NFTهای متعلق به صندوق سرمایه گذاری ورشکسته تری آرروز کپیتال (3AC) توسط ساتبیز در نیویورک فروخته شد.

در حراجی روز جمعه، اولین لات 3AC NFT در مجموع بیش از 2,482,850 دلار فروخته شد. این وجوه برای کمک به بازپرداخت طلبکاران شرکت استفاده خواهد شد.

Cryptopunks و BAYC NFTs Among Three Arrows Collection

قبل از تشکیل پرونده برای ورشکستگی در جولای 2022، 3AC مجموعه قابل توجهی از NFT ها را جمع آوری کرده بود.

در فوریه، مدیر تصفیه صندوق ورشکستگی، Teneo، یک مطلب را منتشر کرد لیست کامل از توکن های غیر قابل تعویضی که قصد فروش آنها را دارد. اقلامی که صندوق نگهداری می کند شامل آثار هنری دیجیتال کمیاب توسط جاشوا باگلی، دیمیتری چرنیاک و تایلر هابز است. همچنین صاحب چندین کریپتوپانک، یک کریپتوکیتی و یک باشگاه قایق بادبانی Bored Ape (BAYC) NFT بود.

در حراج روز جمعه، ساتبیز مجموعه‌ای از آثار هنری پروژه Fidenza هابز، مجموعه رینگرهای Cherniak و NFTهای پیشگام Larva Labs، از جمله Autoglyph #187 و Cryptopunk #1326 را بر عهده داشت. به طور کلی، هفت اثر هنری مولد در این بخش گنجانده شد.

در یک کاتالوگ برای مجموعه “GRAILS”، ساتبیز بیان کرد که “کاوشی شگفت انگیز از تلاقی هنر و فناوری را نشان می دهد، و چشم اندازی منحصر به فرد در مورد پتانسیل هنر الگوریتمی برای جابجایی مرزهای خلاقیت در عصر دیجیتال ارائه می دهد.”

بالاترین قیمت NFT از اولین نصب مجموعه Grails Fidenza #725 بود. این قطعه به قیمت 1,016,000 دلار فروخته شد که بسیار بالاتر از تخمین 120,000 تا 180,000 دلار است.

Fidenza #725 تایلر هابز (منبع: ساتبیز)

در آینده، ساتبی به کمک Teneo در تخلیه دارایی های NFT 3AC ادامه خواهد داد.

به عنوان خانه حراج ایالت ها در وب‌سایت خود، این مجموعه در فصل‌هایی در قالب‌های مختلف فروش از فروش خصوصی گرفته تا حراج منتشر خواهد شد. اینها در چندین مکان در سراسر جهان رخ خواهند داد.

Sotheby’s فروش NFT را دو برابر می کند

در حالی که خانه حراج هنرهای زیبای رقیب کریستیز ممکن است با حراج مهم NFT خود از Beeple’s The First 5000 Days آن را شکست داده باشد، ساتبیز دقیقاً روی موفقیت های خود استراحت نکرده است.

پس از اولین فروش NFT خود در آوریل 2021، Sotheby’s به طور فزاینده ای در بازار NFT سطح بالا در جهان مشارکت کرده است. و حراجی یک انتخاب طبیعی برای انحلال دهندگان 3AC بود.

اوایل این ماه، ساتبیز قصد خود را برای گسترش بازار اختصاصی NFT خود اعلام کرد.

در اقدامی که نشان می‌دهد این موسسه تقریباً 280 ساله وارد رقابت مستقیم با پلتفرم‌های دیجیتال بومی مانند OpenSea می‌شود، بازار جدید فروش NFT همتا به همتا را که در اتریوم و Polygon اجرا می‌شود، امکان‌پذیر می‌سازد.

علاوه بر این، ساتبیز از قراردادهای هوشمند استفاده خواهد کرد تا مطمئن شود هنرمندان برای هر فروش ثانویه، حق امتیاز فروش مجدد ایجاد می کنند.

نمونه کارها شب ستاره ای در حال حاضر خارج از بازار باقی مانده است

علاوه بر آثار هنری دیجیتال در مجموعه GRAIL، Three Arrows همچنین NFTs را از طریق Starry Night Capital برگزار کرد.

Starry Night که در اواسط سال 2021 در اوج رونق اولیه NFT راه اندازی شد، یک صندوق اختصاصی NFT بود. این کار با کلکسیونر و تأثیرگذار وینسنت ون دوغ برای گرفتن قطعات ارزشمند کار کرد. توسط یک تخمینصندوق در مدت کوتاهی که فعال بود بیش از 21 میلیون دلار هزینه کرده بود.

با این حال، همانطور که مراحل ورشکستگی 3ACs آشکار می شود، انحلال سبد Starry Night پیچیده است. تاکنون تنها NFTهایی که مستقیماً توسط صندوق تامینی سنگاپور نگهداری می‌شوند برای فروش تسویه شده‌اند.

با توجه به شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Nansen.aiNFT‌های جمع‌آوری‌شده توسط Starry Night در نوامبر ۲۰۲۲ به آدرس Gnosis Safe منتقل شدند. این نشان می‌دهد که در انتظار صدور حکم دادگاه که به Teneo اجازه می‌دهد آنها را بفروشد، امن نگه داشته می‌شوند.

علاوه بر این، مدیر تصفیه اعلام کرده است که آینده مجموعه Starry Night منوط به درخواست دادگاه عالی در جزایر ویرجین بریتانیا است.

پست مجموعه 3AC NFT توسط Sotheby’s به حراج گذاشته شد – Fidenza #725 ارزش 1 میلیون دلاری را دریافت کرد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *