را قیمت VeChain (VET) یک سطح حمایت افقی مهم را از دست داد اما در بازه‌های زمانی پایین‌تر نشانه‌های صعودی را نشان می‌دهد.

جهش در سطح فعلی به این معنی است که روند صعودی است و اصلاح کامل شده است. با این حال، شکست در بازیابی سطح حمایت افقی بلندمدت نشانه بلندمدت نزولی خواهد بود.

قیمت VeChain به زیر پشتیبانی حیاتی سقوط می کند

چشم انداز بازه زمانی هفتگی یک چشم انداز نسبتا نزولی ارائه می دهد. این نشان می دهد که قیمت به زیر ناحیه حمایت افقی 0.022 دلار سقوط کرده است. کاهش زیر منطقه بسیار مهم است زیرا قیمت ظاهراً آن را در ابتدای سال بازپس گرفته بود.

پس از کاهش متعاقب، انتظار می رود که منطقه دوباره مقاومت ایجاد کند. RSI یک شاخص حرکتی است که توسط معامله گران برای ارزیابی اینکه آیا بازار بیش از حد خرید شده یا بیش از حد فروش است و برای تعیین اینکه آیا باید یک دارایی را انباشته یا بفروشد استفاده می کند.

خوانش های بالای 50 و روند صعودی نشان می دهد که گاو نر همچنان دارای مزیت است، در حالی که خوانش های زیر 50 برعکس را نشان می دهد.

نمودار هفتگی VET/USDT. منبع: TradingView

RSI هفتگی یک قرائت نزولی ارائه می دهد. این اندیکاتور زیر 50 (نماد قرمز) و در حال کاهش است که نشان می دهد روند نزولی است.

پیش بینی قیمت VET: آیا اصلاح کامل شده است؟

علیرغم خوانش‌های نزولی هفتگی، تحلیل‌های فنی از چارچوب زمانی روزانه نشان می‌دهد که اصلاحات ادامه دارد از پایان فوریه ممکن است کامل شود.

دلایل متعددی برای این امر وجود دارد. اولا، RSI روزانه یک واگرایی صعودی (خط سبز) ایجاد کرده است. این زمانی اتفاق می افتد که کاهش مومنتوم با کاهش قیمت همراه نباشد. اغلب منجر به تغییر روند صعودی می شود.

در مرحله بعد، این واگرایی در سطح پشتیبانی اصلاحی فیب 0.786 اتفاق می افتد. با توجه به اصل اصلاح سطوح فیبوناچی، به دنبال تغییر قابل توجه قیمت در یک جهت، انتظار می‌رود که قیمت قبل از از سرگیری در جهت اصلی خود، تا حدی به سطح قبلی خود بازگردد یا به سطح قبلی بازگردد.

سطح فیب 0.786 می تواند پس از اصلاح به عنوان پایین عمل کند.

در نهایت، تعداد موج با امکان تصحیح کامل همسو می شود. تئوری موج الیوت، که توسط تحلیلگران فنی به کار می رود، شامل تجزیه و تحلیل الگوهای قیمت درازمدت تکرارشونده و روانشناسی سرمایه گذار برای تعیین جهت یک روند است.

تعداد موج یک ساختار ABC (سفید) را نشان می دهد که در آن امواج A:C دقیقاً نسبت 1:0.618 (سفید) دارند. این دومین نسبت رایج در چنین اصلاحاتی است.

بنابراین، این امکان وجود دارد که اصلاح قیمت VET کامل شده باشد و اکنون یک حرکت صعودی دنبال شود.

پیش‌بینی قیمت VeChain (VET).
نمودار روزانه VET/USDT. منبع: TradingView

با این حال، بسته شدن زیر 0.18 دلار این پیش‌بینی صعودی قیمت VET و تعداد موج را باطل می‌کند.

اگر این اتفاق بیفتد، قیمت VET می تواند به نزدیک ترین منطقه پشتیبانی در 0.15 دلار سقوط کند.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

The post چشم انداز قیمت VeChain (VET): بازیابی یا کاهش بیشتر؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *