ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا نامزدی خود را برای نامزدی جمهوری خواهان در سال 2024 اعلام کرد. او گفت که از حق تجارت کریپتو حمایت خواهد کرد اما با CBDC ها مخالف است.

در یک لایو فضای توییتر رویدادی با ایلان ماسک، فرماندار فلوریدا، ران دیسانتیس به طور رسمی نامزدی خود را برای ریاست جمهوری در سال 2024 اعلام کرد. دیسانتیس و ماسک در جلسه ای صحبت کردند که توسط دیوید ساکس، حامی DeSantis اداره می شد. ماسک همچنین قبلاً گفته بود که از دسانتیس و پیشنهاد او برای ریاست جمهوری حمایت خواهد کرد.

DeSantis مخالف CBDC است

نکته جالب برای دنیای رمزنگاری این واقعیت است که DeSantis گفت که او از رشد صنعت کریپتو حمایت می‌کند و به مردم اجازه می‌دهد تا دارایی‌های دیجیتال را معامله کنند. او همچنین با ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDCs) مخالفت کرد، که ممکن است به نظر می رسد او بیشتر مورد پسند برخی در دنیای ارزهای دیجیتال است.

دیسانتیس در مورد موضع خود در مورد بیت کوین توضیح داد:

شما حق دارید بیت کوین انجام دهید. تنها دلیلی که این مردم در واشنگتن آن را دوست ندارند این است که آن را کنترل نمی کنند. آنها طراحان مرکزی هستند و می خواهند بر جامعه کنترل داشته باشند. بنابراین بیت کوین یک تهدید برای آنها است و بنابراین آنها سعی می کنند آن را از بین ببرند. ببینید، آیا کنگره می تواند قانونی را برای ممنوعیت چیزهایی مانند بیت کوین تحت قانون اساسی وضع کند؟ آنها ممکن است بتوانند انجام دهند، من با آن مخالفت خواهم کرد.»

رتبه تایید ران دیسانتیس: دولتمرد

DeSantis دارای یک رتبه تایید از 21% بسیار مطلوب، 25% تا حدودی مطلوب، 10% تا حدودی نامطلوب و 29% بسیار نامطلوب. 16 درصد هیچ سمتی در قبال استانداری ندارند.

نامزد ریاست جمهوری رابرت کندی جونیور همچنین Pro Crypto

رابرت اف کندی جونیور که همچنین نامزدی خود را برای نامزدی حزب دموکرات در سال 2024 اعلام کرد، از صنعت کریپتو حمایت می کند. کندی جونیور تحویل داد سخنرانی اصلی در کنفرانس بیت کوین 2023، گفت که “از حق خود حضانت، از حق راه اندازی یک گره در خانه و دفاع از مقررات خنثی انرژی در صنعت دفاع می کند.”

او همچنین گفت که «خصومت فزاینده دولت نسبت به این صنعت را معکوس خواهد کرد». بسیاری در دنیای کریپتو احساس می‌کنند که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و سایرین موضع بسیار تندتری اتخاذ می‌کنند، بنابراین از چنین چرخشی استقبال می‌کنند.

رمزنگاری در دستور کار در سیاست ایالات متحده

Crypto به طور فزاینده ای به سیاستی تبدیل شده است که قانونگذاران در ایالات متحده بر سر آن در حال مبارزه برای نقش هستند. این صنعت در تلاش است تا صدای خود را به گوش مردم برساند و شرکت ها میلیون ها دلار را برای لابی کردن در انتخابات میان دوره ای سال گذشته هزینه کردند.

در میان کسانی که اهدا کردند، سام بنکمن-فرید، یکی از اعضای بدنام رمزارز بود که پس از فروپاشی FTX، پیشنهادات او به خوبی مستند شد. Skybridge Capital یکی دیگر از اهداکنندگان برجسته بود که توسط آنتونی اسکاراموچی، مدیر سابق ارتباطات کاخ سفید ترامپ رهبری می شد.

Coinbase همچنین در مورد نیاز صحبت کرده است مشارکت سیاسی. این شرکت در پستی که در ماه آوریل منتشر شد، اعلام کرد که “هدف دارد تا پایان سال 50000 حامی ارزهای دیجیتال را جذب کند.”

The post نامزد ریاست جمهوری ایالات متحده، DeSantis از بیت کوین و ارزهای دیجیتال حمایت می کند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *