هنرمند متابیرکینز، میسون روچیلد، حکم نقض حق نسخه‌برداری رمز غیرقابل تعویض هرمس (NFT) خود را به چالش می‌کشد. با زیر سوال بردن حکم قبلی.

وکیل روچیلد استدلال می کند که یک قاضی کالیفرنیا به اشتباه حکم داد که هنرمند رایدر ریپس علامت تجاری Bored Apes را نقض کرده است.

وکلای هرمس استدلال کالاهای نامشهود را رد می کنند

این هنرمند معتقد است که ناملموس بودن کیف NFT هرمس متابیرکین او مانع از قرار گرفتن آن تحت قانون لانهام، قانونی که نقض حق چاپ است، می شود.

او حکم اخیر را مبنی بر کپی غیرقانونی Bored Ape NFT های Ripps که علیرغم ناملموس بودن، همچنان کالایی با توجه به قانون Lanham است، مخالفت می کند.

او استدلال می‌کند که حکم یک پرونده شرکت داستار علیه شرکت فاکس قرن بیستم در سال 2023 تأیید کرد که قانون لانهام فقط در مورد سردرگمی در مورد منشأ کالاهای ملموس، به استثنای هنر، اعمال می‌شود.

«آزمایشگاه‌های یوگا با استفاده از علامت «میمون حوصله‌دار» خالقان تصاویر Bored Ape را شناسایی می‌کنند. NFT ها مالکیت منحصر به فرد تصویر را منتقل می کنند. هیچ چیز در مورد استفاده از آن علامت اطلاعاتی را در مورد NFT به عنوان یک چیز ملموس منتقل نمی کند، فقط ارتباط آن با یک اثر هنری ناملموس است.

وکلای هرمس گفتند که روچیلد به سادگی تکرار می کند استدلال هایی که دادگاه کالیفرنیا قبلاً در مورد پرونده Bored Ape رد کرده بود. شاکی خاطرنشان کرد که دیدگاه روچیلد در مورد علامت تجاری اجازه نقض گسترده را می دهد.

BIRKIN Handbag و MetaBirkin NFTs | منبع: واژه شناسی

در فوریه، این شرکت ابتدا هیئت منصفه نیویورک را متقاعد کرد که روچیلد قوانین مالکیت معنوی را نقض کرده است.

پرونده MetaBirkins راه را برای حکم BAYC باز می کند

ماه گذشته، جان والتر، قاضی منطقه ای ایالات متحده، حکم داد که ریپس و جرمی کاهن قوانین فدرال را با ضمیمه کردن آرم Bored Ape برای فروش نسخه کپی NFTS، زیر پا گذاشته اند.

آزمایشگاه یوگا این دو نفر را متهم کرد که از طریق یک طرح پمپاژ و تخلیه توکن های جعلی Bored Ape، 500 میلیون دلار به دست آورده اند. این زوج با استفاده از علائم تجاری یوگا لب، اعتماد رسانه های اجتماعی را در مجموعه ایجاد کردند.

Bored Ape Yacht Club NFT مجموعه‌ای از میمون‌های کارتونی است که در سال ۲۰۲۱ به نمادی از وضعیت تبدیل شد.

حجم فروش BAYC
حجم فروش BAYC | منبع: CryptoSlam

اگرچه علاقه از آن زمان کاهش یافته است، اما این مجموعه از زمان آغاز به کار خود 2.8 میلیارد دلار فروش داشته است.

برای آخرین تجزیه و تحلیل بیت کوین (BTC) BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

The post مسابقه هنرمندان NFT حکم نقض حق نسخه برداری متا بیرکینز اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *