دولت بریتانیا برنامه‌هایی را برای سرکوب تقلب‌های کریپتو و بیمه اعلام کرده است که سالانه ۹ میلیارد دلار برای این کشور هزینه دارد.

دولت فراخوان سرد برای سرمایه گذاری و بیمه ارزهای دیجیتال را ممنوع کرده است.

نخست وزیر متعهد شد که تقلب را سرکوب کند

دولت بریتانیا 400 کارمند متخصص را استخدام خواهد کرد و از فناوری جدید برای شناسایی جعل شماره تلفن های قانونی بریتانیا استفاده خواهد کرد. به عنوان بخشی از سرکوب کلاهبرداری رمزارز، دولت همچنین روش هایی را که مجرمان برای ارسال پیامک انبوه به شهروندان بریتانیا استفاده می کنند، بررسی خواهد کرد.

آژانس ملی جرم و جنایت می گوید که کلاهبرداران به شدت به اطلاعات ناشی از نقض داده ها متکی هستند. آنها از مهندسی اجتماعی برای سرقت اطلاعات شخصی برای پولشویی از طریق حساب های بانکی شهروندان بریتانیایی استفاده می کنند.

آنها همچنین به طور فزاینده ای از کانال های آنلاین استفاده می کنند، با بسیاری از کلاهبرداری های سرمایه گذاری که خارج از بریتانیا انجام می شود، طرح های کلاهبرداری افراد آسیب پذیر مانند افراد مسن را هدف قرار می دهند.

نخست وزیر ریشی سوناک نذر کرد در بیانیه اخیر:

ما با این کلاهبرداران هر کجا که بخواهند پنهان شوند مبارزه خواهیم کرد.»

NCA امیدوار است که معرفی اسکناس‌های پلیمری جدید باعث کاهش تقلب در فیات فیزیکی تقلبی شود.

در اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال، بانک تسویه بین‌المللی و بانک انگلستان اخیراً یک سیستم تسویه ناخالص بی‌درنگ را به صورت آزمایشی اجرا کردند که دفتر کل را همگام‌سازی می‌کند که در نقل و انتقال دارایی استفاده می‌شود.

این سیستم قرار است سال آینده راه اندازی شود و می تواند زمینه را برای یک سیستم تسویه زمان واقعی با استفاده از پوند دیجیتال عمده فروشی فراهم کند.

لایحه بازارهای خدمات مالی بریتانیا که در حال بررسی پارلمانی است، شامل پیشنهادات مقررات استیبل کوین و جعبه های سندی نظارتی برای آزمایش فناوری دفتر کل توزیع شده است.

موشک کلاهبرداری سرمایه گذاری رمزنگاری

کلاهبرداری‌های سرمایه‌گذاری بیشترین خسارت کلاهبرداری گزارش شده به مرکز شکایات جرایم اینترنتی FBI در سال گذشته را تشکیل می‌دهند. ضرر و زیان ناشی از کلاهبرداری های قصابی خوک های دیجیتال نسبت به سال 2021 183 درصد افزایش یافته است که منجر به ضرر 2.57 میلیارد دلاری قربانیان شده است.

کلاهبرداران اغلب قربانیان خود را از طریق برنامه های دوستیابی، پیام های متنی و شماره تلفن هایی که گفته می شود اشتباه گرفته اند، هدف قرار می دهند. آنها قبل از اینکه از قربانیان بخواهند در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنند، ماه ها از قربانیان مراقبت می کنند.

توطئه گران به عنوان مشاور سرمایه گذاری یا نماینده خدمات مشتری در وب سایت های جعلی ظاهر می شوند. کلاهبرداران همچنین قراردادهای هوشمند موجود را از طریق نرم افزار کیف پول رمزنگاری کنترل می کنند.

هنگامی که کلاهبردار اعتماد قربانی را به دست آورد، سپرده های زیادی را درخواست می کند که قربانیان بعداً نمی توانند آن را پس بگیرند. مجرمان درخواست پول اضافی برای آزاد کردن وجوه تا زمانی که پس انداز قربانی را تخلیه کنند.

سرویس درآمد داخلی در ایالات متحده از نرم افزار پزشکی قانونی برای ردیابی جریان های غیرقانونی وجوه رمزنگاری استفاده می کند. ابزارهای جدید تجزیه و تحلیل رفتاری در حال توسعه به مجریان قانون در شناسایی رفتارهای مشکوک در زنجیره کمک می کند.

برای آخرین تجزیه و تحلیل بیت کوین (BTC) BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

The post انگلستان کلاهبرداری رمزنگاری را برای کاهش 9 میلیارد دلار ضرر سالانه هدف قرار می دهد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *