سکه WSB به دنبال چیزی که به نظر می رسد یک قالیچه کشش است، 86 درصد کاهش یافته است. PeckShield و دیگران گزارش داده اند که توکن برای ETH تخلیه شده است.

سکه WSB، که برخی در جامعه ارزهای دیجیتال آن را سکه غیررسمی جامعه شرط‌های وال استریت می‌دانند، ۸۶ درصد کاهش یافته است. این کاهش قیمت در حالی اتفاق می‌افتد که برخی ادعا می‌کنند که بنیانگذاران این پروژه ظاهراً قالی‌کشی کرده‌اند.

WallStreetBets Meme Coin فرش را می کشد

سکه WSB اخیراً به دلیل افزایش ناگهانی ارزش خود، خبرساز شد. این توکن در حدود 320 درصد در حدود یک روز افزایش یافت و بحث‌ها را در جامعه کریپتو به راه انداخت. سرمایه گذاران به محض دریافت باد افزایش قیمت، به سمت توکن هجوم آوردند.

نمودار قیمت سکه WSB | TradingView

PeckShield همچنین اظهار داشت که بخش بزرگی از توکن ها با 334 ETH معامله می شود و کیف پول دیگری آن را با مقدار کمتری معامله می کند. تاکنون حدود 650000 دلار ETH معامله شده است.

حتی کسانی که با جامعه WallStreetBets مرتبط بوده اند، قبلاً در مورد این توکن صحبت کرده اند. این موضوع باعث می‌شود که قالیچه مورد نظر بیشتر قابل توجه باشد و مطمئناً خشم جامعه ارزهای دیجیتال و کسانی که در WallStreetBets هستند را برانگیخته است.

برای مثال، WSBModیک ناظر سابق subreddit، با بنیانگذار رمز، zjzWSB تماس گرفته است. اولی توییت کرد که اگر پلیس و اف‌بی‌آی با او تماس نگیرند، گزارش پلیس و اف‌بی‌آی ارائه خواهد کرد.

ZachXBT نیز توییت کرد در مورد توسعه، گفت که بنیانگذار در نوامبر 2022 به او پیام داده است. او همچنین برای اطلاعات بیشتر با WSBMod تماس گرفت.

سکه WSB چیست؟

WSB Coin (WSB) خود را “سکه رسمی” جامعه WallStreetBets می دانست و از تصاویر و هویت خود برای تبلیغ خود استفاده می کرد. این خود را یک میم کوین نامید که “10٪ از عرضه WSB دلاری به عنوان خزانه برای زیرمجموعه های r/wallstreetbets ذخیره می شود تا هر طور که می خواهند انجام دهند.” همچنین ادعا کرد که 5٪ از توکن ها را برای مدیران فعلی subreddit رزرو کرده است.

این پروژه حتی خود را داشت کاغذ کاغذیاگرچه اطلاعات به طرز عجیبی پراکنده بود. جزئیات فنی اساسی کمی وجود داشت، در عوض تمرکز بیشتر روی airdrops و تخصیص نشانه ها بود.

WallStreetBets به دلیل نقش خود در افزایش قیمت سهام GameStop (GME) به شهرت دست یافت. ارتش سرمایه گذاران همفکر، سهام GME را به سطوح شهاب سنگی رساندند و از آن زمان تنها در اندازه و دامنه رشد کرده اند.

پپه قورباغه میم سکه نیز سر به فلک کشیده

بازار کریپتو در چند هفته گذشته شاهد افزایش سرسام آور چند میم کوین بوده است. یکی از قابل توجه ترین آنها سکه PEPE است که یک شبه ارزش آن دو برابر شد. این توکن بر اساس میم محبوب Pepe the Frog ساخته شده است.

PEPE، یک memecoin شبیه به WSB رسمی WallStreetBets، سر به فلک کشید.  شانس rugpull برای این توکن ها زیاد است: CoinMarketCap
نمودار قیمت PEPE: CoinMarketCap

چنین توکن‌هایی اغلب سود زیادی را برای سرمایه‌گذاران فراهم می‌کنند، اما می‌توانند طرح‌دار و مستعد پمپاژ و تخلیه باشند. به این ترتیب، تحلیلگران و سرمایه گذاران باتجربه اغلب در مورد آنها هشدار می دهند.

پست WallStreetBets Meme Coin WSB به دنبال یک Rugpull ادعایی 86 درصد سقوط کرد اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *