در این جمع بندی، BeInCrypto نگاهی به برخی از هیجان انگیزترین اخبار NFT هفته می اندازد.

در هفت روز گذشته، یک گالری پاریس یک نمایشگاه مهم NFT برپا کرد، Moonbirds و Doodles محصولات جدیدی را عرضه کردند و Bored Ape Yacht Club NFT به قیمت 60 ETH فروخته شد.

در اوایل هفته، مرکز پمپیدو اولین مجموعه NFT خود را به نمایش گذاشت. موزه هنر مدرن پاریس در نمایشی که تا فوریه 2024 ادامه خواهد داشت، دو اتاق را به مجموعه 18 اثر دیجیتال اختصاص داده است.

این نمایشگاه شامل نمونه‌هایی از کلکسیون‌های NFT با تعریف ژانر مانند CryptoPunks و Bored Apes است. اینها در کنار آثار هنرمندان پیشگام بلاک چین و سازندگان نوظهور فرانسوی و بین المللی NFT نمایش داده می شوند.

CryptoPunk #110 در پاریس به نمایش گذاشته شد (منبع: LarvaLabs)

این نمایش قصد دارد NFT ها را در همان پلت فرم هنرهای زیبای نهادی قرار دهد. همچنین به دنبال زمینه سازی محبوبیت معاصر NFT ها در یک گفتگوی گسترده تر در مورد هنر و رسانه های دیجیتال است.

به عنوان متصدی فیلیپ بتینلی توضیح داد:

هیاهوی رسانه‌ای اخیر همراه با شوق NFT ممکن است این تصور را ایجاد کرده باشد که هنر دیجیتال به تازگی متولد شده است، در حالی که از دهه 1960 در اشکال بسیار تجربی وجود داشته است که در آن زمان بسیار کمتر منتشر شده است.

Moonbirds X MONA

مانند پروژه های مشابه NFT مولد، 10000 NFT Moonbirds به شکل آواتارهای توکنیزه شده هستند. در این صورت در کسوت موجودات رنگارنگ جغد مانند.

کلکسیونرها می توانند ظاهر Moonbird خود را بر اساس دارایی های کیف پول یا دستاوردهایشان در اکوسیستم PROOF شخصی سازی کنند.

در جدیدترین توسعه این پروژه، گروه NFT این هفته فاش کرد که با مونا برای ساخت «Moonbirds Monaverse»، یک دنیای مجازی جدید برای جامعه Moonbirds کار می‌کند.

به اشتراک گذاری یک ویدیوی تیزر در توییتر، کارآفرین Web3 و بنیانگذار Moonbirds، کوین رز گفت متاورس جدید مکانی برای موارد زیر خواهد بود:

رویدادها را میزبانی کنید، ارتباط برقرار کنید، هنر را کشف کنید، مکالمه داشته باشید و برای سرگرمی از Discord خارج شوید.

اخبار هیجان انگیز برای طرفداران Doodles NFT

در دیگر اخبار NFT، پیش از راه اندازی آتی Doodles 2 Beta، این پروژه محبوب Doodles 2 Character Builder را راه اندازی کرد.

Doodles 2 Character Builder NFT
Doodles Character Builder (منبع: Twitter)

Character Builder به دارندگان Doodles NFT اجازه می دهد لباس و ویژگی های خود را برای یک آواتار تمام بدن تغییر دهند. Doodles همچنین یک ایردراپ آینده برای “Pharrell Pack” را با همکاری سفیر برند فارل ویلیامز اعلام کرده است.

هر بسته شامل پوشاک دیجیتال از برندهایی از جمله آدیداس است. ژتونی که می تواند برای یک لباس فیزیکی منحصر به فرد بازخرید شود نیز گنجانده شده است.

Bored Ape Yacht Club NFT به قیمت 212 ETH به فروش می رسد

در هفته گذشته، چهار میمون Bored Apes برای رسیدن یا فراتر رفتن از نقطه عطف مهم 70 ETH خبرساز شدند. این یک دستاورد قابل توجه در بازاری است که NFT های منفرد در هفته های اخیر شاهد افت قیمت بوده اند. میانگین قیمت فروش Bored Ape Yach Club (BAYC) NFT در حال حاضر 49.3 ETH، معادل 93000 دلار است.

هفته با فروش Bored Ape #7403 به قیمت 212 ETH آغاز شد.

فروش BAYC #7403 NFT OpenSea
منبع: دریای آزاد

با ویژگی خز “trippy” بسیار تبدیل شده، که تنها 0.77٪ از کل NFT های Bored Ape Yacht Club به اشتراک گذاشته شده است، شماره 7403 با بیش از 400000 دلار دست به دست شد. این باعث می شود که یکی از گران قیمت ترین میمون های Bored Ape فروخته شده باشد. در حال حاضر، BAYC #7403 یک پیشنهاد باز به مبلغ 250000 دلار USDC دارد.

به عنوان یک شاخص مهم از فروش کلی NFT، کلکسیونرها اغلب قیمت Bored Apes را دنبال می کنند. به این ترتیب، اخبار مربوط به معاملات با ارزش بالا توسط هر کسی که سعی می‌کند بازار پرنوسان NFT را درک کند، به دقت دنبال می‌شود.

مطمئناً، هجوم فعالیت‌های هفته گذشته برخلاف اخباری است که در اوایل ماه جاری مبنی بر اینکه فروش NFT به پایین‌ترین سطح خود در تقریباً یک سال گذشته رسیده است.

The post اخبار NFT: موزه پاریس دیجیتالی می‌شود، برنامه‌های متاورس ماه‌پرندگان و موارد دیگر اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *