Tron (TRX) و TomoChain (TOMO) از سطوح مقاومت بسیار مهم خارج شده اند. کومودو (KMD) همچنان در تلاش است تا مقاومت اصلی خود را پاک کند.

بازار کریپتو در هفته گذشته عملکرد خنثی داشت، روندی که تا آخر هفته ادامه داشت. با این حال، این سه ارز دیجیتال روند را کاهش دادند و عملکردهای کاملاً مثبتی را به نمایش گذاشتند و به عنوان برندگان کریپتوهای آخر هفته معرفی شدند.

قیمت Tron (TRX) برندگان کریپتو پیشتاز است

قیمت TRX در کنار یک خط حمایت صعودی از 11 مارس افزایش یافته است. این افزایش در 12 می شتاب گرفت و قیمت از ناحیه مقاومت 0.072 دلار در 20 می خارج شد.

منطقه مقاومت از 22 ژوئیه برقرار است، بنابراین ممکن است که شکست منجر به افزایش شدید شود. TRX روز بعد در میان یک کندل صعودی بزرگ به بالاترین قیمت سالانه 0.077 دلار رسید.

نمودار روزانه TRX/USDT. منبع: تجارتView

اگر قیمت TRX صعود خود را از سر بگیرد، مقاومت بعدی روی 0.084 دلار خواهد بود که تقریباً 13 درصد از قیمت فعلی حرکت صعودی دارد.

با این حال، اگر قیمت پایه خود را از دست بدهد، می تواند بازگردد و منطقه 0.072 دلار را به عنوان پشتیبانی تأیید کند.

کومودو (KMD) به مقاومت حیاتی نزدیک می شود

قیمت KMD در کنار خط حمایت صعودی از ابتدای سال افزایش یافته است. در حالی که این کار را انجام داد، ظاهراً در ماه آوریل بالاتر از منطقه مقاومت افقی 0.35 دلار شکست.

با این حال، شکست نامشروع بود زیرا قیمت کمی بعد از آن به زیر منطقه سقوط کرد و آن را به عنوان مقاومت تایید کرد (نماد قرمز). این گونه انحرافات نشانه روندهای نزولی محسوب می شوند و اغلب منجر به کاهش قابل توجه می شوند.

با این وجود، هنگامی که با منطقه 0.35 دلار ترکیب می شود، خط حمایت صعودی یک مثلث صعودی ایجاد می کند که یک الگوی صعودی در نظر گرفته می شود، به این معنی که معمولاً منجر به شکست می شود.

حرکت قیمت کومودو (KMD).
نمودار روزانه KMD/USDT. منبع: TradingView

اگر قیمت موفق به شکستن شود، می تواند تا نزدیکترین مقاومت بعدی در 0.52 دلار افزایش یابد.

با این حال، اگر به جای آن خط حمایت صعودی را از دست بدهد، افت تا 0.22 دلار روی کارت ها خواهد بود.

قیمت TomoChain (TOMO) در الگوی اصلاحی افزایش می یابد

قیمت TOMO از 10 مارس به طور قابل توجهی افزایش یافته است. از ابتدای آوریل، حرکت قیمت در یک کانال موازی صعودی مهار شده است که یک الگوی اصلاحی محسوب می شود.

در نتیجه، شکست نهایی از آن محتمل ترین سناریو خواهد بود.

علیرغم وجود یک کانال اصلاحی، TOMO از ناحیه مقاومت 0.68 دلار خارج شد. علاوه بر این، در حال حاضر تلاش می کند تا از خط مقاومت کانال خارج شود.

حرکت قیمت TomoChain (TOMO).
نمودار روزانه TOMO/USDT. منبع: TradingView

در صورت موفقیت آمیز بودن، افزایش به مقاومت بعدی در 1.45 دلار محتمل ترین سناریو خواهد بود. با این حال، اگر قیمت از خط مقاومت کانال رد شود، افت به خط حمایت و شکست احتمالی محتمل‌ترین سناریو خواهد بود.

در آن صورت، TOMO می تواند منطقه 0.68 دلاری را دوباره بررسی کند و آن را به عنوان پشتیبانی تأیید کند.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

پست 3 آلتکوین که بیشترین سود آخر هفته را به ثبت رساندند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *