ارزش بازار کل رمزارز (TOTALCAP) از یک منطقه مقاومت افقی حیاتی بیرون آمد. بیت کوین (BTC) از خط مقاومت صعودی خارج شد. Rocket Pool (RPL) از یک خط پشتیبانی صعودی شکسته شد.

در اخبار، صرافی بایننس ترون (TRX) را از فهرست خارج کرد که باعث کاهش شدید قیمت در دومی شد. پس از تگزاس، کارولینای شمالی می تواند ایالت بعدی باشد که استخراج بیت کوین را ممنوع می کند.

سرمایه بازار رمزنگاری (TOTALCAP) سرانجام منتشر شد

TOTALCAP در 9 آوریل از ناحیه مقاومت 1.15 تریلیون دلاری خارج شد. این افزایش منجر به بالاترین رقم 1.22 تریلیون دلاری دو روز بعد شد. از آنجایی که این منطقه از آگوست 2022 برقرار بود، پس از شکست انتظار می‌رود یک حرکت صعودی شدید پیش‌بینی شود.

نمودار روزانه TOTALCAP/USDT. منبع: TradingView

اگر این اتفاق بیفتد، TOTALCAP می تواند به مقاومت بعدی در 1.33 تریلیون دلار حرکت کند. با این حال، اگر رالی شتاب خود را از دست بدهد، TOTALCAP ممکن است دوباره به منطقه حمایتی 1.14 تریلیون دلاری سقوط کند.

قیمت بیت کوین (BTC) نرخ افزایش را تسریع می کند

قیمت بیت کوین از زمانی که از خط مقاومت صعودی خارج شد و آن را به عنوان پشتیبانی در 27 مارس تایید کرد (نماد سبز) افزایش یافته است. این افزایش در 9 آوریل شتاب گرفت و به بالاترین قیمت سالانه 30550 دلار منجر شد.

حرکت قیمت بیت کوین (BC)
نمودار روزانه BTC/USDT. منبع: TradingView

اگر حرکت صعودی ادامه یابد، قیمت می تواند به مقاومت بعدی در 31900 دلار برسد. با این حال، اگر رالی از بین برود، بیت کوین ممکن است به خط مقاومت صعودی با 28000 دلار سقوط کند.

استخر موشک (RPL) پس از رد سقوط می کند

قیمت RPL در کنار یک خط حمایت صعودی از 10 مارس افزایش یافته است. این حرکت در 5 آوریل به 49.50 دلار منجر شد. با این حال، قیمت توسط ناحیه مقاومت اصلاحی 0.618 Fib رد شد و پس از آن کاهش یافت. در 12 آوریل از خط حمایت صعودی شکست خورد.

Rocket Pool (RPL) Ascending Support
نمودار روزانه RPL/USDT. منبع: TradingView

اگر کاهش ادامه یابد، نزدیکترین منطقه حمایتی 38 دلار خواهد بود. از سوی دیگر، بازپس گیری خط منجر به تلاش دیگری برای شکست بالای 47.80 دلار می شود.

پست چرا بازار کریپتو امروز افت کرده است؟ اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *