قیمت Uniswap (UNI) از زمانی که پیشنهاد رای‌گیری در مورد هزینه‌های نقدینگی در 10 می آغاز شد، اکنون 7 درصد افزایش یافته است. آیا پیش‌بینی صعودی قیمت Uniswap 6 دلاری تأیید می‌شود؟

Uniswap (UNI) صرافی غیرمتمرکز جهانی است که از نظر حجم معاملات دارای رتبه برتر است. در 10 می، جامعه Uniswap شروع به رای گیری در مورد a پیشنهاد برای “عملیاتی کردن هزینه های پروتکل” در پلت فرم معاملاتی DEX.

اگر این پیشنهاد با موفقیت تصویب شود، هزینه پروتکلی معادل یک پنجم هزینه استخر را در تمام استخرهای Uniswap v3 اعمال می کند و همچنین سوئیچ هزینه را برای Uniswap v2 روشن می کند.

این هفته، قیمت UNI، توکن حاکمیت Uniswap، 7 درصد افزایش یافت زیرا سرمایه گذاران به دنبال کسب قدرت رای و موقعیت برای افزایش بازدهی بالقوه هستند.

نهنگ ها در یک دیوانگی تجمع هستند

در پاسخ به پیشنهاد اخیر جامعه، UNI سرمایه‌گذاری قابل توجهی را از گروه استراتژیک نهنگ‌های کریپتو جذب کرده است. داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که نهنگ‌های کریپتو با ۱۰۰۰۰۰ تا ۱ میلیون توکن UNI در حال حاضر برای یک رالی بالقوه در موقعیت قرار گرفته‌اند.

نمودار Santiment زیر نشان می دهد که چگونه آنها بین 15 تا 18 می 2.48 میلیون توکن دیگر به موجودی کیف پول خود اضافه کردند.

Uniswap (UNI) موجودی کیف پول نهنگ. می 2023. منبع: مقدس

با ارزش فعلی بازار 5.30 دلار، سرمایه گذاری جدید توسط سرمایه گذاران بزرگ به ارزش 13.1 میلیون دلار است. اگر نهنگ‌ها حرکت فعلی را حفظ کنند و به خرید خود ادامه دهند، دیگر سرمایه‌گذاران استراتژیک می‌توانند از این روند پیروی کنند و باعث افزایش قیمت UNI شوند.

احساسات اجتماعی در چهارراه است

جامعه آنلاین Uniswap به تحولات اخیر در اکوسیستم واکنش مثبت نشان داده است. داده های زنجیره ای از Santiment نشان می دهد که درک اجتماعی پیرامون UNI در هفته گذشته به طور قابل توجهی بهبود یافته است.

به طور خاص، در 14 می، احساسات وزنی Uniswap در منطقه منفی 0.50- بود. اما از 18 می، نمودار زیر نشان می دهد که اکنون روند خنثی است.

Uniswap (UNI) احساسات وزنی.  می 2023.
Uniswap (UNI) احساسات وزنی. می 2023. منبع: مقدس

هنگامی که احساسات وزنی به سمت منطقه خنثی حرکت می کند، سرمایه گذاران استراتژیک می توانند این زمان بندی عالی را برای ورود به بازار در نظر بگیرند.

و با توجه به اینکه احساسات اجتماعی هنوز به طور قابل توجهی کمتر از اوج سرخوشی اخیر 0.79 ثبت شده در 12 مه است، قیمت UNI همچنان می تواند به طور قابل توجهی بالاتر رود.

پیش بینی قیمت UNI: زمان بازپس گیری 6 دلار است؟

داده های IntoTheBlock’s Global In/Out of Money (GIOM) نشان می دهد که قیمت Uniswap می تواند به 6 دلار برسد.

برای اینکه گاوها از پیش‌بینی قیمت Uniswap صعودی مطمئن شوند، UNI باید ابتدا مقاومت اولیه را در 5.4 دلار کاهش دهد. اما کسب سود توسط 8000 سرمایه‌گذار که 13.2 میلیون توکن UNI را با قیمت متوسط ​​5.39 دلار خریداری کرده‌اند، ممکن است مانع از آن شود.

اگر پیش‌بینی مثبت قیمت UNI عملی شود، گاوها می‌توانند به اندازه کافی شتاب برای رسیدن به هدف 6.10 دلار کسب کنند.

پیش‌بینی قیمت Uniswap (UNI) - می 2023 - داده‌های GIOM.
پیش‌بینی قیمت Uniswap (UNI) – می ۲۰۲۳ – داده‌های GIOM. منبع: IntoTheBlock

با این حال، اگر UNI به طور غیرمنتظره ای به زیر 5.15 دلار بازگردد، خرس ها می توانند موضع مثبت را باطل کنند. اگرچه، 6500 آدرس که 8.3 میلیون توکن را با حداقل قیمت 5.15 دلار خریداری کرده اند، می توانند پشتیبانی ارائه دهند.

اگر سطح حمایت شکسته شود، پیش‌بینی صعودی قیمت Uniswap می‌تواند باطل شود و باعث کاهش بیشتر به سمت 4.5 دلار شود.

The post قیمت Uniswap (UNI) روند صعودی را با رای‌های انجمن در مورد پروپوزال نشان می‌دهد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *