محبوبیت ارزهای رمزنگاری شده همچنان در حال افزایش است و نامزدهای ریاست جمهوری ایالات متحده به طور فزاینده ای سعی می کنند تعداد فزاینده رای دهندگان رمزارز را جذب کنند. با توجه به سرمایه‌گذاری میلیون‌ها آمریکایی در دارایی‌های دیجیتال، چشم‌انداز سیاسی برای تطبیق با این موج جدید علاقه تغییر می‌کند.

با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری 2024 ایالات متحده، نامزدهای مختلف نظرات و اقدامات خود را در مورد دارایی های دیجیتال و فناوری بلاک چین به اشتراک گذاشته اند.

ظهور رای دهندگان کریپتو در آمریکا

GMI PAC، یک کمیته اقدام سیاسی متمرکز بر رمزنگاری، در ژانویه 2022 تأسیس شد. نام آن، “GMI” مخفف کلمه عامیانه رمزنگاری محبوب “gonna make it” است. PAC به عنوان بخشی از تلاش های خود برای سنجش اهمیت رمزارز برای رأی دهندگان در ایالات متحده، یک نظرسنجی را انجام داد.

این یافته های نظرسنجی نشان می دهد که 44 درصد از رای دهندگان ایالات متحده مالک دارایی های دیجیتال هستند یا در نظر دارند که دارایی های دیجیتال باشند. این نشان می دهد که رای دهندگان شروع به علاقه مندی به مسائل مربوط به سیاست ارزهای دیجیتال کرده اند. از میان این رای دهندگان، 17 درصد در حال حاضر دارای رمزنگاری هستند، که آنها را به گروهی بسیار رقابتی تبدیل می کند که هم دموکرات ها و هم جمهوری خواهان در انتخابات اخیر آن را هدف قرار داده اند.

گروه اصلی رای دهندگان رمزارز عمدتاً از مردان جوان زیر 55 سال تشکیل شده است که 58٪ را تشکیل می دهند. علاوه بر این، یک سوم رای دهندگان دارای رمزنگاری رنگین پوست هستند.

جالب توجه است، این نظرسنجی نشان داد که رای دهندگان ارزهای دیجیتال به طور عمده به یک حزب سیاسی تمایل ندارند. این نشان می دهد که هم دموکرات ها و هم جمهوری خواهان فرصتی برای جلب حمایت خود دارند.

مالکیت ارزهای دیجیتال طیف سیاسی را در بر می گیرد، به طوری که در حال حاضر 18 درصد از دموکرات ها، 16 درصد از مستقل ها و 16 درصد از جمهوری خواهان دارای دارایی های دیجیتال هستند. به این ترتیب، نامزدهای ریاست جمهوری نمی توانند این بلوک مهم رای را نادیده بگیرند.

نامزدهای ریاست‌جمهوری از رای‌دهندگان رمزارز در رقابت‌های پرمخاطره استقبال می‌کنند

دونالد ترامپ

دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا در ابتدا نسبت به ارزهای رمزنگاری شده بدبین بود و در مورد نوسانات، پتانسیل تسهیل فعالیت های غیرقانونی و رقابت با دلار آمریکا ابراز نگرانی کرد. در سال 2019، ترامپ مدعی شد که «هوادار» بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال نیست و از پروژه لیبرا فیسبوک انتقاد کرد.

من طرفدار بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتالی نیستم که پول نیستند و ارزش آنها بسیار نوسان و بر اساس هوای رقیق است. دارایی های رمزنگاری غیرقانونی می تواند رفتار غیرقانونی از جمله تجارت مواد مخدر و سایر فعالیت های غیرقانونی را تسهیل کند. گفت ترامپ.

ترامپ علیرغم اظهار نظرهای قبلی خود، اخیراً نظر خود را نسبت به ارزهای دیجیتال تغییر داده است. در دسامبر 2022، رئیس جمهور سابق از راه اندازی مجموعه NFT خود خبر داد. این تغییر نگرش نشان می‌دهد که ترامپ نسبت به مزایای بالقوه دارایی‌های دیجیتال و فناوری بلاک چین بازتر شده است.

ورود ترامپ به فضای NFT نشان دهنده حمایت او از نوآوری ارزهای دیجیتال و اهمیت روزافزون دارایی های دیجیتال در اقتصاد جهانی است. مشارکت او در صنعت می‌تواند به طور بالقوه بر موقعیت‌های سیاستی آینده‌اش تأثیر بگذارد و موضع مطلوب‌تری را تشویق کند.

در حالی که ترامپ صراحتاً درباره موضع خود در مورد مقررات ارزهای دیجیتال صحبت نکرده است، اظهارات گذشته او در مورد خطرات مرتبط با دارایی های دیجیتال نشان می دهد که احتمالاً از اقداماتی با هدف محافظت از مصرف کنندگان و سرمایه گذاران و رسیدگی به فعالیت های غیرقانونی بالقوه تسهیل شده توسط کریپتو حمایت می کند.

ران دیسانتیس

ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا، به طور فعال یک محیط ارز دیجیتال را در ایالت خود ایجاد کرده است. در ژوئن 2021، او لایحه ای را امضا کرد این یک چارچوب نظارتی برای ارزهای دیجیتال ایجاد کرد و فلوریدا را به یکی از دوستدار ارزهای دیجیتال در ایالات متحده تبدیل کرد.

DeSantis پتانسیل فناوری بلاک چین را برای متحول کردن بخش های مختلف از جمله مالی، مدیریت زنجیره تامین و مراقبت های بهداشتی می بیند. او از اتخاذ راه‌حل‌های بلاک چین در سراسر کشور حمایت می‌کند و کسب‌وکارها را تشویق می‌کند تا کاربردهای بالقوه آن را کشف کنند، در حالی که ایده ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) را محکوم می‌کند.

«من فکر می‌کنم خطر ارز دیجیتال این است که، اول، آنها می‌خواهند آن را به تنها ارز تبدیل کنند، می‌خواهند از شر کریپتو خلاص شوند. آنها رمزنگاری را دوست ندارند زیرا نمی توانند رمزنگاری را کنترل کنند. بنابراین آنها می خواهند همه چیز را در یک ارز دیجیتال بانک مرکزی قرار دهند. گفت دیسانتیس.

تحت رهبری DeSantis، فلوریدا شرکت‌های ارزهای دیجیتال و بلاک چین متعددی را جذب کرده است که به رشد اقتصادی ایالت و ایجاد فرصت‌های شغلی جدید کمک کرده است. او فلوریدا را به عنوان یک مرکز نوآوری معرفی کرده است که کارآفرینان و استارت آپ ها را در سراسر کشور جذب می کند.

DeSantis اهمیت آموزش عمومی در مورد رمزارز و فناوری زیربنایی آن را تشخیص می دهد. او همچنین از طرح هایی برای افزایش آگاهی و درک دارایی های دیجیتال و تأثیر بالقوه آنها بر جامعه و اقتصاد حمایت می کند.

رابرت اف کندی جونیور

رابرت اف کندی جونیور علاقه شدیدی به فناوری بلاک چین نشان داده است. به ویژه برای کاربردهای بالقوه آن در بخش های مختلف، از جمله حفاظت از محیط زیست. کندی از طرفداران جدی تمرکززدایی است و معتقد است فناوری بلاک چین می تواند با محدود کردن اتکا به موسسات متمرکز در توانمندسازی افراد نقش داشته باشد.

او از دولت خواسته است که توسعه راه حل های غیرمتمرکز را ارتقا دهد و یک رویکرد نظارتی را اتخاذ کند که نوآوری را تقویت می کند و از مصرف کنندگان محافظت می کند.

ارزهای رمزنگاری شده به رهبری بیت کوین، همراه با سایر فناوری های رمزنگاری، یک موتور نوآوری بزرگ هستند. این یک اشتباه است که دولت ایالات متحده در این صنعت دست و پا بزند و نوآوری را به جای دیگری هدایت کند. پیشنهاد مالیات 30 درصدی بایدن بر استخراج ارزهای دیجیتال ایده بدی است. گفت کندی.

رقیب دموکرات کاخ سفید در مورد تأثیرات زیست محیطی استخراج رمزارز ابراز نگرانی کرده است. به ویژه با توجه به مصرف بالای انرژی مرتبط با الگوریتم های اثبات کار. او خواستار استفاده از منابع انرژی تجدیدپذیر برای نیرو بخشیدن به عملیات استخراج کریپتو شده است. هدف کاهش ردپای کربن آنها و حمایت از توسعه پایدار است.

بله، مصرف انرژی یک نگرانی است (اگرچه تا حدودی اغراق شده است)، اما استخراج بیت کوین تقریباً مانند بازی های ویدیویی کاربرد دارد و هیچ کس خواستار ممنوعیت آن ها نیست. بحث زیست محیطی بهانه ای انتخابی برای سرکوب هر چیزی است که ساختارهای قدرت نخبگان را تهدید می کند. تایید کرد کندی.

مصرف انرژی استخراج بیت کوین منبع: دولتمرد

کندی در حالی که مزایای بالقوه ارزهای دیجیتال را می شناسد، در مورد خطرات موجود محتاط است. او بر اهمیت حمایت از مصرف کننده تاکید می کند. علاوه بر این، کندی از اقدامات نظارتی قوی تر برای جلوگیری از تقلب و محافظت از سرمایه گذاران در برابر بازیگران بد در صنعت حمایت می کند.

تد کروز

تد کروز حامی سرسخت ارزهای دیجیتال و پتانسیل آنها برای تقویت رشد اقتصادی و شمول مالی بوده است. سناتور آمریکایی اخیراً اشتیاق خود را برای بیت کوین ابراز کرد و اظهار داشت که این بیت کوین “پتانسیل های زیادی” دارد و از ایالات متحده خواست تا در توسعه دارایی های دیجیتال پیشرو باشد.

کروز از مقررات بیش از حد در فضای ارزهای دیجیتال انتقاد کرده و استدلال می کند که می تواند نوآوری را خفه کند و مانع رشد صنعت شود. او معتقد است که دولت باید رویکرد «لمس سبک» را اتخاذ کند. بنابراین، به کسب‌وکارها و کارآفرینان اجازه می‌دهد تا بدون گرفتار شدن در محدودیت‌های بوروکراتیک غیر ضروری، رشد کنند.

کریپتوکارنسی در حال ایجاد مشاغل جدید، تشویق کارآفرینان به ابداع ارزش های جدید و ایجاد پوشش های جدید در برابر تورم و ارائه فرصت های جدید است. همچنین به طور فزاینده ای به عنوان یک شکل امن پرداخت برای کالاها و خدمات استفاده می شود. دقیقاً به همین دلیل است که ما، اینجا در کنگره ایالات متحده، باید دسترسی را افزایش دهیم و حمایت خود را از صنعت رو به رشد ارزهای دیجیتال به کسانی که از کاپیتول هیل بازدید می کنند، نشان دهیم. گفت کروز

نامزد جمهوریخواه ریاست جمهوری از رشد صنعت کریپتو در ایالت خود تگزاس حمایت کرده است. در ماه مارس، او از یک صورت حساب برای ایجاد یک سندباکس نظارتی در ایالت. این یک محیط حمایتی برای استارت آپ های رمزنگاری و بلاک چین برای نوآوری و توسعه محصولات و خدمات جدید فراهم کرد.

دولت فدرال هیچ اختیاری برای ایجاد یکجانبه ارز بانک مرکزی ندارد. این لایحه کمک زیادی به این امر می کند که دولت بزرگ تلاشی برای متمرکز کردن یا کنترل ارزهای دیجیتال نداشته باشد و در عوض به آن اجازه می دهد در ایالات متحده رشد کند. سناتور کروز در پایان گفت: ما باید کارآفرینان را توانمند کنیم، نوآوری را توانمند کنیم و آزادی فردی را افزایش دهیم – نه اینکه آن را خفه کنیم.

در حالی که کروز از صنعت کریپتو حمایت می کند، خطرات سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال را تایید می کند. او سرمایه‌گذاری مسئولانه را تشویق می‌کند و از سرمایه‌گذاران می‌خواهد که قبل از غواصی در مورد ریسک‌ها و پاداش‌های بالقوه ارزهای دیجیتال خود را آموزش دهند.

انتخاب باشماست

همانطور که نفوذ رمزارز همچنان در حال رشد است، نامزدهای ریاست جمهوری ایالات متحده به طور فزاینده ای اهمیت جذابیت برای رای دهندگان کریپتو را درک می کنند.

نظرسنجی جمهوری خواهان نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا
نامزدهای جمهوری خواه ریاست جمهوری آمریکا منبع: دولتمرد

هر نامزد مورد بحث سطوح مختلفی از پشتیبانی از دارایی های دیجیتال و فناوری بلاک چین را نشان داده است. برخی از شفافیت بیشتر مقرراتی حمایت می کنند در حالی که برخی دیگر از نوآوری و شمول مالی حمایت می کنند. در همین حال، تعداد کمی حتی با راه‌اندازی سرمایه‌گذاری‌های ارزهای دیجیتال خود، صنعت را در آغوش می‌گیرند.

با نزدیک شدن به انتخابات سال 2024، باید دید که این موقعیت ها چگونه تکامل خواهند یافت و چگونه می توانند آینده سیاست ارزهای دیجیتال در ایالات متحده را شکل دهند.

The post رقابت نامزدهای ریاست جمهوری ایالات متحده برای رأی دهندگان رمزنگاری اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *