این هفته در حوزه کریپتو تحت سلطه اخبار ماینینگ بود زیرا کارولینای شمالی به دنبال ممنوعیت موقت استخراج کریپتو و محدودیت‌های ربات‌های هوش مصنوعی بود که ادعای بهبود تجارت کریپتو بسیار اغراق آمیز است.

کارولینای شمالی در پی پیشرفت اخیر در لایحه تگزاس برای مهار استفاده از انرژی استخراج‌کنندگان، به دنبال توقف استخراج کریپتو در میان نگرانی‌هایی در مورد آلودگی و سر و صدا است.

ایالت بعدی کارولینای شمالی که استخراج کریپتو را متوقف می کند

شهرستان Buncombe در کارولینای شمالی می‌خواهد استخراج کریپتو را متوقف کند زیرا قوانین موجود حاکم بر منطقه‌بندی زمین این فعالیت را پوشش نمی‌دهد. قبل از ادامه، آنها می خواهند استخراج کریپتو را به عنوان یک مورد استفاده منطقه بندی خاص تعریف کنند.

این ایالت به تگزاس در بررسی مجدد فعالیت استخراج ارزهای دیجیتال می پیوندد. در 4 آوریل، سنای تگزاس گام دیگری به سوی تعریف چگونگی تعامل ماینرها با شبکه برق ایالت برداشت. لایحه 1751 سنا، شورای قابلیت اطمینان انرژی تگزاس را از پرداخت پول به استخراج‌کنندگان بزرگ مانند Riot Platform برای کاهش مصرف انرژی در زمان‌های عرضه محدود باز می‌دارد.

Crypto News – از نظر اجتماعی

حسن نیتاز Lunarcrush

محدودیت‌های ربات‌های هوش مصنوعی به وضوح آشکار است

با پیوستن به استخراج کریپتو در عناوین خبرها، آزمایش‌های این هفته نشان داد که چت‌بات‌ها در توانایی ارائه داده‌های بلادرنگ محدود هستند.

هنگامی که از ChatGPT در مورد قیمت فعلی بیت کوین و آلت کوین ها پرسیده شد، گفت که آموزش محدود آن مانع از دادن پاسخ دقیق به آن می شود. آخرین قیمت ثبت شده آن برای بیت کوین 64000 دلار در آوریل 2021 بود، زیرا فقط از سپتامبر 2021 بر روی داده ها آموزش دیده است.

یک ابزار جدید هوش مصنوعی متمرکز بر تجارت با استفاده از مدل‌های زبانی بزرگ برای ارائه توصیه‌های خاص پورتفولیو نیز با محدودیت‌هایی مواجه است. ساتوشی، همانطور که توسعه‌دهنده آن FalconX آن را نامیده است، می‌خواهد به معامله‌گران در پاسخ به سوالاتی مانند اینکه کجا می‌تواند ارزان‌ترین معاملات مشتقه یا OTC را دریافت کند، کمک کند. مانند کاستی‌های ChatGPT، ساتوشی نیز فاقد بینش در مورد اطلاعات مهم در دفاتر معاملاتی موسسه‌ای است که اطلاعات را از آن منبع می‌گیرد.

Business Insider اخیرا گزارش شده است علیرغم درخواست ایلان ماسک مبنی بر توقف آموزش ابزارهای هوش مصنوعی با استفاده از مدل‌های زبانی بزرگ، این میلیاردر اخیراً واحدهای پردازش گرافیکی را خریداری کرده تا توانایی هوش مصنوعی توییتر را با استفاده از مدل‌های مشابه تقویت کند.

در روز پنجشنبه، این شبکه اجتماعی ویژگی جدیدی را اعلام کرد که به کاربران امکان می‌دهد داده‌های قیمت سهام را با استفاده از پیشوند دلار برای نماد برچسب سهام جستجو کنند، به عنوان مثال، $MSTR، یکپارچه‌سازی جدید دکمه «View on eToro» را برای معامله آن ابزار ارائه می‌دهد.

این اقدام بخشی از بازی ایلان ماسک مدیر عامل شرکت برای تبدیل توییتر به یک برنامه فوق العاده رقیب مانند WeChat Tencent است.

در اوایل این ماه، توییتر با یک شرکت پوسته جدید X Corp ادغام شد، در پرونده ای که نشان داد شرکت توییتر به طور همزمان وجود ندارد.

اخبار کریپتو کوین

Render Token RNDR با 36% افزایش بیشترین سود را در این هفته داشت در حالی که Woo Network (WOO) با 31% در رتبه دوم قرار گرفت. Arbitrum (ARB) افزایش چشمگیر 30٪ داشت، در حالی که Injective (INJ) با 27٪ دنبال شد. در انتهای دیگر نمودارها، انجین کوین (ENJ) 5.7 درصد سقوط کرد.

10 قیمت ارزهای دیجیتال برتر از BeinCrypto.com
10 برتر از BeinCrypto.com

آزمایش BTC السالوادور هنوز در مراحل اولیه رشد است

در سراسر خلیج مکزیک، بادهای مخالف سیاسی، تضاد منافع و آینده اقتصادی نامشخص به احتمال زیاد آینده آزمایش بیت کوین السالوادور را شکل خواهد داد.

پس از پذیرش بیت کوین به عنوان یک ارز قانونی در سپتامبر 2021، این کشور با افزایش 30 درصدی گردشگری در پذیرش رمزارز پیشتاز بوده است. با این وجود، با وجود داشتن بیش از یک اتصال اینترنتی به ازای هر شهروند، فقدان درک از ارزهای دیجیتال برخی از شهروندان فقیر را کنار گذاشته است. استفاده از انرژی زمین گرمایی برای استخراج کریپتو ممکن است منجر به حرکت شرکت‌های ماینینگ برای کاهش نگرانی‌های زیست‌محیطی شود.

سهم ارزهای دیجیتال از بازار جهانی حواله، یکی از دلایل اصلی پذیرش بیت کوین به عنوان ارز قانونی در السالوادور، زیر 2 درصد باقی مانده است.

موفقیت یا شکست السالوادور در ساخت مناقصه قانونی رمزنگاری، سایر کشورهایی را که به فکر انجام همین کار هستند آگاه خواهد کرد. قیمت بیت کوین که اخیراً از 30000 دلار عبور کرده است، می تواند بر تصمیمات آنها تأثیر بگذارد.

برای آخرین تحلیل بیت کوین (BTC) Be(In)Crypto، اینجا را کلیک کنید.

پست این هفته در Crypto: ChatGPT Crypto Limits, US Mining Mining, BTC در السالوادور اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *