یک وکیل دولت ایالات متحده از دادگاه ها خواسته است تا برای رجینالد فاولر، فوتبالیستی که در اداره یک بانک سایه موسوم به Crypto Capital Corp دست داشت، به هفت سال حبس محکوم شود.

فاولر که زمانی مالک تیم لیگ ملی فوتبال مینه سوتا وایکینگز بود، قرار است روز پنج شنبه محکوم شود. وکیل دولتی دامیان ویلیامز در الف تشکیل پرونده خطاب به قاضی اندرو کارتر:

بنابراین، دولت محترمانه از دادگاه درخواست می کند که حداقل 84 ماه حبس، کمتر از محدوده دستورالعمل های قابل اجرا از 188 تا 235 ماه، برای انعکاس جدیت جرم، نیاز به ترویج احترام به قانون، و استطاعت بازدارندگی خاص و عمومی کافی

منبع: تشکیل پرونده در دادگاه

ویلیامز همچنین به دنبال حکم قاضی برای ضبط حدود 740 میلیون دلار است. علاوه بر این، وکیل فاولر را به کلاهبرداری از اتحاد فوتبال آمریکا (AAF) متهم می کند و از این رو درخواست غرامت حدود 53 میلیون دلاری به قیمومیت AAF می کند.

شرکت سرمایه گذاری رمزنگاری رجینالد فاولر 850 میلیون دلار از بیت فینکس به سرقت برد.

BeInCrypto گزارش داد که صرافی ارزهای دیجیتال Bitfinex با Fowler’s Crypto Capital شریک شده است زیرا نتوانسته یک بانک معتبر برای همکاری پیدا کند. بعداً، Bitfinex 850 میلیون دلار را به دلیل کلاهبرداری Crypto Capital از دست داد و از ذخیره Tether برای پوشش وجوه از دست رفته استفاده کرد.

سپس Bitfinex به صورت عمومی مبلغ را در چند قسط به شرکت خواهر خود Tether پس داد تا تبلیغات منفی را کاهش دهد. سرانجام، در فوریه 2021، صرافی به طور کامل زیان 850 میلیون دلاری خود را پاک کرد.

در مورد رجینالد فاولر یا هر چیز دیگری چیزی برای گفتن دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

The post دادستان های ایالات متحده به دنبال کلاهبرداری از رمزارز برای مالک سابق وایکینگ ها به ۷ سال حبس محکوم شدند appeared first on BeInCrypto.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *