را بانک انگلستان در اجلاس جهانی مالی در لندن تأیید کرده است که اولین درخواست برای پوند دیجیتال به صورت عمده فروشی خواهد بود، حتی در شرایطی که فدرال رزرو ایالات متحده قصد دارد سیستم FedNow خود را در جولای 2023 راه اندازی کند.

به گفته معاون فرماندار ثبات مالی سر جان کانلیفهبخش خصوصی می تواند سیستم تسویه بین بانکی جدید را اجرا کند.

پوند دیجیتال عمده فروشی می تواند از سیستم جدید تسویه زمان واقعی استفاده کند

رویکرد بخش خصوصی از یک دفتر کل با ذخایر توکن شده استفاده می کند. یک رویکرد جایگزین، دفتر کل توزیع شده را با سیستم تسویه ناخالص بی‌درنگ بانک انگلستان جفت می‌کند که قرار است سال آینده منتشر شود.

او گفت که در حالی که استیبل کوین‌ها کارایی پرداخت‌ها را ارائه می‌دهند، اکثر آنها خارج از محدوده قوانین اعمال شده برای پول بانک تجاری باقی می‌مانند. بنابراین، او استدلال می کند، بانک ها در حال حاضر نمی توانند از آنها برای تسویه نقل و انتقالات بین خود استفاده کنند.

کانلیف ​​استدلال کرد که لایحه خدمات مالی و بازارهای آتی به اداره رفتار مالی برای اطمینان از بهترین شیوه ها و یکپارچگی بازار قدرت می دهد.

او گفت که استیبل کوین‌ها باید توسط دارایی‌های باکیفیت و نقد پشتیبانی شوند، زیرا امکان بیمه برای سپرده‌های استیبل کوین وجود ندارد. او ادامه داد: تراکنش‌های استیبل کوین احتمالاً ابتدا محدود به «جلوگیری از تغییرات مخربی است که می‌تواند ثبات مالی را تهدید کند». اضافه.

در اوایل سال جاری، اندرو گریفیث، وزیر اقتصاد بریتانیااستدلال کردکه بانک انگلستان از ویژگی تسویه حساب استیبل کوین عمده فروشی حمایت می کند.

سال گذشته، Checkout.com پیشگام یک ویژگی تسویه حساب پایدار برای شرکت‌های کریپتو بومی بود. Checkout.com از ارائه دهندگان پرداخت Visa یا MasterCard وجوه دریافت می کند. آنها بعداً این پول را به یک استیبل کوین برای تسویه حساب با تاجر در ریل های پرداخت کریپتو تبدیل کردند.

جس هولگریو، مدیر عامل شرکت، اعتراف کرد که این ویژگی عمدتاً برای تراکنش‌های B2B با تامین‌کنندگان امکان‌پذیر است.

او اذعان کرد: «من فکر نمی‌کنم که صنعت پرداخت را در دست بگیرد.

در حالی که FSM Bill در بلاتکلیفی است، شرکت‌های رمزنگاری هیچ لذتی نمی‌برند

تا زمانی که لایحه جدید FSM به قانون تبدیل شود، به نظر می رسد شرکت های رمزنگاری در یک جنگ نمادین با ناظر مالی بریتانیا قفل شده اند.

تنها 41 شرکت از 300 شرکت الزامات ضد پولشویی FCA را برآورده کرده اند و به طور رسمی ثبت نام را تضمین کرده اند. دلایل ذکر شده برای رد شامل نقدینگی ناکافی و مدیریت ریسک است.

متیو لانگ، مدیر پرداخت های FCA، همچنین گفت که بحران فعلی هزینه زندگی در بریتانیا خطر آسیب را برای مصرف کنندگان افزایش می دهد. او از شرکت هایی که در تست استرس یا برنامه ریزی سناریو شرکت نمی کردند انتقاد داشت.

FCA داردتهدید کردشرکت‌های کریپتو با تحریم و بسته شدن به دلیل عدم رعایت.

برای آخرین تحلیل بیت کوین (BTC) Be(In)Crypto، اینجا را کلیک کنید.

The post اولین استفاده از پوند دیجیتال احتمالاً به صورت عمده فروشی خواهد بود، می گوید: مقام برتر بریتانیا اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *