان صنعت پیش‌بینی‌های مختلفی از قیمت اتریوم در سال 2023 انجام داده‌اند و رائول پال، مدیرعامل گروه Real Vision پیش‌بینی کرده است که قیمت اتریوم به 20000 دلار برسد. اگرچه اکثر تحلیلگران دیگر محافظه کارتر بوده اند. به گفته مایکل ون دی پوپ، معامله گر ارزهای دیجیتال، اتریوم می تواند افزایش یابد به محدوده 2700 تا 3000 دلار در ماه های آینده.

ولف، تحلیلگر توییتر معتقد است که اتریوم می تواند تا پایان تابستان 2023 به 3500 دلار برسد. ولف در توییتی در 3 آوریل از “سوگیری صعودی” انتقاد کرد و گفت که هرگونه عقب نشینی در صعود بیت کوین “صرفاً موقتی” است و “من را تغییر ندهید”. دیدگاه کلی.»

اتریوم در سال جاری تاکنون تقریباً 53 درصد افزایش یافته است، اما صعود آن با افت در ماه های فوریه و مارس مشخص شده است. قیمت در حال حاضر تقریباً 1859 دلار است.

اتریوم همچنین پلتفرم پیشرو برای توسعه قراردادهای هوشمند و برنامه های کاربردی DeFi است. عملکرد آن در بازار به طور کلی منعکس کننده پذیرش گسترده تر DeFi و Web3 است. طبق گفته های این ماه، ارزش کل پلتفرم قفل شده (TVL) به رکورد 10 میلیارد دلار رسید. L2Beat.

پست فدرال رزرو یک رکود را پیش بینی می کند: آیا همچنان باید بیت کوین و اتریوم بخرید؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *