خبر بد برای ایالات متحده – این کشور به زودی ممکن است ورشکست شود. ورشکستگی می تواند بر کریپتو تاثیر بگذارد، اما شاید آنطور که پیش بینی می شد نباشد.

وحشت در ایالات متحده – آیا خزانه به زودی خالی می شود؟

در حالی که ایالات متحده همچنان با فروپاشی بانک های خود، به ویژه با ورشکستگی اخیر بانک First Republic، مقابله می کند، فاجعه ممکن است تازه شروع شده باشد.

با توجه به الفگزارشمنتشر شده توسط وال استریت ژورنال، وضعیت مالی ایالات متحده ممکن است در ماه می با سرعت زیاد بدتر شود.

جانت یلن، وزیر خزانه داری آمریکا اعلام کرد که اگر کنگره سقف بدهی خود را افزایش ندهد، این کشور می تواند تا اول ژوئن در پرداخت بدهی عمومی خود نکول کند.

بدون افزایش سقف بدهی توسط کنگره، ایالات متحده برای اولین بار پرداخت های خود را نکول خواهد کرد. پرزیدنت جو بایدن با برخی از اعضای کنگره دیدار خواهد کرد تا در مورد این موضوع گفتگو کنند.

یک نکول، خزانه کشور را به طور قطعی قرمز می کند. در نتیجه، وضعیت فقط با گرفتن وام های جدید حل می شود.

این وضعیتی است که کشورهای معاصر به آن عادت کرده اند اما می تواند مرگبار باشد. به خصوص در شرایطی که دلار بیش از هر زمان دیگری در خطر است.

در واقع، این فهرست به تدریج در مورد کشورهای خارجی که به جایگزین های دیگر برای حل و فصل تجاری روی می آورند، در حال گسترش است.

در حال حاضر، دولت ایالات متحده هنوز راه حلی برای این مشکل ارائه نکرده است که در هفته آینده مورد بحث قرار خواهد گرفت. با این حال، به گفته WSJ، به این زودی توافقی حاصل نخواهد شد.

آمریکا دیگر پولی برای سوزاندن ندارد.

Crypto در صورت ورشکستگی ایالات متحده چگونه واکنش نشان می دهد؟

اگر ایالات متحده ورشکست شود، کریپتو دست خود را می مالید. در واقع، از آنجایی که بیت کوین (BTC) به یک پناهگاه امن تبدیل شده است که به واسطه همبستگی آن با طلا تثبیت شده است، بسیاری از آمریکایی ها می توانند برای محافظت از پس انداز خود در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنند.

بنابراین، ارزهای رمزپایه می توانند به یک گزینه جایگزین تبدیل شوند. این در زمانی است که السالوادور یا بلغارستان به دلیل داشتن بیت کوین خود می توانند به ثروتمندترین کشورها تبدیل شوند. با این حال، کالاهایی مانند طلا هنوز یک رقابت جدی هستند.

در حال حاضر، فدرال رزرو (فدرال رزرو) چشم انداز خود را به زودی به اشتراک خواهد گذاشت. نتیجه می تواند بر قیمت بیت کوین تأثیر بگذارد. کارشناسان صنعت انتظار افزایش ۲۵ واحدی نرخ بهره

اخلاقیات داستان: اقتصاد در حال فروپاشی است، اما بیت کوین همچنان قوی است!

درباره ورشکستگی آمریکا یا هر چیز دیگری چیزی برای گفتن دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

The post ایالات متحده در 1 ژوئن ورشکست می شود. در اینجا چه چیزی برای Crypto در آینده است اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *