پروتکل تزریقی (INJ) در 11 آوریل به 6.23 دلار رسید تا رشد سال 2023 خود را به 400 درصد برساند. با توجه به احساسات اجتماعی تقریباً سرخوشانه و خوشه بزرگی از دارندگان که به نقطه سربه سر نزدیک می شوند، آیا INJ در انتظار اصلاح قیمت است؟

Injective یک شبکه بلاک چین لایه 1 سازگار با EVM است که بر روی اکوسیستم Cosmos ساخته شده است. پمپ قیمت اخیر INJ تا حدی با خرید شرکت کنندگان شبکه جدید مرتبط است. از ابتدای سال، شبکه چندین پروژه جدید را جذب کرده است که از پل‌های غیرمتمرکز، اوراکل‌ها و لایه قرارداد هوشمند قابل ترکیب برای ساخت برنامه‌های DeFi بهره می‌برد.

با این حال، داده های زنجیره ای نشان می دهد که چگونه افزایش حجم اجتماعی و الگوهای تاریخی ارزش بازار به ارزش واقعی (MVRV) می تواند به زودی باعث اصلاح قیمت INJ شود.

فروش قریب الوقوع پروتکل تزریقی (INJ) در پیش است

INJ به عملکرد قوی خود در سال 2023 ادامه می‌دهد و در 11 آوریل به بالاترین سطح سال گذشته خود یعنی 6.30 دلار رسیده است. MVRV مناطق خرید/فروش بالقوه را با مقایسه میانگین قیمتی که یک دارایی توسط دارندگان آن به دست آمده با ارزش بازار فعلی آن تعیین می کند.

نمودار زیر نشان می دهد که MVRV به زودی می تواند به منطقه فروش بحرانی برسد. در حال حاضر، اکثر دارندگان INJ که در 30 روز گذشته خرید کرده اند، در حدود 34 درصد سود دارند. داده های تاریخی MVRV نشان می دهد که دارندگان احتمالاً سودهایی را در حدود منطقه 42 درصد ثبت می کنند. این بدان معناست که هنگامی که قیمت ها به منطقه 6.9 دلار نزدیک می شوند، INJ می تواند یک اصلاح را تجربه کند.

قیمت تزریقی (INJ) در مقابل MVRV. آوریل 2023. منبع: مقدس

داده های MVRV بینشی در مورد نوسانات احساسات بازار برای شناسایی فرصت های خرید یا فروش بالقوه ارائه می دهد. و با نزدیک شدن به یک منطقه فروش قابل توجه، دارندگان Injective می توانند به زودی بدبین شوند.

به طور مشابه، افزایش حجم اجتماعی INJ معیار کلیدی دیگری است که فرض نزولی را تأیید می کند. Injective به دلیل عملکرد قابل توجه خود در سال 2023 و چندین Airdrops از پروژه های اصلی خود DeFi توجه رسانه ها را به خود جلب کرده است.

طبق نمودار Santiment زیر، مجموع ذکر پروژه INJ در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی کریپتو بیش از 1000 درصد در ماه گذشته افزایش یافته است.

بین 11 مارس و 11 آوریل، حجم اجتماعی پروتکل Injective از 18 به 208 افزایش یافت در حالی که در هفته اول آوریل چندین رکورد محلی را به ثبت رساند.

Injective (INJ) Price در مقابل حجم اجتماعی، آوریل 2023. منبع: مقدس

از نظر تاریخی، افزایش ناگهانی حجم اجتماعی اغلب با دوره‌هایی از اصلاح قیمت INJ همراه بوده است. اگر این روند تکرار شود، دارندگان پروتکل تزریقی می توانند انتظار کاهش قیمت را در هفته های آینده داشته باشند.

پیش بینی قیمت INJ: 5.42 دلار مجدداً ورودی را آزمایش کنید

بر اساس گزارش IntoTheBlock، داده‌های توزیع قیمت روی سکه‌هایی که در آدرس‌های کیف پول INJ نگهداری می‌شوند، نشان می‌دهند که خوشه‌ای متشکل از ۱۰۰ میلیون دارنده به زودی ممکن است شکست بخورد.

به طور معمول، زمانی که ارزش بازار یک دارایی به سمت قیمت سربه‌سر تعداد قابل توجهی از دارندگان افزایش می‌یابد، آنها ممکن است تمایل بیشتری به فروش و کسب سود داشته باشند. این فشار فروش می تواند مقاومت ایجاد کند و به طور ناخواسته قیمت را به عقب براند.

همانطور که در زیر نشان داده شده است، سرمایه گذارانی که 2460 آدرس سربه سر را کنترل می کنند که دارای 104 میلیون سکه هستند، زمانی که قیمت INJ به طور جزئی از حداقل قیمت 6.58 دلار فراتر رفت، می توانند شروع به فروش کنند. با این حال، 1300 آدرسی که INJ را با قیمت متوسط ​​5.42 دلار خریداری کردند، می توانند فشار خرید را برای جلوگیری از ضرر ارائه دهند.

پروتکل تزریقی (INJ) داده های قیمت یکنواخت را کاهش می دهد.  آوریل 2023. منبع: IntoTheBlock
پروتکل تزریقی (INJ) داده های قیمت یکنواخت را کاهش می دهد. آوریل 2023. منبع: IntoTheBlock

با این حال، اگر INJ بتواند مقاومت 6.58 دلاری را کاهش دهد، گاوها می توانند در رالی پیشروی کنند. اما با یک نبرد سخت در برابر 104 میلیون INJ روبرو خواهد شد که ممکن است در صورت شکست 2460 آدرس وارد بازار شود.

یک شکست فراتر از این منطقه می‌تواند باعث شود که سکه بومی پروتکل Injective به بالاترین قیمت 2 ساله خود به بالای 9.40 دلار برسد.

پست بعد از ارسال 400 درصد سود، قیمت بعدی برای پروتکل تزریقی (INJ) چیست؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *