یک پرونده قتل در کره جنوبی که ناشی از یک مناقشه کریپتو است، مقامات را مجبور می‌کند تا اجرای مقررات کریپتو را تسریع کنند.

کره جنوبی فناوری بلاک چین را پذیرفته است و به طور مثبت در راستای مقررات کار می کند. این کشور همچنین در حال ساخت یک متاور عمومی در سئول و سئونگنام است.

اما افزایش یک بخش جدید منجر به جرم و جنایت نیز می شود. از این رو، کشور در حال کار بر روی یک لایحه حفاظت از دارایی های مجازی کاربر است که 19 صورت حساب مربوط به رمزنگاری را ادغام می کند.

حمایت از سرمایه گذار بزرگترین نگرانی

مطابق با بلومبرگیک زن از یک بلوک آپارتمانی در منطقه گانگنام ربوده شد. مقامات ادعا می کنند که این قتل به دلیل اختلاف بر سر رمز ارز و تلاش برای سرقت ارزهای رمزنگاری شده این زن رخ داده است.

Back Hyeryun، رئیس کمیته سیاست ملی در پارلمان کره جنوبی، معتقد است که اجرای سریع‌ترین مقررات ارزهای دیجیتال به فوریت مورد نیاز است.

او گفت:

در نهایت در هر دو طرف اتفاق نظر وجود دارد که ما باید در اسرع وقت قانونی وضع کنیم. مسائل بسیار زیادی وجود داشت، بنابراین لازم بود ابتدا روی یک چیز تمرکز کنیم – حمایت از سرمایه گذار – برای حرکت سریع.

BeInCrypto گزارش داد که سهامداران صنعت به دولت در مورد مقررات کریپتو مشاوره می دهند. آنها عبارتند از Digital Asset Exchange Alliance (DAXA) که شامل صرافی‌های ارزهای دیجیتال اصلی مانند Upbit، Bithumb، Coinone، Korbit و Gopax است.

این لایحه اولین مرحله بررسی خود را در مجلس ملی تصویب کرد و احتمالاً در سال جاری به قانون تبدیل خواهد شد.

افزایش جرم و جنایت در کره جنوبی

اخیراً، فعالیت های مجرمانه در اطراف طبقه دارایی های دیجیتال در کره جنوبی افزایش یافته است. BeInCrypto گزارش داد که کیم نام کوک، سیاستمدار مخالف، به دلیل معاملات مشکوک ارزهای دیجیتال تحت بازجویی است.

همچنین، مقامات مدیران Coinone را به ظن دریافت رشوه برای فهرست توکن ها دستگیر کردند. به علاوه، فروپاشی اکوسیستم Terra در Do Kwon به اکوسیستم رمزنگاری کره جنوبی آسیب رسانده است.

در مورد مقررات کریپتو کره جنوبی یا هر چیز دیگری چیزی برای گفتن دارید؟ برای ما بنویسید یا به بحث ما بپیوندید کانال تلگرام. شما همچنین می توانید ما را بگیرید TikTok، فیس بوکیا توییتر.

برای جدیدترین BeInCrypto بیت کوین تجزیه و تحلیل (BTC)، اینجا کلیک کنید.

The post قتل رمزنگاری نیاز فوری به مقررات در کره جنوبی را تحریک می کند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *