5 آلتکوین برتر برای تماشا در بازار ارزهای دیجیتال که در می 2023: Avalanche (AVAX) دومین نشست سالانه خود را در بارسلونا بین 3 و 5 مه برگزار خواهد کرد. Vechain (VET) یک ارتقاء کیف پول تلفن همراه منتشر خواهد کرد، در حالی که Lido DAO (LDO) و eCash (XEC) تحت ارتقاء شبکه قرار خواهند گرفت. Gala (GALA) یک قطره توکن صادر می کند.

واژه آلت کوین به ارزهای دیجیتالی غیر از بیت کوین (BTC) اشاره دارد. در زیر، 5 آلتکوین که در ماه مه دارای تحولات مثبت هستند، به منظور ارزیابی پتانسیل آنها تجزیه و تحلیل شده است.

بهمن (AVAX) نشست سالانه خود را برگزار می کند

 • قیمت: 17.09 دلار
 • ارزش بازار: 5614 میلیارد دلار
 • رتبه: #16

دومین قله بهمن بین 3 و 5 مه برگزار خواهد شد. بیش از 300 سخنران و بیش از 125 جلسه پانل با موضوعات مختلف بلاک چین خواهد داشت.

این اجلاس می تواند افزایش بسیار مورد نیاز قیمت AVAX را که از ابتدای فوریه تحت خط مقاومت نزولی قرار گرفته است، ارائه دهد.

قیمت همچنین در اواسط آوریل از بالای خط مقاومت (نماد قرمز) منحرف شد و پس از آن به زیر آن سقوط کرد. در حال حاضر، قیمت آلتکوین با یک خط حمایت صعودی (خط چین) معامله می شود که از ابتدای سال جاری بوده است.

در ترکیب با خط مقاومت، این یک مثلث متقارن ایجاد می کند که یک الگوی خنثی در نظر گرفته می شود. بنابراین، نشان می دهد که هر دو شکست و خرابی امکان پذیر است.

نمودار روزانه AVAX/USDT. منبع: TradingView

در صورت بروز شکست، دارایی دیجیتال می تواند به منطقه مقاومت 21.50 دلاری منتقل شود. با این حال، اگر خرابی رخ دهد، کاهش به 15 دلار می تواند در کارت باشد.

Gala (GAL) حذف توکن صادر خواهد کرد

 • قیمت: 0.038 دلار
 • ارزش بازار: 265 میلیون دلار
 • رتبه: #129

این راه اندازی GALA (v2) در تاریخ 15 می خواهد بود. این ارتقاء پیشرفت های جدید مختلفی مانند مکانیسم های سوختگی و امنیتی را افزایش می دهد. همه دارندگان GALA(v1) توکن جدید را با قطر 1:1 دریافت خواهند کرد، پس از آن توکن GALA (v1) دیگر پشتیبانی نخواهد شد.

علیرغم اخبار مثبت، آلتکوین از خط حمایت صعودی در 25 آوریل شکست خورد. قبلاً این خط از ابتدای سال برقرار بود. چنین خرابی هایی معمولاً به این معنی است که روند قبلی به پایان رسیده است.

گالا (GALA) حرکت قیمت آلت کوین
نمودار روزانه GAL/USDT. منبع: TradingView

اگر افت ادامه یابد، نزدیکترین ناحیه پشتیبانی 0.031 دلار خواهد بود. از سوی دیگر، اگر قیمت گالا خط حمایت را پس بگیرد، می تواند به مقاومت بعدی در 0.049 دلار افزایش یابد.

eCash (XEC) تحت ارتقاء شبکه قرار گرفت

 • قیمت: 0.00003 دلار
 • ارزش بازار: 566144 میلیون دلار
 • رتبه: #77

شبکه eCash تحت یک ارتقاء اساسی در 15 می. این ارتقا شامل ویژگی های متعددی مانند حذف محدودیت تراکنش های زنجیره ای و خارج کردن وجوه استخراج کننده از قوانین اجماع خواهد بود.

eCash (XEC) حرکت قیمت آلتکوین
نمودار روزانه XEC/USDT. منبع: TradingView

مشابه با AVAX، قیمت XEC در داخل یک مثلث متقارن معامله می شود که یک الگوی خنثی در نظر گرفته می شود. اگر خراب شود، نزدیکترین پشتیبانی بعدی 0.000026 دلار خواهد بود. با این حال، اگر شکست رخ دهد، مقاومت بعدی 0.000033 دلار خواهد بود.

راه اندازی ارتقاء شبکه اصلی Lido DAO (LDO).

 • قیمت: 2.03 دلار
 • ارزش بازار: 1780 میلیارد دلار
 • رتبه: #35

انتظار می رود Lido DAO جدید خود را منتشر کند ارتقاء شبکه اصلی در اواسط اردیبهشت در حالی که این یک پیشرفت مثبت است، اقدام قیمت علائم نزولی را نشان می دهد. قیمت LDO در حال تلاش برای شروع یک جهش در ناحیه پشتیبانی افقی 2 دلار است. علاوه بر این، یک سر و شانه ایجاد کرده است که یک الگوی نزولی محسوب می شود.

جنبش قیمت Lido DAO (LDO).
نمودار روزانه LDO/USDT. منبع: TradingView

اگر آلتکوین از منطقه 2 دلاری سقوط کند، ممکن است به 1.30 دلار کاهش یابد. اگر LDO به جای آن بازگردد و از خط مقاومت نزولی خود خارج شود، این پیش بینی نزولی نامعتبر خواهد بود. در این صورت، قیمت می تواند تا 2.80 دلار افزایش یابد.

Vechain (VET) ارتقا کیف پول را منتشر کرد

 • قیمت: 0.02 دلار
 • ارزش بازار: 1592 میلیارد دلار
 • رتبه: #38

VechainThor ارتقا کیف پول موبایل در 4 می برگزار خواهد شد. این ممکن است افزایش بسیار مورد نیاز را برای قیمت VET، که در تلاش برای شروع یک افزایش از منطقه پشتیبانی 0.022 دلار است، فراهم کند. علاوه بر اینکه یک منطقه پشتیبانی افقی است، این سطح پشتیبانی اصلاحی فیب 0.618 نیز می باشد.

حرکت قیمت VeChain (VET).
نمودار روزانه VET/USDT. منبع: TradingView

اگر موفقیت آمیز باشد، افزایش به 0.027 دلار می تواند دنبال شود. با این حال، شکست از آن می تواند منجر به سقوط به سمت منطقه پشتیبانی 0.020 دلار شود.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

پست 5 آلتکوین که باید در ماه مه مراقب آن باشید اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *