شرکت فین‌تک ریپل در نبردی دیگر با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده پیروز شده است. نتیجه برای دارندگان XRP نتیجه خوبی بوده است.

در 16 مه، قاضی رئیس پرونده ریپل علیه SEC، درخواست ارائه شده توسط تنظیم کننده اوراق بهادار را رد کرد.

قاضی تورس درخواست مهر و موم کردن تمام اسناد مربوط به سخنرانی ژوئن 2018 توسط ویلیام هینمن، مدیر سابق SEC را رد کرد.

ریپل یک پیروزی کوچک دیگر به دست می آورد

او گفت که اسناد هینمن “اسناد قضایی مشمول فرض قوی دسترسی عمومی هستند.”

قاضی تورس به منشی دستور داد که تمام نمایشگاه‌هایی را که در دستور او قرار داده شده بود، باز کند. این اسناد شامل سایر اسناد مربوط به فروش XRP توسط ریپل و سایر موارد تحت درخواست مهر و موم بود. گزارش شده است CryptoLaw در 17 مه.

این تشکیل پرونده بیان کرد که:

«صرف نظر از اینکه دادگاه در نهایت تشخیص دهد که اسناد سخنرانی هینمن قابل پذیرش است یا اینکه دادگاه در صدور حکم در مورد پیشنهادات اجمالی قضاوت به اسناد استناد می‌کند، این اسناد قضایی مشمول یک فرض قوی دسترسی عمومی هستند زیرا «مرتبط با عملکرد قضایی و مفید در فرآیند قضایی»

علاوه بر این، این سازمان افزود که مهر و موم کردن این اسناد با حفظ “صراحت و صراحت” در آژانس ارتباطی ندارد.

SEC در ماه دسامبر این درخواست را برای مهر و موم کردن ایمیل‌های داخلی، پیام‌های متنی و گزارش‌های کارشناسان ارائه کرد که پس از سخنرانی هینمن انجام شد. با این حال، قاضی آنالیسا تورس حکم داد که این اسناد “اسناد قضایی” هستند و باید گنجانده شوند.

در 17 می، براد گارلینگ هاوس، مدیر عامل ریپل، آن را به عنوان “یک پیروزی دیگر برای شفافیت!”

ویلیام هینمن در ژوئن 2018 گفت که طبق درک او، “پیشنهادات و فروش فعلی اتر معاملات اوراق بهادار نیستند.” ریپل از این استدلال در مبارزه خود با SEC استفاده می کند که این شرکت را به فروش اوراق بهادار ثبت نشده متهم کرده است.

SEC تمام تلاش خود را کرده است تا این اسناد و سخنرانی های مهم مرتبط را در طول پرونده از مردم پنهان کند.

گارلینگ هاوس انتظار دارد تا تابستان امسال حکم صادر شود. پیروزی برای ریپل لحظه بزرگی برای صنعت ارزهای دیجیتال گسترده تر و ضربه ای به SEC است که بیش از حد تنظیم می شود.

XRP Prices React

قیمت XRP در 12 ساعت گذشته تقریباً 8 درصد افزایش یافته است. در نتیجه، سکه برون مرزی ریپل در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.457 دلار معامله می شد.

قیمت XRP 1D | BeInCrypto

XRP به مقاومت در حدود 0.460 دلار بازگشته است، جایی که در ابتدای ماه می معامله می شد. در پایان ماه مارس به اوج خود در کمتر از 0.55 دلار رسید، اما نتوانست حرکت خود را حفظ کند.

XRP در حال حاضر 86.5 درصد از بالاترین قیمت تاریخ ژانویه 2018 خود یعنی 3.40 دلار کاهش یافته است.

پست XRP در آخرین بازی Ripple Courtroom Battle Victory 8% پرش می کند اولین بار در BeInCrypto ظاهر شد.

در باره ی نویسنده

admin

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *