در حالی که بریتانیا به طور تشریفاتی عصر پادشاه چارلز سوم را آغاز می کند، بریتانیایی ها با کیش، بازی ها و مراسم تاج گذاری محدود NFT جشن می گیرند.

البته پوشش تلویزیونی تا حد زیادی بر روی شکوه، رژه و جواهرات تاج و تخت متمرکز خواهد شد. اما در بالا و پایین کشور، وسایل کمتر قدیمی و دیجیتالی برای علامت گذاری مراسم تاج گذاری پدیدار شده است.

تاج گذاری NFT ترور جونز در Nifty Gateway

برای بزرگداشت این مناسبت، روزنامه ایونینگ استاندارد، یک روزنامه رایگان که هر روز توسط میلیون ها لندنی خوانده می شود، با هنرمند ترور جونز همکاری کرده است.

نتیجه – نسخه باز NFT معروف به سوگند – تا نیمه شب یکشنبه به صورت رایگان در پلتفرم NFT Nifty Gateway در دسترس است.

نسخه دیجیتالی و متحرک نقاشی‌ای که جونز ساخته است، سوگند تاج سنت ادوارد را به تصویر می‌کشد، یک تاج طلای جامد 2.2 کیلوگرمی که از زمان چارلز دوم در سال 1661 در هر تاج‌گذاری استفاده می‌شود.

سوگند توسط ترور جونز (منبع: دروازه زیبا)

هنر NFT بریتانیا را مجذوب خود می کند

در نظرات منتشر شده توسط این روزنامه، جونز گفت: “من می خواستم این قطعه خاص برای مردم باشد و هر کسی در هر جایی می تواند یکی از این NFT ها را به صورت رایگان ضرب کند.”

جونز که اولین پذیرنده NFT بود، به دلیل تبدیل آثار در رسانه های سنتی به توکن های دیجیتالی شهرت پیدا کرد.

این هنرمند اسکاتلندی از طریق قطعاتی مانند فرشته بیت کوین به یکی از موفق ترین سازندگان در Nifty Gateway تبدیل شده است. قبل از The Oath، او قبلاً 8 مجموعه NFT را روی پلتفرم منتشر کرده بود.

علاوه بر نسخه باز فهرست شده در Nifty Gateway، این قطعه در سراسر صفحه نمایش های بزرگ در خیابان آکسفورد لندن نمایش داده می شود. تا روز یکشنبه در آنجا به نمایش گذاشته می شود.

در یک استاندارد عصرانه پادکستجونز گفت:

“این یک کار بسیار منحصر به فرد برای من است. من در فضا و ایجاد یک اثر هنری برای چنین رویداد تاریخی، کار با ایونینگ استاندارد و بعد از آن اینکه بتوانم این اثر هنری را به هر کسی در جهان که می خواهد آن را داشته باشد، بدهم، خیلی خوب عمل کرده ام. آنها می توانند آن را نگه دارند، می توانند آن را بفروشند، می توانند آن را به یک دوست بدهند که هر کاری می خواهند با آن انجام دهند.

او همچنین یکی از معدود هنرمندانی است که در تقاطع هنر سنتی و جنبش NFT فعالیت می کنند.

هفته گذشته، خانه حراج نمادین ساتبیز مستقر در لندن، گسترش پلتفرم NFT و Metaverse خود را اعلام کرد که امکان تجارت ثانویه همتا به همتای زنجیره ای را فراهم می کند. این به هنرمندانی مانند جونز اجازه می دهد تا پس از فروش اولیه یک NFT به کسب حق امتیاز ادامه دهند

هوش مصنوعی به توسعه دهنده کمک می کند تا در 24 ساعت بازی Coronation بسازد

فراتر از تاج گذاری NFT جونز، راه های زیادی وجود دارد که بریتانیا این آخر هفته را به صورت دیجیتالی جشن می گیرد.

صبح روز شنبه، تلگراف لنکاوی گزارش داد که یک شرکت فناوری یک بازی تاج گذاری آنلاین ایجاد کرده است. چه چیزی در این مورد تاثیرگذار است؟ این شرکت ادعا می کند که این کار را تنها در 24 ساعت با استفاده از هوش مصنوعی انجام داده است.

این گزارش بیان می کند که +24 مستقر در برنلی از طیف وسیعی از ابزارهای هوش مصنوعی از جمله ChatGPT برای ساخت بازی رایانه ای جدید استفاده کرده است.

شاه چارلز داش یک بازی مرورگر رایگان است که بازیکنان را در کالسکه شاه چارلز در خیابان های لندن می بیند. در این گزارش آمده است که تنها چند ساعت پس از انتشار آن در روز جمعه، هزاران نفر قبلا بازی کرده بودند.

«تاج گذاری بزرگترین رویداد دنیا در این آخر هفته است. بنابراین بدیهی است که این یکی از درخواست‌هایی بود که ما با آن رفتیم، و نتایج برای خود صحبت می‌کنند.» بنیانگذار شرکت دیو واکر به خبرنگاران گفت.

تیم توسعه دهندگان از هوش مصنوعی برای ساخت تمام جنبه های بازی استفاده کردند. این شامل موسیقی متن و برخی از انیمیشن است.

واکر اظهار داشت: “من می توانم بگویم بیش از 80 درصد بازی با هوش مصنوعی ساخته شده است.” او افزود: «ما یک مقاله سفید در مورد نحوه استفاده از هوش مصنوعی برای ساخت بازی خواهیم نوشت.»

پست بریتانیا تاج گذاری پادشاه چارلز سوم را با بازی های NFT و هوش مصنوعی جشن گرفت اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *