Render Token (RNDR)، Mask Network (MASK) و Synthetix (SNX) همه پس از خرابی های قبلی جایگاه خود را بازیافتند. ممکن است یک بازگشت صعودی آغاز شده باشد برای آنها.

بیشتر بازار کریپتو در پنج روز گذشته در حال افزایش بوده است. حرکت صعودی دیروز شتاب قابل توجهی داشت. این سه ارز رمزنگاری شده همان هایی بودند که در این مدت بیشترین فروش را داشتند.

توکن رندر (RNDR) قیمت به سود سهامداران آلتکوین منجر می شود

قیمت RNDR از ابتدای سال افزایش یافته است. در 26 آوریل، از ناحیه مقاومت افقی 2.10 دلار خارج شد. دو روز بعد به بالاترین قیمت سالانه 2.60 دلار رسید.

با این حال، قیمت اندکی پس از آن کاهش یافت و نتوانست در منطقه 2.10 دلار جهش کند. تی

او کل ساختار صعودی را در معرض خطر قرار داد. با این وجود، RNDR از 11 می افزایش یافته است و دیروز دوباره منطقه 2.10 دلاری را پس گرفت.

نمودار روزانه RNDR/USDT. منبع: TradingView

اگر حرکت صعودی ادامه یابد، RNDR می تواند تا مقاومت بعدی در 3.10 دلار افزایش یابد. با این حال، اگر به زیر منطقه 2.10 دلار سقوط کند، کاهش به 1.30 دلار ممکن است رخ دهد.

قیمت شبکه ماسک (MASK) بالاتر از مقاومت مهم است

قیمت MASK از 29 مارس، زمانی که به بالاترین قیمت سالانه 7.27 دلار رسید، کاهش یافته است. در ابتدا انتظار می رفت که قیمت در خط مقاومت نزولی قبلی جهش کند. با این حال، موفق به انجام این کار نشد و در عوض خراب شد.

با این وجود، MASK در 12 مه جایگاه خود را بازیافت و دوباره در 17 می به بالای خط حرکت کرد. این یک علامت صعودی است زیرا به این معنی است که شکست قبلی نامعتبر است. بنابراین، می تواند منجر به یک حرکت صعودی شود.

ماسک شبکه (MASK) حرکت قیمت
نمودار روزانه MASK/USDT. منبع: TradingView

اگر افزایشی رخ دهد، مقاومت بعدی روی 5 دلار خواهد بود. با این حال، در صورت سقوط مجدد قیمت به زیر خط مقاومت، کاهش تا 3.25 دلار پیش بینی می شود.

قیمت Syntethix (STNX) سطح افقی را بازیابی می کند

قیمت SNX از سپتامبر 2022 تحت خط مقاومت نزولی قرار گرفته است. اخیراً، این خط در آوریل 2023 (نماد قرمز) رد شد و باعث حرکت نزولی فعلی شد.

با توجه به کاهش، قیمت SNX به زیر منطقه افقی 2.20 دلار سقوط کرد که انتظار می رفت پشتیبانی را فراهم کند.

با این حال، قیمت در 12 مه دوباره جای خود را به دست آورد و اندکی پس از آن حرکت صعودی را آغاز کرد. در 17 مه، منطقه افقی 2.20 دلاری را پس گرفت و آن را به عنوان حمایت تایید کرد.

مقاومت قیمتی Synthetix (SNX).
نمودار روزانه SNX/USDT. منبع: TradingView

اگر این افزایش ادامه یابد، قیمت می تواند به سمت خط مقاومت نزولی بلندمدت در 2.90 دلار حرکت کند.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

پست در حالی که شما خوابیدید: 3 کریپتو که باعث افزایش قیمت قابل توجهی شدند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *