غول های پرداخت ویزا و مسترکارت با مجموعه ای از همکاری ها و ابتکارات به انقلاب کریپتو سرعت می بخشند.

ویزا در حال راه‌اندازی یک پلتفرم توکن‌شده جدید است، در حالی که مستر کارت قصد دارد دامنه کارت‌های پرداخت ارزهای دیجیتال خود را با مشارکت با شرکت‌های ارز دیجیتال بیشتر گسترش دهد.

مسترکارت به گسترش کارت های رمزنگاری ادامه می دهد

این شرکت قبلاً با صرافی‌های ارزهای دیجیتال از جمله بایننس، نکسو و جمینی برای ارائه کارت‌های پرداخت مرتبط با ارزهای دیجیتال همکاری کرده است.

ما ده‌ها شریک در سراسر جهان داریم که برنامه‌های کارت‌های رمزنگاری را ارائه می‌دهند، و آنها همچنان در حال گسترش هستند.

راج داموداران، رئیس بخش رمزنگاری و بلاک چین Mastercard به رویترز گفت.

روز پنجشنبه شبکه پرداخت پردازش اعلام کرد راه اندازی Mastercard Crypto Credential. این یک استاندارد و زیرساخت مشترک برای تأیید تعاملات بین مصرف کنندگان و مشاغل در شبکه های بلاک چین ارائه می دهد. Lirium، Bit2Me، Mercado Bitcoin و Uphold شرکا هستند.

این آزمایشی بر روی امکان انتقال بین راهروها در آمریکای لاتین، کارائیب و ایالات متحده تمرکز خواهد کرد. علاوه بر این، Mastercard همچنین با شبکه‌های بلاک چین عمومی مانند Aptos Labs، Ava Labs، Polygon و Solana همکاری می‌کند.

هر کدام به ارائه اعتبار مستر کارت به توسعه دهندگان در اکوسیستم خود کمک خواهند کرد.

ویزا خبرهای خوب بیشتری را برای بازار کریپتو ارائه می دهد

از سوی دیگر، ویزا به همراه آگروتوکن، مایکروسافت و سینکیا برای توسعه یک پلتفرم مالی برنامه‌ای که برای کشاورزان و مشاغل کوچک تا متوسط ​​طراحی شده است، متحد شدند.

را سکو از فرآیندهای مالی و دارایی‌های موجود استفاده می‌کند و به کشاورزان اجازه می‌دهد تا با تبدیل اسناد قانونی برزیل به یک NFT قابل معامله روی زنجیره، قراردادهای سنتی را نمادین کنند. کانال پرداخت جهانی ویزا (UPC) آینده دیجیتال واقعی (CBDC) و سایر CBDCها، استیبل کوین‌ها یا سپرده‌های توکن‌شده را به هم متصل می‌کند و از قابلیت تعامل ارز متقابل اطمینان می‌دهد.

پلتفرم نمونه اولیه می‌تواند به یک تولیدکننده ذرت اجازه دهد، برای مثال، یک قرارداد توکن شده در نسخه مجاز بلاک چین اتریوم ایجاد کرده و به حراج بگذارد، با استفاده از اشکال مختلف پول قابل همکاری، در نتیجه دامنه دسترسی خود را فراتر از بازارهای محلی گسترش دهد.

آخرین حرکت‌های ویزا و مسترکارت در بازار خبرهای خوش‌آمدی برای پذیرش بیشتر ارزهای دیجیتال است. بانک‌ها و حسابرسان در ماه‌های اخیر نسبت به تعامل با دنیای کریپتو محتاط شده‌اند.

دسامبر گذشته، مازارس، شرکتی که بایننس را حسابرسی کرد، اعلام کرد که راه خود را از این شرکت جدا می کند. بانک‌ها مطمئناً در ماه‌های اخیر پس از سال پرفراز و نشیب 2022، از ایده پذیرش کریپتو استقبال نکرده‌اند.

پست پذیرش کریپتو با ادامه پذیرش صنعت ویزا و مسترکارت تسریع می‌شود اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *