اخبار رمزنگاری: ما خلاصه ای از آنچه در این هفته در کریپتو اتفاق افتاده است را برای شما آورده ایم. در حالی که رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در سرکوب ارزهای رمزنگاری شده خود دست از کار نمی کشد، گری جنسلر خود را به دلایل دیگر تیتر خبرها می بیند.

فیلمی که این هفته در کنفرانسی در سال 2021 ضبط شده بود منتشر شد که در آن گنسلر ستایش دانشمند کامپیوتر ایتالیایی سیلویو میکالی را می خواند. میکالی، برای کسانی که نمی دانند، بنیانگذار الگوراند است.

گری جنسلر چه می خورد؟

بله، Algorand، پروژه ای که SEC در این هفته زمانی که اعلامیه Wells را در صرافی Bittrex اعمال کرد، آن را به عنوان یک امنیت فراخواند.

در واقع، اعتبارنامه طرفدار رمزنگاری Gensler به چند سال قبل بازمی‌گردد. او درباره Micali گفت: “Silvio Micali’s Algorand، او برنده جایزه تورینگ در MIT است که من با آن کار می کنم… سیلویو یک فناوری عالی دارد، عملکردی دارد، می توانید اوبر را در بالای آن ایجاد کنید.”

و این یک تعارف (یا شیطنت) منفرد نبود، به نظر می‌رسد که او حداقل از سال 2019 در چندین رویداد عمومی به شدت در مورد Algorand صحبت کرده است.

جنسلر علی‌رغم موضع ضد رمزنگاری‌اش در SEC، به‌عنوان مربی در آموزش باز MIT نیز فهرست شده است. دوره“بلاک چین و پول.” همه اینها با نمایش عمومی نارضایتی او نسبت به صنعت کریپتو در تضاد است.

اخبار کریپتو کوین

بالاترین سود این هفته OKB بود که نزدیک به 15 درصد افزایش یافت. Caspar (CSPR) 7٪ افزایش یافت در حالی که (ZIL) 6.5٪ افزایش یافت.

در انتهای دیگر نمودارها، Stacks (STX)، 20 درصد سقوط کرد. و Conflux (CFX) و Loopring (LRC) کمی بهتر عمل کردند و هر دو حدود 19٪ کاهش یافتند.


10 نمودار برتر BeInCrypto.com

درجه سانتیگراد راحت نفس می کشد

وام دهنده ورشکسته کریپتو سلسیوس زمانی که بالاخره ارتقاء Shapella اتریوم در 12 آوریل آغاز شد، باید نفس راحتی کشیده باشد. ETH در شبکه شریک شد.

محقق روی زنجیره Lookonchain گزارش شده است که سلسیوس 6521 سهام اتریوم را برداشت که در آن زمان بیش از 13 میلیون دلار ارزش داشت. یک قطره در اقیانوس در مقایسه با مبلغ بدهی به طلبکاران، اما ما مطمئن هستیم که قدردانی شد.

Crypto News – از نظر اجتماعی

هفته در Crypto.  داده ها توسط Lunarcrush.com ارائه شده است
داده های حسن نیت ارائه می دهد Lunarcrush.com

تاریخ برای دفترچه خاطرات بیت کوین

معامله گران بیت کوین، خاطرات خود را آماده کنید. در این هفته مشخص شد که دولت ایالات متحده قصد دارد 41500 بیت کوین ضبط شده از سازمان های جنایی را در سال جاری وارد بازار کند.

اولین دسته، متشکل از نزدیک به 10000 بیت کوین، در 14 مارس امسال با ارزش کل 215 میلیون دلار فروخته شد. در آن روز کاهش قابل توجهی در قیمت مشاهده شد. اگر می‌خواهید استراتژی خود را برنامه‌ریزی کنید، می‌توانید چهار تاریخ انتشار باقی‌مانده را در اینجا بیابید.

BitBoy Banged up؟

بن آرمسترانگ یوتیوبر محبوب رمزارزهای مورد علاقه همه، با نام مستعار، BitBoy، دوباره پرها را به هم زد. این بار او به اتهام آزار و اذیت وکیل آدام موسکوویتز در دادگاه حاضر نشد.

Moskowitz نماینده یک طبقه پیشنهادی از سرمایه گذاران است که علیه مجموعه ای از افراد مشهور که با FTX کار می کردند، از جمله BitBoy، اقدام قانونی می کنند.

آرمسترانگ و دیگران با اتهاماتی مبنی بر ترویج صرافی رمزارز FTX و گمراه کردن سرمایه‌گذاران بدون افشای غرامت روبرو هستند.

بن آرمسترانگ، با نام مستعار BitBoy، خورشید را می گیرد.  منبع: @Bitboy_Crypto
بن آرمسترانگ، با نام مستعار BitBoy، خورشید را می گیرد. منبع: @Bitboy_Crypto

مسکوویتز مدعی است که آرمستونگ با «تماس‌های تلفنی بی‌پایان، توییت‌ها و ایمیل‌های خصوصی و علنی با ارسال پست‌های توهین آمیز و تهدیدآمیز در توییتر، یوتیوب و سایر رسانه‌های اجتماعی، او را مورد آزار و اذیت قرار داده است».

آرمسترانگ این اتهامات را رد می کند و تصویری از خود در حال گذراندن مدتی استراحت در ساحل در توییتر منتشر کرد. وکیل او، جیسون ریندناو، به دادگاه گفت که آرمسترانگ ممکن است تا یک ماه دیگر در میامی برای کنفرانس سالانه بیت کوین حاضر شود.

پست این هفته در Crypto News: گری جنسلر گرفتار شد، مشکلات قانونی BitBoy و فروش بیت کوین دولت ایالات متحده اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *