دولت بریتانیا در نظر دارد به اداره درآمد و گمرک HM اختیاراتی بدهد تا دارایی‌های دیجیتال را از کیف‌پول‌های نگهداری شرکت‌هایی که از مالیات فرار می‌کنند، مصادره کند.

دولت این پیشنهاد را در پرتو مقررات جدید عادی سازی پرداخت دارایی های دیجیتال در نظر می گیرد.

سازمان مالیاتی بریتانیا 12 میلیون دلار از مالیات‌های شخصی کریپتو انتظار دارد

پارلمان در حال بررسی اصلاح قانون بازیابی مستقیم بدهی ها (DRD) است که در حال حاضر به HMRC اجازه می دهد وجوه حساب های بانکی فراریان مالیاتی را توقیف کند. این تجدید نظر که در یک مقاله مشاوره جدید پیشنهاد شده است، به HMRC اجازه می دهد تا به کیف پول های نگهبانی و حساب های PayPal دسترسی داشته باشد.

در حالی که صرافی‌های رمزنگاری نمی‌توانند جریان ورودی کاربران را متوقف کنند، می‌توانند از نقد کردن وجوه توسط کاربران به فیات یا انتقال آنها به کیف پول دیگری جلوگیری کنند.

ذینفعان احساس کردند که استفاده مسئولانه HMRC از DRD فعلی نشان می‌دهد که از امتیازات کیف پول دیجیتال تجاوز نخواهد کرد.

دولت با «اپراتورهای کیف پول» برای توسعه پیشنهاد و درک چالش‌های اجرایی مشورت خواهد کرد.

HMRC در آخرین فصل مالیاتی 787 میلیارد پوند (994 میلیارد دلار) جمع آوری کرد.

برداشت های HMRC 2022/23 | منبع: دولتمرد

سازمان مالیاتی اعلام کرد که ارزهای رمزنگاری شده به بازده افراد اضافه می شود و حدود 12 میلیون دلار به جمع آوری سود سرمایه اضافه می شود.

مجریان قانون مانند پلیس متروپولیتن لندن در حال حاضر می توانند تصاحب کردن رمزارز مرتبط با فعالیت مجرمانه سال گذشته، این آژانس با ردیابی جریان‌های صندوق ارز دیجیتال بین صادرکننده و واردکننده، یک حلقه قاچاق مواد مخدر را گشود. در سال 2021، آنها تقریباً 400 میلیون دلار رمزنگاری غیرقانونی را ضبط کردند.

IRS از هوش مصنوعی برای ردیابی فرار مالیاتی رمزنگاری شده استفاده می کند

سرویس درآمد داخلی ایالات متحده (IRS) اخیراً عواملی را برای کمک به مجریان قانون بین المللی در سرکوب مالیات و سایر جرایم مالی مربوط به ارزهای دیجیتال مستقر کرده است. آنها به عنوان نیابت های بین المللی عمل خواهند کرد که به نمایندگان پرونده در مورد امکان دستیابی به شواهد خاص مشاوره می دهند. نمایندگان همچنین در مورد ملاحظات قانونی و فرهنگی محلی مشاوره خواهند داد.

IRS افشای مالیات کریپتو را تجزیه و تحلیل می کند و جرایم یقه سفید را از طریق ابزارهای توسعه یافته توسط AnChain.ai بررسی می کند. دولت ۸۰ میلیارد دلار برای اقدامات اجرایی، از جمله سرکوب فرار مالیاتی رمزارزها، به آژانس خواهد داد. قوانین مالیاتی جدید ایالات متحده تراکنش های مشتریان کارگزاران رمزارز را از سال 2024 دنبال می کند.

برای آخرین تجزیه و تحلیل بیت کوین (BTC) BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

پست مقامات مالیاتی بریتانیا مصادره رمزارز از مشاغل را در نظر می گیرند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *