یک ویدیوی پرطرفدار توییتر نشان داده است که ایجاد یک پروژه رمزنگاری memecoin چقدر آسان است و این نگرانی را در مورد افزایش نرخ کشش فرش ایجاد کرده است.

این ویدیو که برای اولین بار توسط هنرمند مولد و توسعه دهنده استودیوی منیفولد Whitelights ارسال شد، نحوه ایجاد و استقرار memecoin را در تنها 27 ثانیه با استفاده از OpenZeppelin’s Contracts Wizard نشان داد.

ویدیو بیش از 1 میلیون بازدید ایجاد می کند

توسعه دهنده خاطرنشان کرد که این ویدیو فقط برای اهداف آموزشی است و رمز Easy_Money ایجاد شده فقط در شبکه تست است.

این ویدیو در حال حاضر بیش از 1.5 میلیون بازدید و نزدیک به 10000 بوکمارک تا زمان انتشار به دست آورده است. بسیاری از سهامداران در جامعه کریپتو بر این باورند که این امر منجر به تکثیر ممکوین‌ها می‌شود که در نهایت منجر به کشش فرش می‌شود.

کارآگاه روی زنجیره ZachXBT به تعداد فزاینده نشانک‌ها اشاره کرد و در زمانی که هنوز کمتر از 2000 بود، با یک اسکرین شات از بوکمارک‌ها “wtf” را نظر داد.

کشش فرش در میان memecoin ها رایج است، جایی که بسیاری از بازیگران بد برای سرقت وجوه سرمایه گذاران توکن ایجاد می کنند. اکنون که توسعه یک پروژه memecoin در کمتر از یک دقیقه امکان‌پذیر است، بازیگران بد می‌توانند از این فرصت استفاده کنند و تا آنجا که ممکن است توسعه دهند.

این برای صنعت کریپتو چه معنایی دارد؟

حتی قبل از ظهور ویدئواخیراً نرخ memecoin های ایجاد شده افزایش یافته است. در حالی که CoinMarketCap جمع‌آوری اطلاعات کریپتو بیش از 500 ممکوین را فهرست می‌کند، بازیگران صنعت معتقدند که این تعداد هزاران است.

تجمع اخیر پپه و دیگران مانند WOJAK این احساس را ایجاد کرده است که فصل memecoin بازگشته است. در این دوره، معامله گران رمزارز می توانند انتظار گسترش این دارایی های دیجیتال در بازار را داشته باشند.

برای زمینه، هنرمند دیجیتال Rhet Mankind یک memecoin TURBO با استفاده از ChatGPT در ماه آوریل ایجاد کرد. امروز، ارزش بازار آن از 100 میلیون دلار عبور کرده است زیرا باعث جلب توجه جامعه شده است.

در همین حال، وو بلاک چین، گزارشگر Crypto گزارش داد که بازیکنان مخرب سعی می کنند از طریق روش های مختلف از این دارایی ها سود ببرند. گزارشگر چینی گفت توکن های هانی پات با همان نام های PEPE، TURBO و غیره در Arbitrum ظاهر شده اند. بلاک چین وو اضافه:

روش اصلی این است که این توکن‌ها را با همین نام به خط مقدم پلتفرم‌های نظارتی مانند Dex Screener و DexTools از طریق کشیدن حجم معاملات و افزودن نقدینگی بیشتر، جذب کاربران برای خرید و سپس فروش تعداد زیادی توکن رزرو شده در زمانی که قیمت تا حد معینی افزایش می‌یابد و بازار را در هم می‌ریزد تا سود کسب کند.»

به همین دلیل، بازیگران صنعت به سرمایه گذاران رمزارز هشدار داده اند که قبل از سرمایه گذاری در هر دارایی دیجیتال، تحقیقات مناسبی را انجام دهند. مدیر عامل بایننس Changpeng ‘CZ’ Zhao هشدار داد که سرمایه گذاری های memecoins ریسک بالایی دارند.

پست پرطرفدار ویدیوی توییتر نحوه ایجاد Memecoin در 27 ثانیه را نشان می دهد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *