قیمت Sui (SUI) از ناحیه مقاومت افقی بلندمدت در 8 می سقوط کرد، اما از آن زمان به بعد جایگاه خود را بازیافته و تلاشی برای بازگشت انجام داده است.

با وجود جهش مداوم، سطوح متعددی باقی مانده است تا روند SUI صعودی در نظر گرفته شود. آیا قیمت موفق به پاکسازی آنها خواهد شد یا حرکت محو خواهد شد که منجر به تداوم کاهش می شود؟

نزول سوئی پس از خرابی شتاب می گیرد

قیمت SUI از 4 می به زیر خط مقاومت نزولی سقوط کرده است. اخیراً، این خط در 8 مارس باعث رد شدن (نماد قرمز) شد. در آن زمان، این خط به منطقه حمایت افقی 1.25 دلاری بسیار نزدیک بود.

بنابراین، رد باعث شکست منطقه شد و سرعت کاهش را تسریع کرد. این منجر به حداقل قیمت 1.02 دلار در همان روز شد. در حالی که از زمانی که هنوز در زیر خط مقاومت معامله می شود، قیمت جهش کرده است.

نمودار روزانه SUI/USDT. منبع: TradingView

نزدیکترین ناحیه پشتیبانی 0.96 دلار است که توسط سطح پشتیبانی اصلاحی 0.382 Fib ایجاد شده است.

سطوح اصلاحی فیبوناچی بر این اصل عمل می کنند که پس از یک تغییر قابل توجه قیمت در یک جهت، قیمت قبل از از سرگیری در جهت اصلی خود، مجدداً دنبال می شود یا سطح قیمت قبلی را بازبینی می کند.

از سوی دیگر، نزدیکترین مقاومت در 1.20 دلار است که توسط خط مقاومت نزولی فوق الذکر ایجاد شده است.

پیش بینی قیمت SUI: راهپیمایی امدادی ورودی؟

تحلیل تکنیکال نمودار 30 دقیقه‌ای کوتاه‌مدت، راهپیمایی امدادی در حال انجام را توضیح می‌دهد. RSI قبل از افزایش یک واگرایی صعودی (خط سبز) ایجاد کرد.

RSI یک شاخص حرکتی است که توسط معامله گران برای ارزیابی اینکه آیا بازار بیش از حد خرید شده یا بیش از حد فروش است و برای تعیین اینکه آیا باید یک دارایی را انباشته یا بفروشد استفاده می کند.

خوانش های بالای 50 و روند صعودی نشان می دهد که گاو نر همچنان دارای مزیت است، در حالی که خوانش های زیر 50 برعکس را نشان می دهد.

واگرایی صعودی اتفاقی است که در آن کاهش قیمت با کاهش مومنتوم پشتیبانی نمی شود. در نتیجه، اغلب منجر به حرکات تند رو به بالا می شود. این واقعیت که RSI اکنون بالای 50 است اعتبار رالی امدادی را تقویت کرد.

در حال حاضر، قیمت SUI در تلاش است تا از خط مقاومت نزولی کوتاه مدت خارج شود. با توجه به خوانش های RSI فوق، این احتمال وجود دارد که موفقیت آمیز باشد. اگر این اتفاق بیفتد، افزایش به خط مقاومت بلندمدت در 1.20 دلار محتمل است.

پیش بینی قیمت SUI تجزیه و تحلیل قیمت SUI پیش بینی قیمت SUI
نمودار 30 دقیقه ای SUI/USDT. منبع: TradingView

با این حال، اگر قیمت SUI نتواند بالاتر از خط مقاومت بسته شود، تا سطح حمایت 0.96 دلاری که قبلاً مشخص شده بود، افت می شود.

برای آخرین تحلیل بازار ارزهای دیجیتال BeInCrypto، اینجا را کلیک کنید.

The post قیمت سوئی (SUI) از خاکستر افزایش می یابد: چه چیزی منجر به بازگشت شد؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *