Memecoin WOJAK تنها در هفت روز بیش از 1000٪ افزایش یافته است و توجه دلالان را به خود جلب کرده است. با این حال، کارشناسان نسبت به سرمایه گذاری در سکه بدون هیچ گونه سودمندی هشدار می دهند. غیر معمول نیست که ممکوین ها از محبوبیت جهشی برخوردار شوند و پس از آن بازار علاقه خود را از دست بدهد.

WOJAK، ممکوین مبتنی بر اتریوم بر اساس نقاشی یک مرد طاس با عبارات مختلف، هفته خوبی را در بازارها سپری کرده است. در هفت روز گذشته، دارایی کریپتو 1041 درصد افزایش یافته است. با وجود 24 ساعت پر فراز و نشیب، در حال حاضر تقریباً 6 درصد افزایش یافته است.

لیست های WOJAK

WOJAK در صرافی‌های مختلف، از جمله BitGet، فقط این هفته فهرست شد. هوبی در 19 آوریل شروع به فهرست کردن سکه کرد. همچنین در BTCEX، BingX، LBank و SuperEx موجود است.

میم سکه در حدود سال 2010 در برد /r9k/ 4chan ایجاد شد. اگرچه تا اواسط دهه به یکی از ویژگی های گسترده اینترنت تبدیل نشد. Memers از WOJAK برای مسخره کردن موقعیت‌های مختلف به دلیل ماهیت بسیار سازگار و مرتبط آن استفاده می‌کند، اغلب متن، حالات چهره و لوازم جانبی را اضافه می‌کند تا چرخشی منحصر به فرد روی میم ایجاد کند.

سرمایه گذاران باید مراقب Memecoins باشند

روند این هفته تردیدها در مورد WOJAK را فرونشانده است. سکه ممکن است عملکرد خوبی داشته باشد. با این حال، Wesley XIA، بنیانگذار Rootz Labs و رئیس سابق نوآوری Huobi Global، محتاط است.

در گفتگو با BeInCrypto، او گفت که خریداران باید در مورد خریدهای تبلیغاتی محتاط باشند. دلیل اینکه ما به میم کوین ها میم سکه می گوییم این است که آنها کاربردی ندارند و پر از هیاهو هستند. برخلاف ETH یا سایر آلت‌کوین‌ها، که افراد می‌توانند فعالیت‌های خود را روی زنجیره‌ها تأیید کنند، میم کوین‌ها ارزش‌های بنیادی ندارند اما حس خالصی از قمار را ارائه می‌کنند.

منبع: CoinMarketCap

اریک سابرسکی، معاون علوم داده در کراواتبه BeInCrypto گفت: «معمولی است که وقتی برای اولین بار ظاهر می‌شوند، شاهد افزایش اولیه فعالیت در میم کوین‌ها باشیم.»

اون پیش میرفت:

با این حال، این فعالیت معمولاً برای اکثر توکن‌های جدید ERC-20 ظرف یک روز از بین می‌رود. WOJAK، به طور جالبی دو هفته پس از افزایش اولیه خود، یک افزایش نشان می دهد. در حال حاضر حدود 4000 آدرس فعال وجود دارد که روزانه 12000 تراکنش WOJAK را انجام می دهند. این مقدار کاملاً مشابه مقادیر اولیه در اواسط آوریل نیست، اما هنوز مقدار قابل توجهی است.

پمپ اخیر در memecoin ها این گمانه زنی را برانگیخته است که به اصطلاح “فصل memecoin” بازگشته است. اگرچه این بار فعالیت بازار در تسلط تازه واردان بوده است. PEPE در اواسط آوریل راه اندازی شد و توجه سرمایه گذاران را به خود جلب کرد. در زمان نگارش مقاله، PEPE در یک روز 157 درصد افزایش یافته است.

علاقه به چنین محصولاتی اغلب بسیار بی ثبات است. ممکوین‌های قدیمی‌تر مانند Dogecoin (DOGE) و Shiba Inu (SHIB) طی چند ماه گذشته به طور قابل توجهی کاهش یافته‌اند.

پست WOJAK در هفت روز 1040 درصد رشد می‌کند، اما کارشناسان توصیه می‌کنند احتیاط کنید اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *