قیمت TRON (TRX). بالاتر از یک ناحیه مقاومت جزئی حرکت کرده است و در حال افزایش بالاتر از یک مقاومت بلند مدت است.

خواندن در بازه های زمانی متعدد از ادامه حرکت رو به بالا پشتیبانی می کند. با این حال، برای تایید اعتبار شکست، یک بسته هفتگی بالاتر از مقاومت بلندمدت لازم است.

قیمت TRON به مقاومت حیاتی می رسد

قیمت TRX از نوامبر 2022 افزایش یافته است. در فوریه 2023، به بالاترین قیمت سالانه 0.073 دلار رسید. با این حال، قیمت از آن زمان کاهش یافته است.

اوج سالانه با رد یک خط مقاومت نزولی که برای 364 روز برقرار بوده است، ترکیب شد. وقتی قیمت از چنین خط مقاومت بلندمدتی پیروی می کند، تا زمانی که قیمت از خط خارج نشود، روند نزولی در نظر گرفته می شود.

در حال حاضر، قیمت TRX کمی بالاتر از خط مقاومت معامله می شود اما به یک بسته هفتگی بالاتر از آن نرسیده است. شاخص قدرت نسبی هفتگی (RSI) از ادامه افزایش پشتیبانی می کند زیرا بالای 50 است و به سمت بالا حرکت می کند.

نمودار هفتگی TRX/USDT. منبع: TradingView

معامله گران بازار از RSI به عنوان یک شاخص حرکت برای شناسایی شرایط خرید یا فروش بیش از حد و تصمیم گیری در مورد انباشت یا فروش یک دارایی استفاده می کنند.

خوانش های بالای 50 و روند صعودی نشان می دهد که گاوها هنوز مزیت دارند، در حالی که خوانش های زیر 50 برعکس را نشان می دهد. نزدیکترین ناحیه مقاومت 0.072 دلار و نزدیکترین ناحیه حمایت 0.064 دلار است.

پیش‌بینی قیمت TRX: آیا گاوها در تلاش برای شکست موفق خواهند بود؟

تحلیل تکنیکال از بازه زمانی روزانه یک پیش بینی صعودی قیمت TRX را ارائه می دهد. هم RSI و هم قیمت عمل از این امکان پشتیبانی می کنند.

اولاً، قیمت TRX بالاتر از ناحیه مقاومت افقی جزئی 0.067 دلار حرکت کرده است. هنگامی که با خط حمایت صعودی کوتاه مدت ترکیب می شود، یک مثلث صعودی ایجاد می کند.

مثلث صعودی به عنوان یک الگوی صعودی در نظر گرفته می شود که برای قیمت آتی به خوبی پیش بینی می شود و در بیشتر مواقع منجر به شکست می شود. شکستی که تمام ارتفاع الگو را طی می کند، TRX را به 0.082 دلار می برد.

همانند هفتگی، RSI روزانه بالای 50 است و در حال افزایش است. از این رو، از حرکت رو به بالا در حال انجام پشتیبانی می کند.

پیش بینی قیمت TRX
نمودار روزانه TRX/USDT. منبع: TradingView

با وجود این علائم صعودی، بسته شدن به زیر خط حمایت صعودی، این پیش‌بینی صعودی قیمت TRON را باطل می‌کند. این بدان معنی است که شکست نامعتبر بوده است و کاهش به حداقل 0.064 دلار به دنبال خواهد داشت.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

پست قیمت TRON (TRX) انعطاف پذیری را در طول سقوط بازار کریپتو نشان می دهد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *