افزایش شهاب‌سنگ PEPE در چند روز گذشته، تعداد میلیونرهای زیادی را در میان خریداران اولیه آن منتشر کرده است. لیست دیروز بایننس حاشیه سود بسیاری از این سرمایه گذاران را افزایش داد.

با توجه به داشبورد Arkham Intelligence، یکی از بزرگترین برندگان، dimethyltryptamine.eth است که 260 دلار برای به دست آوردن 5.9 تریلیون توکن PEPE هزینه کرد. علیرغم سود بیش از 4 میلیون دلار از فروش حدود 56 درصد از دارایی های خود، موجودی 2.56 تریلیون PEPE معامله گر ارز دیجیتال همچنان بیش از 7 میلیون دلار ارزش دارد.

Memecoin سکه پپه
سرمایه گذاری پپه (منبع: هوش آرکام)

سایر میلیونرهای PEPE

شرکت تحلیلی بلاک چین Arkham Intelligence گزارش شده است بیش از 50 آدرس دارای بیش از یک میلیون دلار PEPE بودند.

پیش‌گفتار میمون‌های کارآمد روی زنجیره توییت کرد تعداد انگشت شماری از آدرس ها که به طور گسترده از افزایش سکه میم به دست آمده اند. با توجه به موضوع توییتر، یک کیف پول، 0xc2450b49، پس از خرید PEPE به ارزش 321 ETH یک ساعت قبل از بایننس، بیش از 1.4 میلیون دلار سود کسب کرده است.

همان آدرس قبلاً 37000 دلار برای خرید 434 میلیارد PEPE در 18 آوریل هزینه کرده بود. در آن زمان، دائماً در عرض چند ساعت این دارایی را می فروخت و مجدداً خریداری می کرد.

عملکرد قیمت پپه (منبع: BeInCrypto)

آدرس دیگری، 0x45cf1، 2.34 تریلیون PEPE به ارزش 729000 دلار، 13 روز پیش دریافت کرد. تجزیه و تحلیل Onchain نشان داد که memecoin ها سه هفته پیش با قیمت 26 دلار از طریق کیف پول 0x08f12 خریداری شده اند.

این معامله گر 3.4 میلیون دلار از فروش سود کرده است در حالی که 23 درصد از موقعیت اولیه را در اختیار دارد. هولدینگ باقی مانده هنوز حدود 2 میلیون دلار در حال حاضر ارزش دارد.

در ضمن کاربری که خرید PEPE به ارزش 24 دلار درست هنگام راه اندازی توسط توسعه دهنده در لیست سیاه قرار گرفت. ارزش کیف پول او در زمان انتشار بیش از 7 میلیون دلار است.

سرمایه‌گذاری‌های Memecoins فرار اما برای سرمایه‌گذاران اولیه ارزشمند هستند

BeInCrypto گزارش داد که سرمایه گذاری 12 دلاری در Shiba Inu (SHIB) در سال 2020 برای میلیونر شدن یک سرمایه گذار کافی است. این گزارش با استناد به تحقیقات Coingecko بر روی 10 سکه میم، خاطرنشان کرد که یک سرمایه گذار برای میلیونر شدن باید به طور متوسط ​​66298.25 دلار سرمایه گذاری کند.

در حالی که چشم انداز سرمایه گذاری در این کلاس دارایی جذاب است، Changpeng Zhao مدیرعامل Binance برجسته شده است خطرات به گفته ژائو، سرمایه‌گذاری‌های میم کوین ریسک بالایی دارند و معامله‌گران کریپتو باید تحقیقات خود را انجام دهند. بایننس در لیست پپه و فلوکی، بیانیه مدیرعامل خود را تایید کرد. اضافه کردن که:

PEPE هیچ ابزار یا مکانیسم پشتیبانی ارزشی ندارد. همچنین، نشانه‌هایی وجود دارد که نشان می‌دهد برخی افراد داخلی یا اعضای تیم توانسته‌اند 7 درصد از کل عرضه توکن‌ها را چند دقیقه بعد از TGE خریداری کنند.

The post Memecoin Mania: چگونه یک سرمایه گذاری 260 دلاری در PEPE Net This Trader بیش از 7 میلیون دلار اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *