Circle استیبل کوین یورو کوین (EUROC) خود را در شبکه بهمن راه اندازی کرده است. چندین اکوسیستم dApp در حال حاضر از استیبل کوین مبتنی بر یورو پشتیبانی می کنند.

سیرکل، ناشر استیبل کوین USDC، استیبل کوین مبتنی بر یورو خود را به نام EUROC در شبکه بهمن راه اندازی کرده است. در توییتی که در 25 می منتشر شد، Circle گفت که استیبل کوین EUROC آن چند زنجیره ای شده است و در Avalanche برای توسعه دهندگان در دسترس است.

ناشر همچنین اظهار داشت که بسیاری از برنامه‌های پیشرو اکوسیستم از جمله Curve Finance، GMX، Pangolin، Platypus و Shift Markets در حال حاضر از یورو کوین پشتیبانی می‌کنند. Circle استیبل کوین EUROC را به شرح زیر توصیف کرد:

یوروکوین یک استیبل کوین همیشه روشن است که دسترسی به یورو را در سراسر جهان گسترش می دهد. با USDC و EuroCoin که اکنون هر دو در Avalanche هستند، کاربران می‌توانند امکانات جدیدی را برای تامین مالی دیجیتال چند ارزی و FX تقریباً فوری 24/7 تجربه کنند.

سیرکل قاطعانه بر این باور است که آوردن سکه یورو به بهمن نه تنها نقدینگی یورو را تقویت می کند، بلکه به کاربران جهانی که مایل به مشارکت در معاملات یورو با استفاده از سکه یورو هستند، “اختیاری اختیاری” ارائه می دهد. این توسعه نشان دهنده یک گام دیگر برای Circle است. این شرکت سخت کوشیده است تا با استیبل کوین های معتبری مانند تتر رقابت کند.

EUROC Stablecoin اولین بار در سال 2022 راه اندازی شد

ابتدا دایره کنید اعلام کرد سکه یورو در ژوئن 2022. سکه یورو تحت یک چارچوب تنظیم شده، با همان قوانین حاکم بر USDC صادر می شود.

در اطلاعیه اولیه، جرمی آلر، مدیرعامل Circle گفت که استیبل کوین فرصت‌های پرداخت، امور مالی تجارت، تجارت و موارد دیگر را گسترش می‌دهد. او در ادامه ادعا کرد که این “نماد تغییر در بازارهای رمزنگاری به سمت ارزش کاربردی بیشتر و بیشتر از زیرساخت بلاک چین است.”

Circle Supply با هدف قرار دادن بازارهای جدید ضربه می زند

Circle در سال 2023 مشغول بوده است. اخیراً، پروتکل انتقال متقابل زنجیره ای را راه اندازی کرد که به USDC اجازه می دهد به راحتی در سراسر شبکه ها استفاده شود. این در زمانی اتفاق می افتد که عرضه USDC در سال جاری 30 درصد کاهش یافته است. ارزش بازار استیبل کوین USDC 13 میلیارد دلار کاهش یافته است. آلر گفت که این نتیجه سرمایه گذارانی است که می خواهند ریسک را از ایالات متحده خارج کنند

علاوه بر این، دایره نیز هدف قرار داده است بازار اروپا. ناشر از رگولاتورها درخواست کرده است تا به یک ارائه دهنده خدمات دارایی دیجیتال کاملاً ثبت شده تبدیل شود.

پست دایره صادرکننده USDC استیبل کوین EUROC را در شبکه بهمن راه اندازی می کند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *