اخبار کریپتو: در جمع بندی اخبار این هفته در کریپتو چه اتفاقی افتاده است. و بزرگترین داستان خبری بود که ایالات متحده در حال بررسی ممنوعیت موقت فروش کوتاه مدت است.

Shrift کوتاه

از آنجایی که شیوع بیماری در بخش بانکی ادامه دارد، جی پی مورگان پیشنهاد کرد که مقامات ممکن است برای ممنوع کردن فروش کوتاه مدت وارد عمل شوند. فروش کوتاه نوعی سرمایه گذاری است که از کاهش قیمت اوراق بهادار سود می برد.

فروشندگان ورقه ورقه به دلیل دامن زدن به ترس هایی که منجر به نوسانات قابل توجه قیمت در سهام چندین بانک منطقه ای می شود، مقصر شناخته شده اند. پسیفیک وسترن در لس آنجلس و First Horizon در تنسی به طور قابل توجهی ارزش سهام را طی دو ماه کاهش داده اند.

انجمن بانکداران آمریکا (ABA)نوشتبه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ابراز نگرانی کرد که فروشندگان کوتاه مدت ممکن است بازار را دستکاری کنند.

جی پی مورگان در یادداشت خود این نگرانی را برجسته کرده است. به گفته این غول بانکی، هرگز وضعیتی را ندیده است که یک “بانک کاملا سالم” در یک دوره بسیار کوتاه به دست FDIC (شرکت بیمه سپرده فدرال) برسد.

سکه میم خود را ایجاد کنید

اگر هنوز نتوانسته اید با هر یک از مدهای گذرا سکه که در حال حاضر رواج دارد، دست به کار شوید، کمک در دسترس است. هنرمند و توسعه دهنده استودیوی منیفولد Whitelights ویدیویی در توییتر منتشر کرد که در آن نحوه اجرای پروژه رمزنگاری میم کوین را در 27 ثانیه نشان داد.

این ویدئو در فضای مجازی منتشر شد، اما نگرانی‌های مربوط به افزایش احتمالی تعداد قالی‌کشی‌ها را برطرف کرد.

قالی‌کشی‌ها در میان سکه‌های میم رایج است، جایی که بسیاری از بازیگران بد برای سرقت وجوه سرمایه‌گذاران توکن‌هایی ایجاد می‌کنند. اکنون با توجه به سهولت نسبی در ایجاد آنها، ترس بسیار بیشتری ممکن است به بازار برسد.

در حالی که CoinMarketCap جمع‌آوری اطلاعات کریپتو بیش از 500 میم کوین را فهرست می‌کند، بازیگران صنعت معتقدند که تعداد واقعی آنها هزاران است.

رالی اخیر پپه و دیگران این احساس را به همراه داشت که فصل سکه های میم بازگشته است. در این دوره، این دارایی های دیجیتالی افزایش می یابد. همینطور ضررها.

رمزنگاری – از نظر اجتماعی

داده‌های معیارهای اجتماعی کریپتو توسط Lunarcrush
داده های حسن نیت ارائه می دهد Lunarcrush.com

(خرد) وضعیت

آنچه در اندازه کم است، جاه طلبی را جبران می کند. ایالت کوچک لیختن اشتاین، ششمین کشور کوچک جهان، در حال بررسی پذیرش بیت کوین به عنوان پرداخت برای خدمات دولتی است.

دانیل ریش، نخست وزیر، در یک پیام گفت: این کشور، با جمعیت 38000 نفر، بیت کوین را می پذیرد و سپس آن را به پول ملی، فرانک سوئیس تبدیل می کند. مصاحبه.

رویکرد لیختن اشتاین به ارزهای دیجیتال قبلاً خبرساز شده بود. در سال 2019، این ریز دولت به یکی از اولین کشورهای جهان تبدیل شد که مقررات اختصاصی کریپتو را با قانون بلاک چین لیختن اشتاین تصویب کرد.

از آن زمان، لیختن اشتاین به عنوان یکی از معدود مراکز مالی اروپایی که به بازار رو به رشد بانکداری رمزنگاری و خدمات سرمایه گذاری ارائه می دهد، ظهور کرده است. که برای برخی کشورهای بزرگتر بیش از آن چیزی است که بتوان گفت.

فناوری بدون مالیات

السالوادور یک پیشگام در فناوری است که بیت کوین را به عنوان ارز قانونی در سال 2021 پذیرفته است. اکنون مرحله ای فراتر رفته و مالیات بر نوآوری های فناوری، هوش مصنوعی، برنامه نویسی و تولید سخت افزار را لغو کرده است و یک پناهگاه فناوری بدون مالیات ایجاد کرده است.

کشور آمریکای مرکزی در تصمیمی جسورانه برای تبدیل شدن به هاب فناوری جهانی بعدی رقابت می کند که به گفته بالاجی سرینیواسان، مدیر ارشد فناوری سابق Coinbase، نشان می دهد که چگونه ژئوپلیتیک دیگر مربوط به جهان اول و جهان سوم نیست، بلکه جهان صعودی و جهان نزولی است.

اخبار کریپتو کوین

در نمودارهای کریپتو در این هفته، تعداد اندکی برنده وجود داشت. کاوا (KAVA) با افزایش 11.61 درصدی پیشتاز این بسته شد. بیت کوین SV (BSV) 7.23٪ افزایش یافت در حالی که FLOKI 5.06٪ افزایش نشان داد.

هفته سختی برای پپه (PEPE) بود که در این هفته نزدیک به 40 درصد سقوط کرد. قیمت PancakeSwap (CAKE) 28.51% کاهش یافت و Conflux (CFX) 22.68% کاهش یافت.

10 نمودار برتر BeInCrypto.com
10 نمودار برتر BeInCrypto.com

پست این هفته در Crypto News: Create Own Meme Coin و Short Selling Faces Ban اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *