Binance.US قرارداد خرید کارگزار ارز دیجیتال ورشکسته Voyager را فسخ کرد. این معامله بسیار مورد مناقشه تنها در 19 آوریل از سوی طلبکاران بدون وثیقه تایید شد.

Binance.US قرارداد خرید دارایی خود با وایجر دیجیتال را فسخ کرده است. طبق یک گزارش، این شرکت به جو نظارتی «خصمانه و نامطمئن» در ایالات متحده اشاره کرد که بر «کل جامعه تجاری آمریکا» تأثیر گذاشته است. بیانیه روز سه شنبه توسط Binance.US منتشر شد.

این شرکت بر تمرکز خود بر ایجاد یک پلتفرم امن برای مشتریان خود برای مشارکت در اقتصاد دارایی دیجیتال تأکید کرد. وویجر اولین کسی بود که در مورد رویدادها نظر داد و موضوعی را در توییتر پست کرد که در آن نوشته بود:

«امروز نامه‌ای از Binance.US دریافت کردیم مبنی بر فسخ قرارداد خرید دارایی. در حالی که این توسعه ناامید کننده است، طرح فصل 11 ما امکان توزیع مستقیم پول نقد و رمزنگاری را به مشتریان (یک “گزینه تعویض”) از طریق پلت فرم Voyager می دهد. مطابق با برنامه، اکنون به سرعت برای بازگشت ارزش به مشتریان از طریق توزیع مستقیم حرکت خواهیم کرد. ما اطلاعات بیشتری در مورد مراحل بعدی و هر اقدامی که مشتریان باید انجام دهند در روزهای آینده ارائه خواهیم کرد.”

معامله فقط تایید شده است

Binance.US پس از فروپاشی قرارداد قبلی با FTX برای تصاحب دارایی‌های Voyager وارد عمل شد. این خرید با مخالفت های نظارتی مواجه شد و یک قاضی فدرال ماه گذشته به طور موقت آن را متوقف کرد تا به دولت ایالات متحده زمان بیشتری برای پیگیری چالش ها بدهد. وویجر پس از اعلام ورشکستگی در سال گذشته تلاش کرده است تا از طریق فروش دارایی برای بازپرداخت بستانکاران سرمایه جمع آوری کند.

کمیته رسمی بستانکاران بدون وثیقه تنها پس از چند ماه دشوار آخرین معامله را در 19 آوریل تایید کرد.

وویجر دیجیتال زمانی یک پلتفرم وام دهی و تجارت ارزهای دیجیتال پررونق با 3.5 میلیون کاربر و 5.9 میلیارد دلار دارایی بود. اما جولای گذشته، این شرکت پس از اعطای وام‌های بی‌ثبات به یک صندوق تامینی شکست خورده، Three Arrows Capital (3AC) برای فصل 11 ثبت نام کرد.

معامله وویجر تنها آخرین قربانی چرخش آمریکا علیه ارزهای دیجیتال است. یکی از غول‌های صنعت، کوین‌بیس، اخیراً گام‌هایی در جهت انتقال عملیات به برمودا برداشته است. سایر صرافی‌ها و شرکت‌ها نیز ممکن است از همین رویه پیروی کنند، زیرا گری جنسلر، رئیس SEC، انتقام خود را ادامه می‌دهد.

The post Binance.US از ویجر دور می‌شود، با استناد به آب و هوای «خصمانه و نامطمئن» اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *