پنج پروژه آلتکوین، از جمله Oasis و Yuga Labs، 167 میلیون دلار توکن قفل شده را در این هفته در منابع پروژه های خود عرضه خواهند کرد که می تواند منجر به فروش عمده شود.

BitDAO (BIT)، ApeCoin (APE)، 1inch (1INCH)، Oasis Network (ROSE) و ImmutableX (IMX) 420 میلیون توکن را برای عرضه توکن مربوطه خود در بازار عرضه خواهند کرد.

ApeCoin، ROSE، و IMX احتمالاً تغییرات قیمت را مشاهده خواهند کرد

ApeCoin که توسط ApeDAO منتشر شده است، حدود 91 میلیون دلار از APE را در 17 می منتشر می کند، در حالی که صرافی غیرمتمرکز 1inch جمع آوری کننده 1 اینچ حدود 21000 توکن 1INCH به ارزش حدود 8891 دلار را در 18 می باز می کند.

شبکه Oasis که یک لایه توافقی و ParaTime را برای افزایش توان تراکنش اجرا می کند، تقریباً 200,000,000 توکن ROSE را در 19 می منتشر خواهد کرد.

پلتفرم بازی Web3 ImmutableX 18 میلیون توکن به عرضه در حال گردش خود در روز پنجشنبه اضافه خواهد کرد که ارزش آن در زمان انتشار تقریباً 13.6 میلیون دلار است.

اثر باز کردن قفل توکن به سهم توکن‌های بازشده در تعداد دارایی‌های در گردش بستگی دارد.

دیروز، BitDAO 187,499,999.36 توکن را باز کرد که حدود 2٪ از کل عرضه است. این انتشار توکن باعث شد که قیمت توکن از زیر 0.50 دلار به بالای 0.52 دلار افزایش یابد که نشان دهنده تقاضای بالا برای توکن است.

نمودار 7 روزه BIT/USD| منبع: CoinGecko

قبل از باز کردن قفل، معامله گران معمولاً کریپتو را با پیش بینی یک شوک عرضه بزرگ می فروشند که باعث کاهش قیمت آن می شود. افزایش قیمت به تقاضا اشاره می کند که با افزایش عرضه مقابله می کند.

ApeCoin رهایی 1.56٪ به عرضه مورد نظر توکن کمک می کند، در حالی که Oasis Network تقریباً 2٪ به کل عرضه اضافه می کند. ImmutableX شاهد اضافه شدن 0.9 درصد از عرضه IMX به عرضه در گردش خواهد بود.

این توکن‌ها احتمالاً نسبت به باز کردن قفل 1INCH، که تنها 0.001 درصد از عرضه را تامین می‌کند، حرکت قیمت بارزتری را شاهد خواهند بود.

قیمت APE پس از رسیدن به 3.46 دلار در ساعت 9:35 بعد از ظهر به وقت شرقی به 3.42 دلار سقوط کرد زیرا سرمایه گذاران برای بازگشایی فردا آماده می شوند.

زمان بندی شده تعادل عرضه و تقاضا را باز می کند

پروژه‌های کریپتو توکن‌ها را طبق برنامه‌های اختصاصی که توسط تیم پروژه در آغاز آن تعیین شده است، منتشر می‌کنند. این پروژه‌ها توکن‌هایی را برای شرکت‌کنندگان مختلف، از جمله سرمایه‌گذاران اولیه و اعضای سازمان‌های مستقل غیرمتمرکزشان منتشر می‌کنند.

اگر زمان بندی صحیحی داشته باشد، برنامه های واگذاری می تواند عرضه و تقاضای دارایی را به شدت کنترل کند و ثبات قیمت آن را تضمین کند.

مانند برنامه‌های واگذاری سهام در امور مالی سنتی، باز کردن توکن به حامیان بلندمدت پاداش می‌دهد. دارندگان توکن واجد شرایط برای باز کردن قفل نمی توانند قبل از تاریخ انتشار برنامه ریزی شده به توکن های خود دسترسی داشته باشند. پروژه ها توکن ها را به طور متوسط ​​حدود 1 تا 5 سال قفل می کنند.

برنامه‌های واگذاری به سرمایه‌گذاران اطمینان می‌دهد که بنیان‌گذاران پروژه قالیچه‌ای را انجام نخواهند داد و چیزی برای آنها باقی نمی‌گذارند.

برای آخرین تجزیه و تحلیل بیت کوین (BTC) BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

پست بازارها در این هفته با راکی ​​سواری با 167 میلیون دلار بازگشایی توکن روبرو می شوند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *