Venmo در حال راه اندازی یک ویژگی جدید انتقال ارز دیجیتال است.

در یک بیانیه مطبوعاتی، PayPal که مالک اپلیکیشن پرداخت Venmo است، گفت که کاربران می‌توانند ارزهای دیجیتال را بین کیف پول‌های Venmo انتقال دهند. آنها همچنین می توانند به حساب های پی پال و کیف پول ها و صرافی های خارجی انتقال دهند.

انتقالات رمزنگاری همتا به همتا شتاب بیشتری به دست می آورند

Venmo اولین بار در سال 2021 هنگامی که پلت فرم معاملات درون برنامه ای خود را راه اندازی کرد، انگشتان پای خود را وارد بازار ارزهای دیجیتال کرد. با این حال، تا کنون این برنامه تنها از خرید و فروش دارایی های رمزنگاری پشتیبانی می کرد، نه انتقال آنها.

معرفی عملکرد کامل کیف پول کریپتو به چنین برنامه پرداخت محبوبی، نقطه عطف مهمی در سفر به سمت پذیرش جریان اصلی ارزهای دیجیتال است.

هر دو برند PayPal و Venmo در بین مردم شناخته شده هستند. توسط یکپارچهنقل و انتقالات رمزنگاری شدهمیلیون‌ها کاربر Venmo می‌توانند دارایی‌هایی مانند بیت‌کوین را برای همتایان خود ارسال کنند. همچنین فرصتی را برای عادی سازی پرداخت های رمزنگاری باز می کند.

با تکیه بر موفقیت رابط محبوب خود، Venmo امیدوار است یک تجربه کاربری ساده به جذب افراد به این ویژگی جدید کمک کند. کاربران می توانند گیرنده را با آدرس کیف پول خود شناسایی کنند. آنها همچنین می توانند یک کد QR شناسایی منحصر به فرد ایجاد کنند که می توانند با دیگران به اشتراک بگذارند.

Venmo برنامه Catchup to Cash را پخش می کند

اعلامیه اخیر Venmo می‌تواند واکنشی به تهدید افزایش رقابت در بازار پرداخت‌های همتا به همتا (P2P) تلفن همراه باشد.

به عنوان مثال، اگرچه Venmo یکی از محبوب ترین برنامه های پرداخت در ایالات متحده است، اما برنامه هایی مانند Cash App نیز به شهرت رسیده اند.

در واقع، سال گذشته، کتی وود، مدیرعامل Ark Invest فاش کرد که شرکت او سهام PayPal خود را به نفع Block مالک Cash App کنار گذاشته است.

وود اظهار داشت: «ما تمایل داریم با کسانی که معتقدیم برنده خواهند بود شرط بندی کنیم. «از آنجایی که پرتفوی‌های خود را در طول دوره‌ای با ریسک ادغام می‌کنیم، Block را به PayPal انتخاب کردیم.»

برخلاف Cash App که در سال 2018 وارد فضای پرداخت‌های رمزنگاری شد، Venmo نسبتاً دیر به مهمانی رفت.

Cash App اکنون از شبکه لایتنینگ بیت کوین برای پرداخت های P2P BTC استفاده می کند. این تصمیم به Block کمک کرده است تا تراکنش‌های سریع‌تر و ارزان‌تر را تسهیل کند و به آن اجازه دهد سودهای بازده را به کاربران منتقل کند.

کارمزدهای تراکنش در مرحله مرکزی قرار می گیرند

به لطف روشی که شبکه لایتنینگ تراکنش‌های کم‌هزینه و کم‌ارزش را تسهیل می‌کند، محرک اصلی برای پذیرش پرداخت‌های تجاری بیت‌کوین بوده است، زیرا سریع‌تر و ارزان‌تر از سایر گزینه‌های انتقال ارز دیجیتال است. علاوه بر این، حتی می تواند انتخاب بهتری نسبت به کانال های پرداخت فیات باشد.

به خصوص برای مشاغلی که در خارج از مرزها تجارت می کنند، شبکه لایتنینگ بیت کوین به کاهش کارمزد تراکنش ها کمک می کند. برای طرفداران پرداخت های روزانه بیت کوین، این به تحقق رویای یک سیستم پرداخت غیرمتمرکز بدون مرز کمک می کند.

در حالی که Venmo هنوز بیان نکرده است که کارمزدها و هزینه‌های تراکنش برای نقل و انتقالات کریپتو چگونه کار می‌کنند، با توجه به محبوبیت فزاینده کیف پول‌های موبایلی که توسط شبکه لایتنینگ تامین می‌شوند، احتمالاً برای کاربران بالقوه قابل توجه است.

پست ونمو با قابلیت انتقال جدید هیجان انگیز دنیای کریپتو را تکان می دهد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *